Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a MinimalistSkin-n 4400 Ft -ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: MinimalistSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 4000 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 4000 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: sosem használt , Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

lipsticktravelist

2020. április 15.

Évek óta fontos része a reggeli rutinomnak. Szeretem az alacsony PH értékét így tudok BHA-t használni reggel. Tisztának érzem a bőrömet használata után és jól előkészíti a további krémeknek. Néha kipróbalok más arclemosót is, de mindig visszatérek hozzá 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

adrienn999

2020. április 5.

nem rossz cucc, nem szárit. Az ára eléggé elszállt az utóbbi időben, úgyhogy ha elfogy, akkor a Purito hasonló pH-s arclemosóját próbálom ki, amivel kapcsolatban nagy reményeim vannak, mert a Purito elvileg jobban is odafigyel a kemikália-mentességre, plusz olcsóbb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Amadea

2020. március 22.

Esténként használom a Foreóval. Teafaolajos illatú, géles állagú lemosó, nem habzik fel nagyon. Reggelente csak micivizes mikroszálas kendővel áttörlöm az arcom és leöblítem, ennél erősebb lemosás sok lenne, esténként így is érzem, hogy kicsit húzódik az arcom. Érdekes módon, ha magában használtam, csupán az ujjaimmal pacsmagolva, ennél a lemosónál is éreztem a húzódást, a Foreóval használva nem.
Amíg tele vagy közel tele volt a flakon, kénytelen voltam fektetve tárolni, mert a tartalma valahogy kiszivárgott (nem volt laza a kupak), istenien gusztusos volt, ahogy a fürdőszobaszekrényből megtalálta a kiutat. Ezt leszámítva ez egy egyszerű, de jó lemosó, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Edina1111

2020. február 21.

Eddig nem volt barátom egyik lemosós sem, amit kipróbáltam, kivéve a Bioderma Sensibio lemosóját, amit estére használok. Reggeli lemosónak használom a Cosrx-et, nagyon tetszik, hogy alapos, de nem szárít, pedig engem mindig túlszárítottak a lemosók. Nem pirosodik ki a bőröm tőle. Ha este használom mégis, a sminkkel is elbánik, vízálló spirállal is. Műszempilla mellett nagy előny, hogy nem kell dörzsölni, meg vattakorongozni olajjal vagy egyéb lemosóval.
ár: 5*
hatás: 5*
Újravevős és a tini lányomnak is jó, a szép összetevők miatt nyugodtan adom neki is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

ár: 5*
hatás: 5*

Banyika

2020. február 19.

Nem lett a kedvencem. Valamiért nem szeretem használni, kicsit valóban csikorgósra tisztít. Mindenesetre elhasználom, sok van benne, lassan fogy. Az illatát nem szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

okroseva

2020. február 18.

update: előkerült egy újabb próbakörre. Illata bejön, de csikorgósra tisztít; és egyszer belekentem a szemembe, amit szerencsére túléltem, de nem akarom többé az arcomhoz közelíteni ezt a lemosót. :S

Amit ígér, azt hozza is, szemgolyó zsírtalanításra nem ajánlanám, max kínzásképp.
Megbarátkoztam azzal, hogy egészséges egy kicsit fénylő, olajosabb bőr, így nekem ez sok, már letettem.
Kúraszerűen szuper lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Kúraszerűen szuper lehet.

Radam

2020. február 2.

Nagyon szeretem, nem szárítja a zsíros bőröm, és segít megelőzni és kordában tartani a pattiaimat is. Külön tetszik a teafás illata. 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

vanoemi8

2020. január 17.

Ő volt az első pórbálkozásom a termékcsaládból, meg a csiganyálas okosságuk.
Nagyon szeretem, a zuhanykabinban vigyorog, és még mindig van belőle.(Augusztusban érkezett)
Direkt vártam több hónapot, hogy reális legyen az összkép.
Szóval nekem a T-vonalam zsíros, az arcom száraz, az orrom pedig télen-nyáron hámlik. Szeretnek a kozmetikusok. :D
Alapvetően nincs problélmás bőröm, de ha nem figyelek oda akkor kisebb armageddon tud elszabadulni.. na hát ő az én Brúszwiliszem az armageddonra!
(Majdnem)mindig zuhanyzás közben mosom le a sminkem, szeretem a praktikus arclemosókat, és ő bizony sminklemosásban is szuperul megállja a helyét. Nem csodaszer de nekem bőven WOW hatás, mert amikor megrendeltem akkor épp a ragyaszóródásos időszakomat éltem, sorozatos ételallergiák miatt, majd jött Ő, gyönyörűen lehúzta a gyulladásokat és rendezte az arcképem. (mellé befogadtam még 1-2 terméket a márkából:)
Ha utána hidratál az ember lánya akkor nem szárít, sőt, egy kis c vitaminos szérummal nekem ragyogó és sima szokott lenni a bőröm.
Teafás az illata, mint ahogy előttem is írtátok, számomra tiszta érzetet kölcsönöz.
Szeretem termék, ami talán a téli időszakban egy kicsit szárít, ilyenkor krémesebb, táplálóbb lemosót használok, de ha jön a kipöttyöződés nyúlok is érte és lávlávláv.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Ő volt az első pórbálkozásom a termékcsaládból, meg a csiganyálas okosságuk.
Direkt vártam több hónapot, hogy reális legyen az összkép.

balazskrisztii

2020. január 5.

Update
Jó ideje nem használok már olajos lemosót (amit kinéztem, épp nem volt kapható abból a boltból, ahonnan minden mást meg tudtam rendelni) és anélkül engem nagyon szárított. Nagyon érzékeny a bőröm, szóval nem fog ilyen problémát okozni mindenkinél, de már nem fogom újra venni. Helyette két nagy kedvenc:
1, https://kremmania.hu/kremek/innisfree-blueberry-rebalancing-5-5-cleanser isteni az illata, állaga és a habzása (!!!!!) de a következőhöz képest ez is szárít
2, https://kremmania.hu/kremek/cerave-hydrating-cleanser

Ez a második lépés az esti rutinomban, előtte olajos lemosót használok, kiegyenlítik egymást, nem húzódik a bőröm. A kettő együtt mindent eltávolít (fényvédő, smink) de bevallom, alapozót/bb krémet nem használok, ezekről nem tudok nyilatkozni. Nem vettem észre, hogy szignifikánsan kevesebb lenne a mitesszerem, de az biztos, hogy nem "terem" több :) kevés is elég belőle, nagyon jól habzik, nekem nem zavaró az illata, annak ellenére, hogy nem vagyok teafa rajongó. Könnyű adagolni a tubusból, ez nálam fontos kérdés. Az elvárásokat teljesíti, lehet másik irányba is nézelődök, de csak a kíváncsiságom/beteges rajongásom miatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Update
2, https://kremmania.hu/kremek/cerave-hydrating-cleanser

Maknae

2019. december 30.

Legeslegjobb lemosó, de ezt csak azután vettem észre, hogy leváltottam. Alig várom, hogy elhasználjam az újat, és visszatérhessek ehhez.
Nagyon kíméletes, a zsírosodáson rengeteget segít, a pattanásaim teljesen eltűntek a használata során. Mitesszereim még vannak, azokat sajnos nem tudja kiszedni, de a bőröm úgy unblock semmi mástól nem volt még ilyen tiszta. Az ára is kiváló. Mit mondhatnék még? Csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.