Crest

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Crest Whitestrips Fogfehérítő tapasz klinikailag bizonyítottan a fogorvosi rendelőkön kívül elérhető legjobb fogfehérítő az Egyesült Államokban. Sőt, hatása bizonyos fogorvosi fehérítésekkel egyenértékű, ezért az amerikai fogorvosok által a leginkább ajánlott fogfehérítő termék. Használatával 20 év lerakódott elszíneződését tudja eltávolítani, és átlagosan 4 árnyalattal (fogorvosi színmérő skálán) fehérebb fogakat biztosít. A Blend-a-med Fogfehérítő Tapasz 6% hidrogén-peroxid hatóanyagot tartalmaz, hatására a fog elszíneződései (pl. a dohányzás, kávé-, teafogyasztás, tetracyclin-kezelés következtében kialakult foltok) elhalványulnak, így a fog fokozatosan kifehéredik.

Mundow

2015. december 2.

Az én fogaim túl érzékenyek ezekhez a tapaszokhoz.
Amerikából hozattam egy dobozzal, de sajnos nem tudtam használni, mert a sajgó és nyillaló fájdalom a fogaimban szinte elviselhetetlenné vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Az én fogaim túl érzékenyek ezekhez a tapaszokhoz.

adry1992

2015. november 25.

Én Kínából rendeltem (Ebay-ről), nos hatnak a tapaszok, bár hogy eredeti-e, nem tudom, honnan lehet pontosan tudni. Először az USÁ-ból akartam rendelni, de egyik eladó sem postázott Magyarországra, így maradt Kína.
A termékről annyit, hogy szépen fehérít, használata közben közvetlenül semmilyen fájdalmat nem érzek, viszont már az első alkalom után előjött valami sajgó fogfájás szerű rajtam, amit nem tudtam beazonosítani. Egy másik dolog kapcsán pont fogorvosnál voltam, megröntgenezett, nem talált semmit, ezért gyanakszom a tapaszokra. Olyasmi fájdalom ez, mintha a mélyen tömött fogam alászuvasodott volna és fájna, nagyon megijedtem, hogy gyökérkezelés lesz a vége. Aztán elkezdett a többi fogam is fájni (érdekes mód azok a fogaim fájnak, amiken nincs is tapasz, hátul), majd mikor abbahagytam a kezelést, múlni kezdett a fájdalom, így szinte biztos már, hogy a tapasztól van. Mindenesetre végigcsinálom a kezelést, addig valahogy kibírom.
Ezt leszámítva a kezelés egyszerű, a fogaim szépek lettek tőle, nem bántam meg, hogy megvettem. Hatása öt csillag, a fájdalom miatt viszont nem adhatok ennyit, csak négyet kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

szzsuzsa0822

2015. november 8.

Én is ebay-ről rendeltem. Valóban fehérít, szép fehér lett tőle a fogam, de egyúttal iszonyat érzékeny is lett, néha csak úgy a semmiből tör elő a nyilalló fájdalom, ezt leszámítva nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

vera.kadas

2015. június 3.

Én is az ebay-ről rendeltem, olcsóbb, mint elmenni egy fogfehérítésre. A fogakat tényleg fehéríti és az én fogaim nem is lettek érzékenyek. Biztos hogy fogok még rendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Bridddzs

2015. május 1.

Nagyon jó termék! Ténylegesen fehéríti a fogakat, viszont használata után a kávézással csak óvatosan! Nagyon pici fogérzékenységet okoz, de a fehérségért megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

rh

2014. november 12.

Ebay-ről rendeltem, nagyon meg vagyok a termékkel elégedve, mert ténylegesen fehéríti a fogakat. Teljesen elég hosszú a csík az alsó és felső fogsorra is, bár én az első fogaim egy részére koronát voltam kénytelen csináltatni, de a többit nagyon szépen sikerült színben hozzáfehéríteni.
Több árnyalattal lettek világosabbak a fogaim, és csak kismértékben váltak érzékennyebbé, ami a kezelés végeztével el is múlt.

Amit viszont a magyar hivatalos disztribútor cégnél(fogfeherito-matrica.com) felháborítónak tartok, hogy próbáltam többször is rendelést leadni az oldalukon, de az lefagyott, és nem küldtek visszaigazolást, majd egyszer csak feladtak egy csomagot, amit természetesen nem vettem át, mert addigra más alternatívát kutattam fel, és mostanra már minősíthetetlen stílusban kapok kérdőrevonó leveleket tőlük. Mindezt természetesen angolul, mert bár magyar nyelven hirdetnek, de nem kommunikálnak magyarul. Ezt csak azért írom le, hogy ha teheti mindenki kerülje el őket, velem legalább is nagyon bunkók voltak!

Update: csak hogy mindenki meggyőződjön róla mire számíthat az említett cég ügyfélszolgálatától. Alábbi kedves levél érkezett ma tőlük:

"fucking skunk. I will order also something from you!..."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

"fucking skunk. I will order also something from you!..."

nyarigabi

2014. augusztus 24.

Öt csomaggal használtam el öt nap alatt, az eredmény látványos, legalább két árnyalattal fehérebbek lettek a fogaim. Aggódtam, hogy a kissé kusza fogaimra nem fog jól illeszkedni a matrica, de elég rugalmas. A fogérzékenységre számítottam, de arra nem, hogy ennyire fog fájni.:-( Sensodyne hatására enyhül a fájdalom, de napi 5-6x fogat kell mosnom. Tartok par nap szünetet, majdcsak enyhül, mert korábban nem voltak érzékenyek a fogaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

vamosimark

2014. augusztus 10.

1 hete használom, de maximálisan meg vagyok vele elégedve! Évek óta Elmex fogkrémet használok gondolom ezért kizárt hogy érzékenyebb legyen tőle a fogam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Pöti

2014. augusztus 1.

07.28: Feltettem az első tapaszt. Fél óra alatt nyáladzó bulldoggá változtam tőle.. Már az első kezelés fehérített egy keveset. Végig csinálom a kúrát, majd jövök update-elni...

Update: marad az öt csillag. A bulldogság tartósnak bizonyult, de kezdem megszokni. 4 tapaszon vagyok túl. Nekem érzékenyek lettek tőle a fogaim, az ínyemet viszont nem bántja. 4 tapasz után 1 árnyalattal legalább fehérebbek már a fogaim. Már csak azt nem tudom, hogy a hidrogén peroxid lenyelése mennyire lehet ártalmas. Nekem muszáj nyelnem ilyenkor...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

wishes

2014. június 30.

Imádom, egyszerűen zseniális ez a tapasz! Eleinte csak néhány darabot mertem megkockáztatni,de most, hogy elfogytak, alap, hogy veszek egy dobozzal. Én nem veszem olyan szigorúan a kúraszerű alkalmazást, hanem néha felcsapok 1-1 tapaszt, mikor nem érzem olyan százasnak a fogam fehérségét és kész, mivel nekem már 1 használat után elég látványos eredményt produkál. Itt többen is írták, hogy érdemes spórolásból félbevágni, de szerintem ne tegyétek, mert úgy nem olyan hatásos, nekem például sokkal kevésbé látványos a fehérítés, ha hátul nem éri a fogam tapasz.
Szerintem ez a kis cucc az otthoni fogfehérítés legjobb alternatívája, nálam igazi musthave darab, nektek is bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0