Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a MinimalistSkin-n 4400 Ft -ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: MinimalistSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 4000 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 4000 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: sosem használt , Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

crminn

2019. február 22.

Nem egy rossz lemosó, de nem is egy csodaszer. Valahogy nem érzem elég tisztának a használata után az arcom. Az illata megszokható, a kiszerelés pedig abszolút gazdaságos. 3 hónapja használom reggel-este, és még félig van a tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

pinkyy

2019. január 27.

Egy nagyon jó arctisztító. Kellemes, enyhén teafaolajos illata van. Nem szárít, nem húzódik tőle az arcom, de közben alaposan tisztít. Ár-érték arány is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

oszibarack

2019. január 21.

Az óriási hype miatt nagyon kíváncsi voltam rá és nem csalódtam. Jól habzik, szeretem a visszafogott, természetes illatát, alaposan tisztít. Nem lesz tőle 'csikorgós' az arcom, de most a téli hónapokban picit szárít. Nyáron, az ilyen izzadós napok végén szerintem egy álom a bőrnek. Ár/érték arányban nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Livi87

2019. január 19.

A sok pozitív itteni vélemény alapján vettem meg ezt a terméket.Viszont vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.Ha olyan napon használom amikor nem sminkelek,hiába törlöm át tonikkal utána az arcom,nagyon rövid idő alatt olajos érzetű lesz a bőröm.Pattanásokat nem okozott,a pórusok méreteit nem vettem észre,hogy csökkentette volna.

Update:

Mindezek ellenére viszont a legjobb sminklemosó amit használtam,ami eddig a legjobban távolítja el a sminkem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Update:

Sylvi919

2019. január 11.

Régebben mindig összevissza mostam az arcbőröm mindennel, szappannal, tusfürdővel vagy millió féle drogériás meg natur lemosókkal. De sajnos semmi nem vált be, aztán kipróbáltam ezt. Ez az első olyan arclemosó amit tényleg elhasználtam és nem dobtam ki. Sőt már azóta újra is vettem. Nagyon szeretem a teafás illatát. Egy nagyon minimálisan szárít. De nem annyira, hogy húzódna tőle a bőröm. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

szucsnikky

2019. január 8.

Aliexpressről rendeltem, nagyon hamar megjött. Imádom ezt az arclemosót, kb 2 naponta használom reggel, nagyon szépen tisztít, ám picit valóban szárít, utána nem árt hidratálni. Engem az illata sem zavart, észre sem vettem, hogy teafaolajos, bár ez lehet azért van, mert nálam a teafaolaj állandó lakója a fürdőmnek, szinte mindenre használom :) Valóban kis mennyiség is elég belőle, sokáig kitart. Nálam abszolút újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

nicolette91

2019. január 6.

Egy innisfree-s, hasonló jóságokkal rendelkező lemosóval felváltva használom, az egyetlen dolog, ami miatt néha az innisfree felé billen a mérleg, az az illat. Tényleg nehéz volt az elején hozzászokni az erős teafaolaj-illathoz, de kibírható/megszokható, és ettől eltekintve egy nagyon jól összerakott kis lemosó, ami sokáig kitart és többlépéses sminklemosás második lépéseként is tökéletesen funkcionál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

kalen

2018. december 30.

Én kifejezetten szeretem az illatát. Kíméletesen tisztít, nem szárítja a bőrt. Zsíros, kombinált bőrűek számára megváltás. Valóban kis mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Lencseee

2018. december 17.

Szep osszetevos "josag". Ezt sem bantam meg,hogy beszereztem😉 Az arcom es en is szeretem! Mi tobbet lehet errol irni,ha nem blogger az ember?😂
Update: minden Jolse-os rendelésemnél beficcen a kosaramba, és újra- és újra szívesen használom (második lemosónak, illetve goodmorinig lemosónak.). Semmi, de semmi problémát nem okozott, nem szárított, nem irritált, de azért a teafaolaj illatát tudnám nélkülözni;-) Továbbra is szuper terméknek tartom a maga kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

ManekiNeko

2018. december 7.

A kedvenc arclemosóm! :) Már vagy a 10-et elhasználtam belőle.
Használat után sima, tiszta lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

A kedvenc arclemosóm! :) Már vagy a 10-et elhasználtam belőle.
Használat után sima, tiszta lesz tőle az arcom.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.