Crest

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szluca, Módosítva: 2015. május 6.

Ár:   20 000 Ft
Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Crest 3D White Professional Effects fogfehérítő az Advanced Seal technológiával is rendelkezik, amelynek köszönhetően erősen tart a fogakon és nem csúszkál, ezért a matrica applikálása közben alatt akár ehet, ihat, vagy zuhanyozhat is.

A Crest fogfehérítő matricák a fogorvosok által a professzionális fogfehérítés során használt összetevőkön alapulnak. A fogfehérítés ezekkel a matricákkal ugyanolyan vagy jobb, mint a lézeres fogfehérítés, ami akár 500,- dollárba is kerülhet a fogorvosnál. A Crest matricák klinikailag teszteltek és nem károsítják a fogzománcot, használatuk abszolút kockázatmentes, ráadásul a fehérítés egyszerűen, fokozatosan megy végbe az otthona kényelmében.

Használat: napi 30 perc, 20 napon keresztül

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

anemon

2017. április 27.

Én összesen 6 napig használtam, cigitől és kávétől sárga fogaim hihetetlen szépen kifehérítette, már a 4 tapasz elhasználása után (egymást követő napok) többen is megdícsérték és megkérdezték, hogy mitől lettek ennyire fehérek a fogaim. DE! A 6. napon újra feltettem a tapaszt, fél órát hagytam a fogaimon, majd 3-4 óra eltelte után az alsó fogaim annyira elkezdtek fájni, hogy sírni tudtam volna a fájdalomtól. Nem ettem, nem ittam semmi savasat, nem tudom, hogy mi változott a korábbi napokhoz képest. Bevettem 2 Cataflamot, de semmit nem használt, a fájdalom kb 7-8 órán át tartott. kb. úgy éreztem magam, mintha valaki mini feszítővassal akarná kiszedni a fogaimat a helyükről :( Lehet, hogy pár hónap múlva megpróbálom újra, de ezt a fájdalmat nem szívesen élném át újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Deep1982

2017. február 8.

Én 6 tapaszt vásároltam.Nem vagyok elájulva a változástól.Minimálisan fehérített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Lexiii

2016. október 4.

Nagyon tetszett ez a termék eleinte, szép eredményt kaptam, több árnyalattal fehérebbek lettek a fogaim. Nem lett érzékenyebb sem, nagyon meg voltam elégedve, de miután abbahagytam nagyon hamar visszaszíneződtek. Pedig nem kávézom, nem teázom, nem borozom, nem dohányzom...szóval nem értem. Így sem vészes a dolog, sosem voltak nagyon sárgák a fogaim, sokan megjegyzik így is hogy szép fehérek, de mikor használtam sokkal szebb volt. Így hogy visszakaptam elég hamar az eredeti színt, nekem sajnos nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Miliana

2016. szeptember 11.

Én is a fél csomagot rendeltem ebay-ről verziót szereztem be, megjegyzem miért ne lehetne eredeti, nem sokkal olcsóbb. Igaz hogy egy hónapot várok rá, de az Amerikából rendelt verziónak is fele postaköltség, csak mondom. Második adagot használom, nem kúraszerűen, hanem hébe-hóba, még tavaly használtam el 5-6-ot egymás után, ahogy elvileg kellett volna. Én akár egy órát is rajta hagyom a fogaimat. Dohányzom és kávézom, olykor teázom is, de az utóbbi fél évben többen megjegyezték, hogy mitől ilyen fehérek a fogaim??? Soha de soha nem volt ilyen előtte. A fogak természetes színén ez nem fog fehéríteni, nem orvosi cucc, viszont tökéletesen lemarja az évek során felhalmozódott lerakódásokat. Abszolút elégedett vagyok vele, fájdalmat sosem tapasztaltam. Én fogporral megsikálom a fogam, és úgy teszem fel, utána pedig a maradványokat ugyancsak azzal távolítom el. Mindenképp 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

svekits

2016. augusztus 21.

Én e-bayről rendeltem, ez az első fogfehérítő készlet, amit kipróbáltam (fogkrémeken kívül). Körülbelül 10-11 tasakot használtam el két és fél hét alatt. Már 4-5 használat után látszott az eredménye, viszont mindennapos használat után nekem elkezdtek fájni tőle a fogaim, úgyhogy most 1-2 nap szüneteket tartok, így kicsit lassabb az eredmény.
Fogselyem és fogmosás után szoktam feltenni, első alkalommal csípte az ínyem, mintha valami jó erős mentolos fogkrémmel mostam volna fogat, de azóta ilyen gondom nincs, estére vagy másnapra szokott fájdogálni, olyankor szünetet tartok. Nekem a szemfogaimtól kezdve sárgábbak a fogak, úgyhogy én úgy is csináltam, hogy negyedekbe vágtam egy zacsit és a metszőfogakra nem raktam tapaszt, hanem fél-fél jutott két oldalra, egy másik alkalommal pedig szintén egy fél-fél.
Láthatóan világosabb a fogaim színe (1-2 árnyalattal), de egyelőre nem vagyok elájulva az eredménytől, jóval fehérebbeket szeretnék, remélem, mire a 20. zacskót is elhasználom, addigra már megközelíti az általam elvártakat. A fogérzékenység miatt nem vonok le pontot, ez a peroxid miatt alap dolog.

update: nem használtam el végül az összeset, nekem nagyon fájtak utána tőlem a fogaim, a legváratlanabb pillanatokban hasított bele a fájdalom. Így is elég jó eredménye lett, többen dicsérték a fogaimat, bár korántsem olyan szépek, mint reméltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

tiamoitalia

2016. április 9.

Szuper termék! Igaz, drága...viszont tényleg hatásos. Kb 3 éve ajánlotta a kozmetikusom, annyit áradozott róla, hogy megrendeltem egy fél csomagást a Professional Effectsbol. Gyonyoruen kifehirette a fogaimat! Szerencsére viszonylag szép fogaim vannak, nem sárgák, mégis rengeteg árnyalatot fehéritett rajta. Sokan meg is kérdezték, hogy mivel mosom a fogamat, hogy ilyen fehér. :-D Most, 3 év után ugy dontottem, hogy újra beruházok egy Professional Effectsre, most viszont a Luxe verzió mellett dontottem, 20 napra elegendo tapaszt vettem, hozzá Crest fogkrémet is. Ma van a második napja, hogy használom és már most sokkal fehérebbek a fogaim. Ez hihetetlenul szuper. Aki nem hiszi, próbálja ki :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Bermuda

2015. augusztus 18.

Kezdjük rögtön azzal, amiért mindenki idejön: igen, működik, tényleg fehérít. Csúnyán is nézne ki, ha a hidrogénperoxid nem fehérítene, tehát aki mégis úgy érzi, hogy hatástalan a kezelés az jelentkezzen a lakóhelyéhez legközelebbi orvosi kutatóintézetben, mert lehet, hogy a szervezete olyan ellenálló anyagot termel, ami alkalmas rákgyógyszer alapanyagául, az örök élethez vagy hasonlóhoz.
Egy kicsit a használatáról: nekem a fogaim nem különösebben lettek érzékeny tőle, viszont az ínyemet marta, mint a veszedelem. Ha jelentkeznek a mellékhatások, ne féljünk pár nap szünetet beiktatni a kezelésbe (nem lesz különösebben hátránya) és lehetőleg azért ne lépjük túl sokkal a napi fél órás keretet. 10 zacsitól már láthatóan fehérebbek lesznek a fogak, bár azért ez még kevés a vakító hollywoodi-fehérhez, ahhoz jóval többet el kell használni, de ezt semmiképp ne tegyük meg egy-két hónap alatt! Fogyókúrás analógiával élve: sárgák sem pár nap alatt lettek a fogaid, ha több árnyalatnyival fehérebb színt akarsz elérni, akár több hónapos időintervallummal is számolnunk kell. Sőt, a gyártó ajánlása szerint évi 2 doboznál nagyobb dózis használata ellenjavalt, tehát olyan évi 40 csíkkal garázdálkodhatunk. Ezt érdemes komolyan is venni, mint írtam, nem gyerek-fogkrémmel fogjuk kenegetni a fogainkat. Felhelyezés/levétel után kézmosás, szembe, bőrre ne kerüljön, satöbbi. Apropó felhelyezés: sajnos ez sem olyan triviális - többen írják, hogy ez a tapadósabb fajta, de nekem az alsó fogsoromon eleinte mindig behabzott (gondolom a nyáltermelés miatt) és feljött. Kell egy kis gyakorlat, míg felfedezi az ember a mikéntjét, de utána rutin.
Egyébként tudomásom szerint ez talán a legelérhetőbb fogfehérítő eljárás: külföldről rendelve 500 forintra jön ki egy tasak (bár már itthon is van elérhető áron), s ha a fentebb említett max. 2 dobozt el is akarjuk haználni, olyan 30-40.000 forintot tudunk elszórni, ami egy profi fogorvosi fehérítésnek a töredéke. Ennél csak a különféle UV-lámpás noname kínai készítmények olcsóbbak, de azok nem bevizsgált cuccok, s ha elszúrsz valamit használat közben, egy vagyon lehet a helyrehozatala. Egy ilyen tapasz mégiscsak hülyebiztosabb. Megadom neki az 5 csillagot, de ha elfogy a mostani adagom, lehet, hogy váltok a gyengébb változatra, mert ez tényleg elég erős motyó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Matilda

2015. augusztus 1.

Nagyon nagyon jó!

Először a sima professional effectset akartam megvenni, mert arról nagyon sok jó vélemény van itt az oldalon, de végül a luxe változatot rendeltem meg ebayről, mert jutányosabb áron jutottam hozzá. 10 darabot vettem, 6500 Ft körül volt az ára és kb 10 nap alatt ideért. Mivel nem egész csomagot vettem, ezért nem volt használati utasításom, úgyhogy utánaolvastam és youtube videókról tájékozódtam kicsit.

Fogmosás után tettem fel a tapaszokat, előtte meghajtottam félbe, mikor még a fólián volt, hogy tudjam, hogy hol van a közepe. Nem ragasztottam fel rögtön az egészet, hanem középről indulva egyik majd másik irányba foganként simítottam fel a tapaszt, hogy a fogaim közé is besimuljon, hogy ott is fehérítsen. Féltem, hogy nem fog odatapadni vagy elmozdul, de ilyen téren nem volt vele probléma. Felragasztás után elkezdett habzani a tapasz alatt, továbbá kicsit marta az ínyem és a torkom, de ezen kívül más kellemetlenséget nem tapasztaltam. Kb 10 percenként az ujjammal végigsimítom mindig a fóliát, mert hajlamos kijönni a fogaim közül. Fél óra helyett egy órán át hagytam fent. Leszedés után elég érzékenyek voltak a fogaim, az első alkalom után egyfolytában random belenyilallt a fájdalom a fogaimba, de a többi után már nem volt ilyen vészes. Ahogy előttem is írták, tanácsos lefekvés előtt használni, mert akkor átalusszuk a fájdalmas szakaszt, másnapra ugyanis elmúlik a fájdalom, legalábbis nekem, max reggel még egy ici picit érzékeny.

Nagyon meglepődtem, mert a legelső használat után is már rengeteg változást láttam a fogaimon, el sem akartam hinni, mintha nem is az én fogaim lettek volna a számban. Most van rajtam a negyedik tapasz, holnap még az ötödiket felrakom aztán pihentetem a fogaimat kicsit. Már most teljesen elégedett vagyok az eredménnyel, ha ennél még fehérebb lesz, az már csak ráadás.

Remélem hosszan tartó lesz a hatása, de időnként nyilván ismételni kell majd. Mindenképpen újra fogom venni, nagyon megéri ilyen jó eredmény mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Nagyon nagyon jó!

szluca

2015. május 29.

No, ez hosszú lesz, de sok tapasztalatom van vele, és mielőtt megvettem, én is igyekeztem minél többet olvasni róla, az emberek személyes tapasztalata százszor fontosabb a remlámszövegeknél.

Tehát: nekem viszonylag érzékenyek a fogaim, az ínyem gyakran vérzik, ezért úgy gondoltam, hogy nem ezt, hanem a Gentle Routine-t választom, ami napi 5 perc, és nem okoz érzékenységet. Sajnos azonban nekem nem is igazán használt, de tény, hogy abszolút semmi kellemetlenséggel nem járt. Viszont az alig észrevehető hatása nem érte meg a pénzét.

Ezután elkezdtem használni a Professional Effects-et, amiről teljesen más tapasztalataim vannak hatákonyság és érzékenység terén is. A Gentle Routine-nal ellentétben ez erősen rátapad a fogakra, nem csúszik el - olyan is volt, hogy ittam, miközben rajtam volt. A fehérítő hatást 3 vagy 4 csík után láttam, és nagyon örültem neki, hisz az még a kezelés legelejét jelentette. Azóta még sokkal világosabbak lettek a fogaim,és nagyon-nagyon elégedett vagyok a hatásával. Drága, tény, de nagyon hatásos. A fájdalomtól féltem, de szerencsére semmi durvát nem tapasztaltam.

Ahogy egyre bátrabbá váltam, úgy szegtem meg a használati utasításban szereplő javaslatokat: először is felhelyezés előtt mindig fogat mostam, de csak fogkefével, fogkrém nélkül. A hatóidőt egyre tovább toltam, 30 percről 60-ra. Egyszer olyan is volt, hogy véletlen elaludtam benne, így 2 és fél órán át volt a matrica a fogaimon. A fájdalomról: én azt vettem észre magamon, hogy az ínyemet akkor kezdtem el kicsit érezni, amikor több időt volt fenn a megengedettnél, de az ínyvérzésem nem lett erősebb és igazi fájdalmat nem éreztem. A fogaim pedig csak akkor fájtak, hogyha minden nap használtam a matricákat, túllépve a megadott használati időt. Akkor, amikor kihagytam napokat, akkor nem volt gond, akármilyen hosszan tartottam fenn a csíkokat (a 2 és fél óra után például egyáltalán nem éreztem semmit, mert előtte egy hétig szüneteltettem a kezelés egy nyaralás miatt). Az ilyenkor fellépő fájdalom nem volt erős, inkább azt mondanám, hogy szokatlan és kellemetlen, egy kis ínymasszázs legtöbbször enyhítette is, nem arra az igazi, erős fogfájásra kell gondolni. Az érzékenyebb területeken néha bele-belenyilalló fájdalmat is éreztem, de nem volt pokoli. :) Tehát én úgy voltam vele, hogy megéri. Ráadásul nekem azokon a napokon, amikor éreztem fájdalmat, mindig csak a használat utáni néhány óráig tartott, tovább sosem. Így ha az ember elalvás előtt használja a matricát, akkor az esetleg fellépő fájdalmat egyszerűen átalussza.

Amit még javaslok, ha valaki hozzám hasonlóan szeretne spórolni a matricákkal, hogy egy csomagot kétszeri alkalomra használjon el: a csomagban egy magas, de keskeny (alsó fogakra való) és egy alacsony de széles (felső fogakra való) matrica van.
A magasat én hosszában kettévágtam, és a nagyobb felét tettem a felső fogaimra, a kisebb felét pedig az alsókra úgy, hogy a fogtestnek csak a külső oldalára jusson, visszahajtás nélkül. (Ez egyébként azért is volt hasznos, mert nekem a fogaim teteje a legérzékenyebb, az éjszakai fogcsikargatás miatt).
Az alacsony matricákat pedig nem vágtam ketté, hanem először felhelyeztem szabályosan a felső fogaimra, a hatóidő letelte után pedig alulra. Nem értek hozzá, úgyhogy nem tudom, így veszített-e valamit a hatásából, mire az alsó fogakra ért, mindenesetre nekem a felső fogsorom sokkal szembetűnőbb ezért fontosabb, mint az alsó.

És még egy utolsó dolog: érdemes mindig úgy felhelyezni a matricát, hogy a fogak közti rést is érje a gél, mert amikor az ember fogai már látványosan kifehérednek, akkor látszik, ha a résekbe nem jutott gél és feltűnő lesz a különbség.

Én most így pár hét használat után imádok tükrökbe mosolyogni, és úgy érzem, hogy rettegek attól a pillanattól, amikor el fog fogyni az utolsó csomagom is, mert azt hiszem, kialakult nálam egy durva függőség annak ellenére, hogy mennyire szkeptikusan vágtam bele a dologba. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

szellocske0813

2014. július 26.

Ebay-ről rendeltem, a 20 napos kúrát potom pénzért kaptam, azt hiszem, nagyon jó vásár volt. Egy hete használom minden este. Korábban seszínű fogaim voltak, inkább sárgák, mint fehérek, kiváltképp a szemfogakat. Ma reggel a tükörbe pillantva egy szép fehér mosoly fogadott. Bár a fogínyem kissé fáj, azt hiszem kihagyok egy napot. Még két hét van hátra, végigcsinálom, és azt gondolom, mostantól mindenkinek ezt veszem születésnapjára! Nagyon pöpec :D ( <---- hatalmas mosoly )
további jó fogfehérítést, a kételkedők is nyugodtan kipróbálhatják!
Ja, és azt hiszem van egy még erősebb, professzionális termék a skálán, úgy hivják SUPREME. Az lesz a következő....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

további jó fogfehérítést, a kételkedők is nyugodtan kipróbálhatják!

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0