Crest

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Crest Whitestrips Fogfehérítő tapasz klinikailag bizonyítottan a fogorvosi rendelőkön kívül elérhető legjobb fogfehérítő az Egyesült Államokban. Sőt, hatása bizonyos fogorvosi fehérítésekkel egyenértékű, ezért az amerikai fogorvosok által a leginkább ajánlott fogfehérítő termék. Használatával 20 év lerakódott elszíneződését tudja eltávolítani, és átlagosan 4 árnyalattal (fogorvosi színmérő skálán) fehérebb fogakat biztosít. A Blend-a-med Fogfehérítő Tapasz 6% hidrogén-peroxid hatóanyagot tartalmaz, hatására a fog elszíneződései (pl. a dohányzás, kávé-, teafogyasztás, tetracyclin-kezelés következtében kialakult foltok) elhalványulnak, így a fog fokozatosan kifehéredik.

hajni120

2014. június 23.

5. naptól kezdődött látszódni a fehéredés, de 2 hét után már tökéletes az eredmény amit elértem ezzel a matricával =) Előre 4 korona került fel nekem, direkt fehérebbet kértem az eredetinél, így volt mihez mérnem a fehéredést =) Viszont azt hozzá kell tenni hogy én lefekvés előtt használom, mert miután leveszem, kb 1 óra múlva borzasztóan szoktak fájni tőle a fogaim, de reggelre elmúlik. Alvás közben meg nem zavar =) Én ennyit simán bevállalok ilyen eredményért!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 23.

Schmetterling

2014. június 17.

Iszonyat sárga fogaim vannak, pedig nem borozok, kávézok, cigizek, rendesen mosok fogat, járok fogorvoshoz, stb. Már mosolyogni sem merek a képeken, mert rosszul vagyok a látványtól. Nem hiszek az ilyen dolgokban, de kaptam a húgomtól egy csomaggal...hát nem hittem a szememnek, 5 használat után már csodaszépek a fogaim tőle!!!! Egy kicsit érzékenyebbek is lettek. De végre fehérek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

annapanni

2014. május 6.

Már a negyedik napon látszik a hatása... Viszont mellette kell az érzékeny fogakra való fogkrém mert nagyon fáj még a levegő is. Remélem tartós lesz:) Most hozatok még egy dobozzal, hátha fél év múlva újra elő kell venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 6.

nvivienn21

2014. május 6.

A végére már nehezen bírtam ki azt a fél órát, és érzékenyek voltak a fogaim, de a hatása csodálatos. Nagyon szépek lettek a fogaim tényleg fehérek. A fogérzékenység elmúlt a fogfehérség megmaradt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Heli

2014. március 28.

Az elején naponta használtam, ahogy kell, viszont érzékenyek lettek a fogaim és az ínyemet is bántotta. Ezért áttértem arra, hogy csak minden másnap ragasztok fel 1-1 csíkot. Az eredmény tényleg látványos, bár nem lettek hófehérek a fogaim. Ezeket leszámítva számomra az eddigi legjobb fehérítő, amit a fogorvosi rendelőn kívül kapni lehet, szóval egyáltalán nem bántam meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Prettygirl

2014. március 6.

Én egyszerűen imádom ezeket a fehérítő tapaszokat. Sosem tapasztaltam még semmilyen mellékhatást, vagy irritációt. Nekem szerintem a harmadik naptól látszott a változás, az 5. naptól már sokkal szembetűnőbb volt, 1.5 hét után már abba is hagytam, mert elértem azt az eredményt, amit szerettem volna. A maradék csíkokkal pedig fenntartottam az eredményt egészen máig. Nekem legalábbis nagyon tartós eredményt produkált. Hozzájutni nem könnyű. a whitestrips oldalon az ügyfélszolgálatot nagyon nehéz elérni, ráadásul semmilyen kérdésre sem reagálnak. Én először onnan az advanced vividet rendeltem, mert csak az volt elérhető, bár elég húzós ára volt, nem beszélve a postáról ( + 1500 Ft) majd fizetés után közölték, hogy nincs raktáron, nincs a honlapon, de a professional effectből tudnak adni, és kárpótlásként a vivid áraként számolják fel ( úgy emlékszem, hogy 10 tasak 13.000 Ft volt). Egyrészt sokkal jobban jártam, mert a Prof.effect erősebb és hatékonyabb is ahogy az amerikai oldalán láttam.
Egyszóval: Mindenkinek ajánlom :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Egyszóval: Mindenkinek ajánlom :)))

Madi

2014. február 14.

Update: a napi egy csíkkal semmi probléma nem volt, sőt, mivel az alsó sorra való elég vastag, azt kettévágtam hosszában, így több csíkom lett, de volt, hogy feldaraboltam az egyik felét és pl a szefogamra (ami ugyebár a legsötétebb foga az embernek) pluszba ragasztottam egy kis kockát, hogy egyenletesebben legyen fehér. Látványos, de nem mű hatású az eredmény. Totál 5 csillag. ^^

Először is köszönet Sindy6-nak, amiért segített hozzájutni ehhez a szuper cucchoz! ^^
Professional effects-em van, most vettem le a 4. csíkot, már láthatóan fehérebb a fogam, mint volt. Első nap egyet használtam, tegnap kettőt, de úgy látszik, hogy nem elég a fél nap kihagyás, mert a mostanitól bizsergett az ínyem, bár nem fájt, de kicsit piros lett (sajnos egy kis része rálóg a matricának), szóval inkább türelmesen visszaállok a napi egy csíkra. A fogaim nem lettek érzékenyek, bár nekem sosem voltak. Egyelőre megadom az 5 csillagot, de pár nap múlva még frissítem a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0