Coverderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. május 18.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas fedőképességű, folyékony korrektor, amely tökéletesen fedi a kapilláris erek sérüléséből eredő sötét karikákat, duzzanatokat a szem körül és amellett a speciális összetevőknek köszönhetően kezeli is azokat akár 16 órán át. Klinikailag bizonyított, hogy egy természetes tengeri hatóanyag, az MDI-Complex alkalmazása révén világosítja bőrt a szem körül, erősíti a kapilláris ereket és az azokat körülvevő szöveteket, megállítja a vérzést. Retinollal gazdagított erős ránctalanító hatással rendelkezik, a speciális fényvisszaverő ásványok ragyogóvá teszik a szem körüli arcszínt, a bőr üdébb, a tekintet fiatalosabb lesz. 100 %-ig vízálló még különleges igénybevétel esetén vagy szélsőséges körülmények között is (dörzsölés, sportolás, úszás szauna).
15-ös fényvédő faktorral rendelkezik. Olajmentes formula, ezért a bőr pórusait nem tömíti el, nem irritálja az aknéra hajlamos bőrt. Hypoallergén, minden bőrtípusra, mindennapos használatra ajánlott.

4 természetes színárnyalatban.

anetta.filip

2018. február 23.

Az erek elfedésére alkalmazom orcán, kis területeken. Szem alá ezt nem igazán szoktam tenni, de tettem màr, és nekem nem okozott problémát. A rózsaszínes árnyalatát hasznàlom, tökéletesen elfedi a kis hajszálereket, nagyon bevált. Az összetevőivel én is szigorúbb vagyok, de a hatása miatt *5-ös. Hiába, a Coverderm tud valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

nora.hajdu91

2015. szeptember 19.

Sokáig szemeztem vele, végül megrendeltem.
A szem alatti karikákhoz nekem tökéletes. Nem fogja teljesen eltüntetni egyedül használva, viszont úgy oszlik el a bőrön mintha semmi nem lenne rajta.Tényleg. Extrém karikákhoz viszont kell felé még egy réteg korrektor, én Mac studio finisht használok. (Persze mindkettő vékonyan,ebből egy-egy pötty elég..) Én már most látom hogy újra fogom rendelni, nagyon elégedett vagyok vele.

Update: folyamatosan használom, és azt vettem észre, hogy hosszú távú használat mellett nagyon szárítja a szemkörnyéket, így sajnos meg kell válnom tőle. Viszket, pirosodik,és biztos vagyok benne hogy ez a termék a hibás,mert ha nem használom,semmi baja. - 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Sokáig szemeztem vele, végül megrendeltem.

szilvy24@

2014. január 1.

ünnepek előtt rendeltem meg magamnak az 1-est, illata nagyon finom de nem vagyok megelégedve vele teljesen, a szemem alatti karikákkal nem tett csodát, pedig kimondottan arra való, a fényképeken nagyon jól mutat de természetes fénynél látom hogy nem az igazi! a többi termékükkel ettől a márkától viszont maximálisan elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

bandita

2012. május 18.

Az 1-es árnyalatát használom már több mint egy éve ennek a korrektornak.
(8 ml)Kozmetikus ismerősöm/ gyermekkori barátnőm ajánlotta számomra a Coverderm márkát, mivel erős bőrhibákat lehet korrigálni általuk, napi rendszerességgel, káros anyagok nélkül. A márka honlapján is csupa jóval biztattak.
Ide feltöltve azonban látom, hogy nyugodt lelkiismerettel nem ajánlhatom a terméket érzékeny bőrre, hiszen illatanyag is van benne, más összetevőkkel is gondom van, de legalább látom, hogy mi az, amivel naponta érintkezett a bőröm.
A fedés valóban tökéletes, nem ül meg a ráncokban, sajnos ennél a terméknél is fontos az árnyalat tökéletes kiválasztása, az enyém már olyan világos rózsaszín, hogy szinte természetellenesen világít a szemem körül, igaz, a szemkarikából semmi nem látszik. Emiatt inkább szemkörnyék alapként használom és összedolgozom másik stiftes korrektorral.
Tartósan használva nem tűnt fel, hogy korrigáláson kívül ápolt volna egyebet is az adott területen, irritációt soha nem okozott ezért nem tudom lepontozni őt.
Fura:Az összetevők és a termék használat személyes megítélése annyira nincs összhangban nálam, és mint felhasználó véleményezek ezúttal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 18.

Az 1-es árnyalatát használom már több mint egy éve ennek a korrektornak.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Atelocollagen
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Emolliensek: Isopropyl Titanium Triisostearate, Isohexadecane, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Isononanoate, C30-45 Alkyl Methicone, Glycosaminoglycans, Glycine Soja (Soybean) Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Stearic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyhydroxystearic Acid, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Potassium Sorbate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lásd még: algakivonat.

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Sorbitol h 1 1

Retinol a I v

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.