Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a MinimalistSkin-n 4400 Ft -ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: MinimalistSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 4000 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 4000 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: sosem használt , Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fujituli

2019. augusztus 25.

Ez egy konnyu, geles arctisztito a markara jellemzo illattal. Egy borsonyi eleg belole, jol eloszlik es habzik utana, ha kis vizzel megtunningolom. Lemosas utan hagy egy kis ragacsossagot, ezert ketszer oblitem le. Onmagaban nem rossz cucc, mindennapos hasznalatra tokeletes. Rendkivul kimeletesnek mondanam. Masfel honapos hasznalat tapasztalataval mondhatom, hogy nem okoz pattanasokat. A termek amit iger, azt betartja. Mivel nem szeretem, hogy kicsit ragasos erzetet hagy, s duplan kell oblitenem, levonok 1 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Zsofeszka

2019. augusztus 22.

Imádom! :) minden reggel és este ezt használom és nagyon bejött! Korábban szappannal mostam az arcom, a sminket a mai napig sima dove szappannal mosom le, utána ez, majd a rutin többi része, amelyek szintén Cosrx termékek! kb. 3-4 hónapja alakítottam ki egy ilyen rutint, és nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

katabaksay

2019. július 10.

Imádom, nagyon alaposan tisztít. Kicsit engem szárít, így este használom, utána pedig hidratálok és így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Szabincsepp

2019. június 16.

Szeretem, nem szárít, cserébe nagyon jól tisztít. Utána frissnek és tisztának érzem a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

smkati

2019. június 14.

Hozzávetőleg fél éve használom, a második tubus végén járok. Már csak este használom, mert az éjszakai, testesebb krémek ellensúlyozzák a szárító hatását. Eleinte reggel, majd este és reggel használtam, de végül az esti használatot fogadta be a bőröm. Külön kihívás volt megbarátkozni az illatával, engem a petróleumra emlékeztetett. A tisztító hatása viszont meggyőző, ezért is maradtam mellette, de elképzelhetőnek tartom a váltást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

hambi

2019. május 9.

Szerettem volna beszerezni egy frissítö kellemes reggeli arclemosót és erre esett a választásom a sok vélemény elolvasása után és eBay böngészés után. Nagyon megéri az árát, rengeted mennyiséget kapunk érte. Szeretem használni, nagyon jól tisztít. Nekem reggelre többnyire bezsírosodik az arcböröm, föleg orr tájékán, de ezzel a lemosóval könnyedén megoldom a dolgot :) Kicsit szárít, szerintem is, de engem ez nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

petrapapp

2019. április 5.

A feladatát tökéletesen végzi, jól tisztít, felfrissít, és nem szárít. A reggeli rutinom kötelező darabja! Ár-érték arányban pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

nagykitty

2019. március 30.

Annyi jót olvastam róla, így megvettem. De sajnos kicsit csalódtam,kiszárította az arcomat. Jól tisztít,az ára is teljesen elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

HegiD

2019. március 17.

Korábban féltem a habzó lemosóktól, mivel mindegyik, amit eddig próbáltam szárította a bőröm. Viszont ez a termék egyáltalán nem szárít, nem irritál, mégis jól tisztít. Ár-érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

katalin89

2019. február 28.

Szeretem:) és nekem az illatával sincsen különösebb bajom, pedig amúgy kozmetikumokban nem szeretem az erős illatokat Szemsmink eltávolítására is alkalmas, nem csíp és gyengéd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.