Cosrx

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 4600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogczi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: HelloSkin, 4600 Ft

Habzó arclemosó növényi összetevőkkel és szalicilsavval. Krémes állagú, mely vízzel érintkezve felhabzik és mikrobuborékai segítségével hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, a smink maradványait és megakadályozza a pórusok eltömődését.

Ár: 4600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

sunbeam

2017. október 31.

Imádom, szuperül teljesít, szépen tisztít, pattanás megelőző. Nem vettem újra, mert imádok kísérlezetni, de biztosan vissza fogok rá térni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

szaszkoj

2017. július 10.

Jó kis arclemosó, bevált a zsíros bőrömre. Nem annyira habzik, mint inkább ilyen borotvahab-szerű kemény, krémes habot képez :) Igazából elég kellemes vele sirigézni az ember arcát :D viszont kell hozzá víz rendesen, mert különben kissé nehezen hajlandó csak habosodni. Én az arcomat és a kezemet is bőven be szoktam vizezni, mielőtt használom, úgy teljesen rendben van, kb. egy borsónyi elég az egész arcra. Az ára nagyon barátságos a mennyiséghez viszonyítva, jó sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Yami

2017. június 27.

Lassan elfogy és már meg is érkezett az utánpótlás. Reggel és este is ezt használom, nagyon jól tisztít. Ha teljes smink van rajtam, akkor előtte használok olajos arctisztítót is és annak a maradékát is remekül eltávolítja. Én úgy vettem észre, hogy általánosan szebb lett a bőröm, persze nem csodaszer, de kevesebb a pattanásom és a zsírosságon is segít. A rutinomba egyszerre mindig csak egy új terméket építek be, így észrevehetem a hatásait. Ez nem okozott irritációt egyáltalán, de azért vigyázok, hogy a szemembe ne kerüljön, mert csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

csimr

2017. május 3.

Hetente 1-2szer használom, vagy ha nagyon gáz valami miatt a bőröm. Nagyon szépen tisztít, szinte már csikorgósra mossa az arcom, ezért sem használom napi szinten. De tényleg szuper lemosó, egyedül a teafaolajos illata nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

gilisztagila

2016. december 10.

Óhh jeee!!! Egy éve kb iszonyat pattanások jöttek ki rajtam és ez az arctisztító nagyon úgy néz ki, hogy kordában tartja a bőröm. Egy hónapja használom kb, de örülök, hogy végül ezt kipróbáltam és leváltottam a Cosrx Good Morning Cleansert. Az sem volt rossz, de a pattikat nem üldözte el ennyire. Nem szárít, tetszik az illata is, ami abszolút tiszta, teafaolajos. Kevés kell belőle, tehát remélem ez is kitart 4-5 hónapig.

Update: Elhasználtam, és még mindig szuper termék! Éppen most rendelek újat belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Dianne

2016. december 2.

Eddigi legjobb lemosóm. Közel 1 hónapja használom és úgy látom, hogy beválik. Rendkívül mitesszeresedésre, pattanásokra hajlamos bőröm van és már nem tudtam mihez nyúljak, így megrendeltem ezt. Nem vártam tőle semmit, első napokban nem is érzékeltem változást, de 1,5 - 2 hét után szemmel láthatóan javult a bőröm állapota. Nem szárít, ahhoz képest, hogy csikorgós tiszta bőrt hagy maga után. Az illata erős teafa olajos, ez nem igazán tetszik, de már ott tartok, hogy mindegy, csak legyen szebb a bőröm. Ez a termék tényleg teljesíti azt amit ígér, jól tisztít, és nem hagyja eltömődni a pórusokat! 5*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Lisien

2016. augusztus 28.

A márka több termékét is használom és szeretem, így nem volt kérdés, hogy egy lemosójukat is kipróbáljam. Szerencsére nem lőttem mellé ezzel sem. Jó sokáig elég lesz, mivel kevés is elég belőle és az ára is kedvező. Tetszik a krémes állaga és nekem a habzásával sincs gondom. Megfelelően tisztít, közben nem szárít. Rondaságok sem jöttek ki tőle, bár szerencsére mostanság nem is nagyon jellemző. Mintha az arcom is kevésbé zsírosodna, amióta ezt használom. Egyedül a teafaolajos illata az, ami az első pár használatnál nem tetszett, de megszoktam és amúgy sem szimatolni vettem. Ismét egy Cosrx termék, ami állandó lakója lesz a fürdőszobánknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

molnar.dia

2016. április 11.

Eddig is szalicilsavas arctisztítót használtam, így nemtudom mennyiben más ez, de elég kíméletesen tisztít, nem irritál. Nekem teljesen bevált. COSRX NATURAL BHA SKIN RETURNING EMULSION-t és COSRX BHA BLACKHEAD POWER LIQUID MOISTURIZER-t használok mellé. Nekem beváltak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

kay37

2015. november 18.

Kíméletesen tisztít, egyébként kézzel nem lehet olyan durván felhabosítani, én Konjac szivaccsal használom, jobban kitisztítja vele a pórusaimat, illetve erősebben is hangzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.