Crystal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: depecheke, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A testszagot okozó baktériumokat szünteti meg. Nem izzadás gátló készítmény. Nem ragad, nem hagy foltot a ruhán és a bőr felületén sem. Hipoallergén. Nem tartalmazz aluminíum-klorohidrátot, parabént, alkoholt.

Kormios

2012. december 22.

Én is meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Én is meg vagyok vele elégedve!

linda.nemeth

Korcsoport: >54
2012. július 7.

Ragyogó termék és épp ezért nagyon örülök, hogy rátaláltam. Amivel elnyerte nálam a kíváló címet, az első sorban az összetétele, másodsorban pedig a hatása. Az sem utolsó szempont részemről, hogy a Magyar Rákellenes Liga is ajánlja a termék használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 7.

depecheke

2012. május 15.

Fél éven keresztül nagyon meg voltam vele elégedve. Az izzadást nem gátolja, de a szagokat nagyon is! Aztán valószínűleg hozzászoktam, éppen ezért tartok vele szünetet, de még használni fogom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance