Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinky89, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Körömbőr oldó folyadék, mellyel kíméletesen távolítható el az elhalt körömbőr. Kb. 2 perc behatási idő után a bőrfeltolóval a feloldott bőr lekaparható.

tatarbobi92

2015. március 25.

Hatékonyan oldja a körömágybőrt, nekem picit kell vágni még ezután is belőle de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Moonlight

2014. február 9.

Működik! Teszi amit ígér! Megbízható cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Működik! Teszi amit ígér! Megbízható cucc.

muffinmonsuta

2013. december 24.

Nekem nagyon bevált.:) Egyetértek az előttem szólókkal

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Nekem nagyon bevált.:) Egyetértek az előttem szólókkal

Rony

2013. december 11.

Nagyon hatékonyan oldja le a körömágybőrt, de mégis kíméletesen. Nekem sajnos nagyon hamar 3 naponta kapargatnom kell a körömágybőrt a körmömről, mert gyorsan visszanő, és ezzel a szerrel sokkal hamarabb végzek a manikűrözéssel.
990 Ft-ért vásároltam, ami korrekt ár, és könnyen elérhető műkörmös szaküzletekben, valamint webáruházakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

timity

2013. július 30.

Minőségi bőroldó, az biztos! Volt másik márkájú is, de a többségük letörlése után is csípett. Ez nem, kíméletesen felpuhítja a bőrt, amit ezek után szépen fel lehet tolni, majd kaparni/vágni. Sokáig elég, már egy éve megvan, és hetente használom. Arra figyelni kell, hogy a felesleget eltávolítsuk a bőrről, mert az ebben lévő savas hatóanyag eléggé kiszárítja. A legjobb, leggyorsabb, legkíméletesebb bőroldó folyadék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

sly

2013. február 14.

Nagyon jól fellazítja a bőrt, egy-két perc alatt olyan puha lesz, mintha egy félórát ázott volna olajos vízben a kezem. Az idő pénz és ez a termék sok időt megtakarít nekem, abszolút megéri az árát (én is 990-ért vettem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 14.

orchidea8627

2013. február 3.

Jó kis termék, remekül teszi a dolgát.
(2 percig maradhat a bőrön, szükség esetén ez egyszer ismételhető.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Jó kis termék, remekül teszi a dolgát.
(2 percig maradhat a bőrön, szükség esetén ez egyszer ismételhető.)

beautygeek

2013. január 30.

Nagyon jó termék! 5 percig szoktam fenthagyni és utána körömágyfeltolóval eltávolítom a feloldott bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. január 3.

Jó bőroldó, hatásos de kíméletes! Nem váltott még ki allergiás reakciókat egyik vendégemnél sem! Viszont otthoni használatnál vigyázzunk, nehogy sokáig maradjon rajta, mert az nem sok jóra vezet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

Zorkaboszorka

2012. szeptember 14.

Nagyon jó termék,manikűrözéshez és pedikűrhöz is ezt használom.Pár perc alatt tökéletesen felpuhítja a körömbőrt,így egyáltalán nem fáj a feltolása.Kiadós kiszerelés,és jó árban van,kifejezetten gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak