Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 4400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 4000 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 4000 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: sosem használt , Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta, foxpost

afrocitt

2021. június 10.

Yesstyle-ról rendeltem nagyon sokáig elég, szerintem jól tisztít. Átlátszó zselés állagú habzó arctisztító. A sminket nem szedi le, előtte kell olajos tisztítás is. Nem szárít, fura illata van. Egynek elmegy, de nem veszem újra szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

jubileum

2021. június 5.

2021. május 10.
Szintén KM box, és nekem is sok arctisztítóm sorakozik, mert a clinique és az Esteé lauder is mindig hozzávág egyet az emberhez, ha akció van, és a beauty boxokba is gyakran kerül egy-egy. Ez persze nem baj, de kicsit olyan mint a tusfürdő, minden ünnepkor kap az ember pár személytelen csomaggal belőle így sose vesz :D
Emiatt sokáig csak jobbról balra kotortam a dobozban, a maszkokat leszámítva ez volt az utolsó dolog amit kipróbáltam, pedig egyébként tényleg jó kis cucc, én ilyesmiben szeretem a teafát, de egyébként elég enyhe, keresni kell az illatát, de ott van. A bőröm utána nem olyan mint amit leöntöttek hipoval, de az előző este soklépéses egyiptomi hullabalzsamozását maradéktalanul leszedi, tök tiszta bőrérzetet hagy, mindenféle karcos gyöngyök és radírozó részecskék nélkül is, mint egy gyengébb radír.

UPDATE:
Hát, ma belement a szemembe, és tudom hogy ne szem lemosásra van, így nem elvárás, hogy ne csípjen, de úgy megmart, rég csípte bármi ennyire a szemem és hiába mostam ki alaposan, még így órák múlva is fáj és száraz a vízvonalam és a szemhéjam kicsit belül. Ez azért egy olyan terméknél, ahol azért meg-meg történhet hogy kicsit belemegy az ember szemébe kicsit durva, higítva is volt pedig nem töményen. Nyilván én nem volta elég óvatos, nem erre való, de hű... vigyázzatok vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

2021. május 10.

UPDATE:

Szanszi

2021. május 29.

KM boxos szerzemény volt, örültem neki amikor megláttam mert régóta ki szerettem volna próbálni. Reggelente tényleg nagyon frissítő használni, kellemes teafa illatú, Nagyon jól tisztít de nem lesz utána csikorgós a bőr, nem fog feszülni. Kellemesen habzik, jó vele arcot mosni. Második lépésként tökéletes egy zsírosabb vagy kombinált bőrnek. Újravenni nem fogom, de szívesen elhasználgatom az 50 milliliteres kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

JucusB

2021. május 6.

Nagyon szeretem. Csak kis méretben vettem meg ( 50ml), mert már elég sok arctisztító áll a szekrénybe, ami nem vált be :( Ez szerencsére teljesen bevált, és nagy örömömre a KM boxban is volt, így van utánpótlásom. Száraz, érzékeny bőrömet nem bántja, jól tisztít. Az illata teafás, de ez nem meglepetés. Nem a kedvencem, de ez eltörpül a tökéletes tulajdonságai mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

d.anett89

2021. május 5.

KM boxban volt,így ez által van lehetőségem kipróbálni.
Napi 2*használom reggel és este. Illata számomra semleges (teafat sem érzem). Elég kevés kell belőle, jól habzik illetve jól tisztít. Puhább az arcom tőle. Nem vettem észre h szárítana. Meglepően jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

KM boxban volt,így ez által van lehetőségem kipróbálni.

Dorotafinta

2021. április 6.

Jól tisztít, bár nekem húzódik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Jól tisztít, bár nekem húzódik tőle a bőröm.

Laylie

2021. március 20.

Az előző kommentelő büdösnek érezte, ezzel kapcsolatban, én azt gondolom tipikus teafás illata van (már amennyi, szerintem nincs intenzív illata, de kinek mi). Bár az én bőröm nem szereti általában ezt az összetevőt (Teafa), ebben még olyan mennyiségben található meg, ami talán még nyugtatta is! Vagy a többi cucc ami benne van... :) Egy ici-picit szárít, mint minden habzó lemosó, de egyébként az egyik legjobb a kategóriájában. Kímélő, érzékeny bőrre is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Moncherrys

2021. február 18.

Nem szeretem, büdös nekem vegyszerhez hasonló illata van. Tisztítani jól tisztít,de szárít és húzódik tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

her6

2021. február 12.

Valamiért nekem szárította a bőrömet, éreztem a húzó érzést az arcomon használat után, pedig 5-ös pH-val nem kéne ilyet csinálnia. Amúgy alaposan tisztított, elhasználtam egy fél tubussal, de ez is a barátomnál landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 12.

DNM

2021. február 11.

Kb 2 hete használom és szeretem. Amúgy is kedvelem a teafa illatát, így lemosás közben kifejezetten jól esik. Utána elillan, tehát nem zavar. Nem szárít, ső puha és hidratált marad a bőröm. Nagyon kevés elég belőle, jól felhabzik. Szerintem nem kell tovább keresgélnem reggeli lemosót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.