Cosrx

Ár:   $16   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. június 28.

Ár:   $16
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tápláló, intenzíven hidratáló, bőrfehérítő hatású éjszakai maszk 65% rizs kivonattal.

aminaleyla

2018. október 21.

Nekem még a tégelyes változata volt meg. Nagyon szerettem. Éjszakára felkentem majd reggel lemostam. Pihe-puha lett tőle a bőröm.
Igaz, nagyon lassan szívódott be, és rettenetesen fénylett tőle a bőröm, de mivel este használtam, ez cseppet sem zavart.
Szeretném majd újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Szeretném majd újravenni.

jollygardener

2018. szeptember 20.

A mézes változata szimpatikusabb volt, de ezt is szeretem. A rizses kicsit vizesebb állagú, viszonylag gyorsan beszívja a bőröm, elég jól hidratál. Sajnos a mézessel ellentétben fénylik tőle az arcom, így nappalra nem tudom feltenni. Bőrfehérítő hatást nem láttam, bár alapból nagyon világos a bőröm, a foltjaimat pedig eltünteti a BHA. Télre egy sűrűbb krémmel fogok próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

gabiba

2018. szeptember 17.

Imádom! Egyik kedvenc termékem. Elöször mintát használtam belőle, de annyira tetszett, hogy azonnal levadásztam a teljes kiszerelést is. Kevés kell belőle és könnyű eloszlatni, jó sokára is fogyott el. Az irritált ekcémás részeket is nyugtatta és mintha segítette volna a regenerálódásban. Ha beköszönt a tél, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

adrii1223

2018. április 15.

Először a kisebb kiszerelést rendeltem meg, mert az én bőröm néha elég érzékeny, de sok jó olvastam róla ezért gondoltam kipróbálom. Egy hete használom lassan minden este, mivel lassabban szívódik be és reggel nem tudnám kivárni, de reggelre nagyon puha tőle az arcom, szóval én elégedett vagyok, ha elfogy mindenképp újrarendelem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

ancsr

2018. március 14.

Hát ez pillanatok alatt elfogyott. Lehet, hogy túl sokat használtam egyszerre és pont ezért nem is tetszett annyira. Én nehéznek éreztem a bőrömön, másnapra jól bezsírosodott tőle, de ettől függetlenül hamar beszívódott és nagyon jó érzés volt az arcomon. Amilyen kettős a hatása, olyan kettős érzéseim vannak nekem is. Nem igazán zsíros bőrre találták ezt ki, szóval nem csodálkozom, hogy nekem nem vált be, de ki kellett próbálnom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

peach

2018. március 7.

iszonyatosan jó, AHA hámlasztó után szoktam feltenni este, reggelre garantált bababőr! nem ragacsos, kevés is elég és teljesen beszívódik reggelre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Amadea

2018. március 7.

Először kicsit csalódott voltam; egy sűrű, gazdag krémet vártam, amit az esti rutin utolsó lépésének szántam, egy igazi nehézbombázónak. Ehhez képest ez egy könnyű, szinte géles állagú krém, ami az én kombinált bőrömön azonnal beszívódik, át is raktam a reggeli rutinba, és így szuper. Reggelente a bőröm - a misteket és a fújós tonereket kivéve - nem szeret semmit, minden krém csillog rajta (a száraz részeken is), ezt kivéve. Pikk-pakk becuppantja a bőröm és selymes tapintású, de matt képet hagy maga után, még a zsírosabb részeken is. A reggeli húzódó érzést nagyon jól megszünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

pancsolos84

2018. február 21.

Érdekesen indult a kapcsolatunk. Konkrétan utáltam. Ragadt, csípett, semmit nem ért. Egy hónapot csücsült a szekrényben, mire újra elővettem. És azóta csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni róla (a rutinomban semmi nem változott). Vaskosabban kenem fel éjszakára, reggelre pihe-puha, igazán jól hidratált bőr fogad. Jár az 5 csillag.

Update: Annyira jó, hogy kb az egyetlen krém, amiből már 3 dobozzal elhasználtam. Jön a negyedik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

cattitude

2018. február 3.

nagyon vártam, hogy megérkezzen, szemeztem ezzel a krémmel és a Too Cool For School Pumpkin sleeping packjével is így a tél beállta előtt, de végül erre esett a választásom. eleinte nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatunk, két egymást követő napon kentem fel, és mindkétszer pattanásos lettem :( nagyon csalódott lettem, de úgy döntöttem, félreteszem néhány hétre és adok neki még egy esélyt. mostanában nem csíp, másnapra nem lesznek pattanásaim, csak puha és rugalmas bőr. kicsit kevesebbet teszek fel belőle, lehet túl sokat kentem fel eleinte és ezért lettem pattanásos. az illatát nagyon szeretem, engem natúr rizstejre emlékeztet, az állaga is jó szerintem, élvezet bekenni vele a bőröm. nekem a csomagolás is tetszik, tudom, hogy a tégelyes nem praktikus, de imádom, hogy a teteje fémből van és simán ki lehet csavarni.

update: egy-két hete rendszeresen (kétnaponta) használom megint, a tél elmúltával kicsit parkolópályára tettem. nagyon sokat segít a pattanások utáni hegek/foltok halványításában, nem kérdéses, hogy újra fogom venni.

update2: sajna ez a tégelyes kiszerelés megromlott, de pont akciós jolse.comon (amúgy fogalmam sincs,hogy kell kiejteni azt, hogy jolse...), úgyhogy újrarendeltem a tubusosat. lehet érdemes lenne kicserélni a termékhez tartozó képet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

fokid1

2018. január 27.

Imádom, már lassan eljutottam arra a szintre, hogy nem tudok nélküle élni. Csodákat művelt a nagyon száraz bőrömmel. Nem használom minden nap, inkább csak akkor ha úgy érzem, hogy kell valami plussz a bőrömnek, este felkenem reggelre pedig gyönyörűen kisimítja és feltölti a bőröm. Az állaga nagyon tetszik, nem túl folyós és nem is túl sűrű és selmyes érzetet ad ahogy elkenem az arcomon nagyon szépen el lehet oszlatni, így akár egy borsónyi mennyiség is elég egy egy alkalommal...igaz én mindig vastagabban kenem. Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, de lehet érezni, hogy ott van, de ez nem kellemtlen inkább mintha csak egy védőréteg lenne, amit nagyon értékelek. Nem zsírosítja a bőrt, hanem tényleg hidratálja azt visszaadja azt az egészséges fényt, még akkor is, ha nem sikerül annyit aludnom, amennyit kellene. Nálam alapdarab marad. Egyébként én a tubusosat használom, amiben 60 ml van, szerintem a tégelyeset már nem is nagyon forgalmazzák...legalábbis és nem nagyon láttam már a rendelős oldalaimon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak