Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 4400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 4000 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 4000 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: sosem használt , Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

HunglerR

2018. augusztus 20.

Szeretem a teafa olajat, úgyhogy ezzel nincs gondom. Lehet hogy kipróbálok mást, mert szépen teszi a dolgát az amúgy száraz bőrömön, de néha nagyon húzódik tőle. Egy pihe puha kis arctisztító kefével viszem fel az arcomra az olajos lemosó után. Nagyon kevés kell belőle, így a kefével meg pláne. Szerintem érdemes kipróbálni főleg zsíros, pattanásos bőrűeknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Bettina96

2018. július 29.

Egész jó, de ennyit rud a Balea med is szerintem, ami jóval olcsóbb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Egész jó, de ennyit rud a Balea med is szerintem, ami jóval olcsóbb...

isanita123

2018. július 17.

Szeretem. Olajos lemosó után használom második lépésként. Nem szárít, nem húzódik a bőröm és nem zsírosodok be tőle. Jól lemossa a maradék sminket és puhán hagyja a bőröm. Kevés kell belőle és lassan fogy. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

Lilium

2018. július 14.

Elég gyengéd lemosó, nem az a csikorgóan tiszta érzet van utána, hanem finom puha lesz tőle a bőröm. Az illata nagyon kellemes, picit tényleg teafás.. Jól is habzik, elég kevés kell belőle. Kis mintám volt, 3 alkalomra volt elég, de őszintén megtetszett. Kinéztem még a Benton hasonló arctisztítóját, azt is kipróbálom, na majd meglátjuk. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

lumen

2018. július 13.

Kedvenc arclemosom. :) Eddig csak mintam van belole, ami 4-6 alkalomra is eleg, de mindenkepp beszerzem a nagy kiszerelest. :) Kicsit teafas illata van, kozepesen habzik es szepen tisztit. A borom a hasznalata utan felfrissul, nem huzodik, nincs szappanos utoerzes. Nem csodaszer, de nem is az a feladata, arra ott vannak a kremek es egyeb arcapolok. Arctisztitasra szerintem tokeletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

dynuchu

2018. július 9.

Nagyon bevált, harmadszor veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Nagyon bevált, harmadszor veszem újra.

egonia

2018. július 7.

Az egyik kedvenc lemosóm. Sokáig elég, jól tisztít, kellemes illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Az egyik kedvenc lemosóm. Sokáig elég, jól tisztít, kellemes illata van.

dio14

2018. július 1.

Jelenleg ez a kedvenc habzó lemosóm, nagyon kevés kell belőle, lágy habja van, alacsony ph, jól tisztít, és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Kell ennél több? Nekem nem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

yxcv

2018. június 22.

Szeretem, minimális mennyiséget használva is tökéletesen tisztít, csak esténként használom. Ha kicsit szárazabb a bőrőm, picit szárítja ez is de nem vészes. Már 7 hónapja használom, és még van benne szerintem 1-2 hónapnyi mennyiség, úgyhogy nagyon megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Ilcsike1121

2018. június 14.

Kellemes illata van, jól tisztít, korrekt az ára, szeretem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Kellemes illata van, jól tisztít, korrekt az ára, szeretem. :)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.