Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a MinimalistSkin-n 4400 Ft -ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: MinimalistSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 4000 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 4000 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: sosem használt , Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta, foxpost

bertasinanna

2019. december 4.

Nem szárítja a bőrt, viszont remekül eltávolítja a sminket és a kitisztítja a pórusokat. Utána hidratálót és más szérumokat használtam, ez a lemosó jó alapot adott hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

viszvirag1

2019. november 6.

Egy nagyon szuper lemosó! Nem szárítja szét az ember bőrét és jó alaposan tisztít. Egyik kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

deezsina

2019. október 30.

Már használom vagy 2-3 hónapja ezt a lemosót és majdnem azt írtam róla, hogy semmi extra, de igazából pont emiatt egy elég jó termék. Az nagyon fontos, hogy nem húzódik tőle a bőr akkor sem, ha nem kenek rá azonnal valami más terméket. Szeretem hogy egy relatíve gyengéd termék, mégis jól habzik, és az egész arcomra kb egy borsszemnyi adag elég, ha borsónyit nyomok az már teljesen túlzás. Szóval a kiszerelése ellenére szerintem fél-1 évig simán elég lesz!
A BHA pórustisztító hatását nem annyira érzékeltem, de csodát nem is ettől a tisztítótól várok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Gerbo01

2019. október 27.

Régóta csak ezt használom arclemosóként, alaposan tisztít és nem szárítja ki bőröm, nem hagy furcsa érzetet. A sminkkel is könnyen megbirkózik, én mindent egy lépésben ezzel mosok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

vikofrivia

2019. október 25.

Abszolút az egyik legjobb döntés volt eddig a bőrápolási rutinomban. Imádom, ahogy reggel felfrissíti és hűsíti az arcom, a teafaolajnak pedig külön örülök a pattanások miatt, remélem hosszútávú hatása is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Szeretem darab nyáron, melegben. Télen szárítja a bőröm, így más alternatíva után kell nézzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

MGizella

2019. szeptember 24.

Nagyon lelkesen vásároltam meg a terméket a sok jó vélemény után, de sajnos nekem csalódás volt. Mostmár nem is használom, csak alkalmanként. A bőrömmel semmi extrát nem csinál, viszont eléggé szárít, ráadásul emellett még tiszta-érzetet sem ad. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

oti78

2019. szeptember 21.

Nekem nem tetszett. Előtte cleansing foamokat használtam és ez a géles állag csalódás volt. Az illattal sem tudtam megbarátkozni, pedig más termékben nem gond a teafa illat. Szárított is. Eladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Plusskutya

2019. szeptember 21.

Hát én nem is értem, hogyan maradhatott ki az értékeléseim közül. Pedig többször vettem már újra, ami nálam hatalmas dolog, mert általában vagy megunom a cuccokat, vagy a kíváncsiságom sodor más termékek felé.
De ez marad.
A tisztító hatása fenomenális, lepipálja a sminklemosóimat, úgyhogy nemcsak reggel használom, hanem néhanapján smink lemosására is (azóta találtam hatékony olajos sminklemosót (a KOSE Softymo Speedyjét), úgyhogy megmaradt kizárólag a reggeli rutin részének),. A többi lemosóval ellentétben ezután a micellás vattakorong hófehér marad.
Szárítja a bőrömet eléggé, de megbocsátom neki, mert egylépéses smiklemosóként is megállja a helyét, és úgyis krémezek utána.
Szeretem a teafa-olaj illatát, teszi a dolgát, ennél nem kell több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

De ez marad.
Szeretem a teafa-olaj illatát, teszi a dolgát, ennél nem kell több.

LadyBleu

2019. szeptember 13.

Valamiért nem lopta be magát a szívembe, pedig jól végzi a dolgát. Ehhez hozzá kell tenni, hogy mindig második lemosóként használom egy olajos lemosó után. Így semmi dolga nem marad. A ph-érték miatt szoktam használni leginkább hámlasztózás előtt, egyébként pedig kikopott a mindennapi rutinomból, szóval csak alkalmanként használom. Szerintem napi használat mellett is sokáig elég lenne, de így... Szóval elismerem, hogy jó kis termék, de valahogy nem sikerült megszerettetni magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.