Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a MinimalistSkin-n 4400 Ft -ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: MinimalistSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 4000 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 4000 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: sosem használt , Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta, foxpost

maruani

2016. április 2.

Jópár hónapja vettem az arctisztitót, és soha előtte még ennyire nem szerettem egyiket se. Habzik, de kíméletes - az átlagnál talán valamivel nehezebb lemosni, viszont ha lent van, akkor az arcomat teljesen tisztának érzem, de mégsem túl száraznak, 'csikorgósnak' ahogy errefelé mondani szokták :) Ráadásul néhány hét alatt érezhetően szépítette a bőrömet, nehezen megfogható módon - a pattanásaim nem tűntek el, bár nem is lett belőle több, viszont a bőrkép egységesebb lett, és a hegek halványultak.
Viszont - és tudom, hogy ez megosztó téma! Amit ennél is jobban szeretek benne, az az illata. Amikor először használtam, szó szerinte lefagytam amikor felkentem: csak szaglásztam ezt a mennyei aromájú cuccot, ami először teafa, meg valami gyógynövény, meg még valami amit nem tudok azonosítani, és mindegyik friss, vad, zöld valódi illat - nem az, ami a drogériás lájmzöld színű termékek 'generálfriss' szaga, hanem valami autentikus és megragadó, mint amikor oda sem figyelve szétmorzsolod egy bokor levelét a kezedben, hogy aztán egész nap az ujjaidat szagolgasd.
Tudom, hogy túlzásnak érződik, de a reggeli felkelés nyomorúságába is képes valami alacsony frekvenciájú örömérzetet gerjeszteni a gondolat, hogy hamarosan megint eldolgozhatom ezt a selymes, habos cuccot a képemen, és közben élvezhetem azt a fenomenális illatot. Na ennyire szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

Dorathea

2016. március 24.

Mivel a csomagolása nem átlátszó, így azt sajnos nem tudom véleményezni, hogy milyen gyorsan fogy :/
Egyébkent színtelen, szagtalan, kb egy borsónyi adag elég is, még a nyakamra is jut, nagyon jól habzik. és talán ez utóbbi az oka annak, hogy az utóbbi hetekben félreraktam, ugyanis azt éreztem kicsorgóan tiszít, húzódik utána a bőröm. de most egyébként is szárazabb a bőröm, jóformán nem is zsíros. Szerintem nyárra pont jó lesz, akkor elég zsíros a bőröm, ennek reményében adtam meg neki az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

ancsr

2016. március 16.

Lassan a tubus végéhez érek, nagyon megkedveltem. Tényleg van egy kis sikamlós érzés lemosáskor, de teljesen tisztának érzem az arcom utána. Az elején viszont nagyon nem bírtam a szagát, rosszul esett arcot mosnom, de mostanra vagy elillant vagy ennyire megszoktam :) Kipróbálok más lemosókat is de biztos, hogy fogok még ilyet is venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Rosefan

2016. február 19.

Nagyon jó. Még a (szem)sminket is lehozza. A koreai kencék óta elvétve vannak csak pattanásaim. Az egyetlen problémám, hogy nehezen lemoshatóan síkos, de ettől eltekintve teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

gilisztagila

2016. február 4.

Nekem abszolút bejövős lett ez az arclemosó.Reggel és este használom. Ténynek tény, hogy utána a bőröm feszül, de ez más tisztítónál is így volt, szóval muszáj hidratálni utána.De aki azt várja egy arctisztítótól, hogy hidratáljon, az ne ezt a terméket válassza.
Már kb. másfél hónapja használom és nagyon tetszik.Szépen tisztítja a bőrömet és valahogy egységesebbnek, egészségesebbnek tűnik az arcom tőle.
Abszolút megadja nekem a tisztaság érzetét a használata után. Egy pici teafa illata van, amit én valahogy a tisztasággal is társítok, szóval nekem bejön. :) De egyáltalán nem tolakodó illat.
A márka többi termékével együtt használom és javulást mutat az arcom abszolút! Nekem öt csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

andrea91

2016. január 9.

Hát őszintén szólva nekem ez egyáltalán nem volt semmilyen level up, hiaba az ideális ph, végül semmivel sem jobb mint bármelyik másik (koreai) arctisztito amit eddig használtam. Ugyanannyira szárít mint egy 10-es ph, és sajnos nem is tisztít annyira:( pl az etude house baking powder sokkal magasabb ph értékű es megis jobb, tisztábbnak érzem tole a bőröm, es nyilván muszáj utana hidratani, de azt amúgyis megtenném, és ezzel sem úszom meg... Szóval nem tudom na. Elhasznalom, mert bajt nem csinál, de biztos nem fogom újravenni. És szerintem hatarozottan van "illata" -nem parfümös az igaz- vegyszeres inkabb, nem zavar, csak nagyon távol áll nekem a "nincs illata" kifejezéstől. Valamire emlékeztet, talan a lubexyl volt ilyen "illatú".
Két és három csillag között vacilálok, legyen harom mert nem rossz, csak sok jobbat láttam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

kay37

2016. január 7.

Nem rossz, de nem lett a kedvencem, ahogy a márka BHA lemosója sem. Kevésnek érzem a tisztító hatását, többször is át kell futnom Konjac szivaccsal a mitesszereimen, hogy kipucolja őket, és bár a hámló részeket leszedi, eléggé szárítja mellette a bőrömet. Hiába a leírás, nem tudom reggel kizárólagosan csak őt használni, különben nem volna teljesen tiszta az arcom, ezért reggel és este is a szokásos lemosóm után, másodikként alkalmazom. Számomra kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

doka

2015. december 11.

Nem olyan régóta használom, de már most biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni. Este is van, hogy használom, ha hámlasztok utána. Nincs semmi illata, tisztít, és felfrissíti a bőrömet. Ezzel együtt más Cosrx termékeket is használok, és szuper puha/sima tőlük a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

erika0325

2015. november 22.

Nemrég kezdtem el használni, így hosszútávú tapasztalatom nincs, de megelőlegezem a jótékony hatást, mivel a Cosrx Hyaluronos lemosóját is nagyon szeretem. Az illata nekem olyan tömjénesnek hat, bár nem látom az összetevők között, lehet a teafa olaj vagy a fenyő illatával keverem, mindenesetre felébreszt reggel ez a friss illat, szárító hatást nem érzékelek, egyelőre jónak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.