Crystal Nails

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkozás egy lépésben - nem kell alap és fedőréteg, nem kell fixálás.

1. Polírmattítás a köröm felszínén.

2. Portalanítás.

3. Köröm fertőtlenítése.

4. Egy (szükség esetén két) réteg One Step Crystalac.

5. Köttetés UV vagy LED lámpában.

sz10

2019. január 11.

Elősztori: Már nagyon meguntam az állandó festegetést, így végre beruháztam egy lámpára és pár gél lakkra. A lámpa, meg az előkészítő folyadékok korábban megjöttek, azonban sem a színes sem az alap/fedő lakkok nem.Ezért beruháztam erre, hiszen elvileg csak elő kell készíteni a körmöket, majd 1-2 rétegben felkenni és lámpázni.

Vélemény: még csak 4 napja van fent, de eléggé elégedett vagyok eddig vele, kutikula feltolás, majd mattítás és nail prep használata után kentem fel. Egyetlen hátránya, hogy mikor felkelen a köröm szélére, akkor mire pár másik körmömet kilakkozom, addigra az elsőn összeugrik kicsit, így a szélek fedetlenek maradnak.
(Erre amúgy azta megoldást találtam ki, hogy először gyorsan lezárom a széleket a körmeimen, kb 10 mp-ig lámpázom, majd rendesen kilakkozom a körmeimet és rendesen meglámpázom megint - még nincs tesztelve)
Mosogatni ritkán szoktam mosógép miatt, így zsíroldó meg ilyenek nem igazán érik, viszont elég szerencsétlen vagyok, így oda szoktam néha csukni a körmömet, vagy megsértem a felületét valamivel. Így már a 2. nap sikerült rá okoznom egy karcolást, ami csak extra erős lámpafénynél látszik, de ez fedőlakknál is előfordulhat, tehát elmondható, hogy elég jól bírja az ilyesfajta nyüstölést.
Legszívesebben 4,5 csillagot adnék rá, mert a széleknél tényleg oda kell rá figyelni, viszont mivel viszonylag gyorsan kész lehet a manikűr így megéri az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Emjy

2019. január 3.

Nagyon szeretem őket, az elsőt ajándékba kaptam és azóta csak ezt a típusút vásárolom. Nagyon jó minőségű, jól megköt és 2 hétig nálam tökéletesen bírja. Nagyon szép színekben kapható. Mindenkinek csak ajánlani tudom magát a Crystal Nails-es termékeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

vikesz97

2018. december 15.

Kipróbáltam már sokféle géllakk márkát, de mind közül a Crystal Nails bírta a legtovább. Egyszerűen imádom! :) Könnyű felvinni a lakkot a lapos ecsetnek köszönhetően, 3 hét után a lenövésen kívül semmi baja a körmeimnek.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Csak ajánlani tudom!

dorabakro

2018. december 6.

Nagyon szeretem, gyorsan köt, 3 hétig is fent marad, nem fakul, könnyű leoldani

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Nagyon szeretem, gyorsan köt, 3 hétig is fent marad, nem fakul, könnyű leoldani

Tubi888

2018. október 31.

Nagyon szeretem a crystal nails termékeket!
One step gél lakkoknak gyönyörű élénk színei vannak... base géllel alapozva pedig simán bírják a 3 hetet! A leoldásuk is kiméletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Nagyon szeretem a crystal nails termékeket!

Panka86

2018. július 29.

Három árnyalatát vásároltam meg, egy csillag levonás azért, mert ebből 2 (lazac és türkiz) tökéletesen 1 (csillogó vörös) nem teljesen fed 2 rétegben. Én, bár nem kötelező,kenek alá alapozó réteget, fedőt nem. Tartóssága hibátlan, nem pattog, nem karcosodik, a jobb kezemen minimálisan mattult, mivel azt többet használom. Nem vagyok körömkímélő típus. Gyorsan elkészül és nem igényel szakértelmet szerintem. 3 hét után is csak azért kell újra elkészíteni,mert lenőtt. Nem fogok kísérletezni, maradok ennél a terméknél a jövőben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Katicabogar75

2018. július 25.

Évek óta használom, több, mint 20 féle színű lakkom van. Nagyon könnyű a használata, nekem két hétig hibátlanul bírja a körmömön, igaz rövid, vagy maximum közép hosszú körmeim vannak. Az egyetlen, amit negatívumként tudnék írni róla, az az, hogy bizonyos színeknél sajnos néha nyomot hagy a körmön leoldás után. Ez a probléma természetesen kezelhető, de ha pl. francia manikűrt készítek, akkor kellemetlen. Ezért nekem csak négy csillagot ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

Theodora

2018. július 23.

Több árnyalat is megvan és abszolút vegyes a tapasztalat. Maga a lakk alkalmazása gyors és kényelmes, nem folyik szét, szépen terül. Az ecset egyszerűen tökéletes kialakítású, szuperül lehet vele dolgozni. Sajnos egyes árnyalatok felpattognak elég hamar, ilyenek a világosabb színek. A többi tartós, azokkal semmi gond. Kezdő vagyok még, de nem hiszem, hogy én rontom el, mert gonosan ügyelek a szabályok betartására és más színeknél működik is.

Lehet inkább veszek olyan lakkot, ami alá kell alaplakk, hátha azok tartósabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

lhi

2018. június 18.

Szépnek szép, de sajnos az én körmömön nem bírja sokáig (az előírásnak megfelelően használom és többször próbálkoztam vele). Valószínűleg túl kemény/merev a viszonylag puha körmömhöz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 18.

Froggy

2018. május 5.

Hát, megpróbálom helyreállítani a becsületét :)
Születésnapomra kaptam és egyből nekiestem vele a húgom körmének, kb 3 napon belül lent volt az egész. Akkor újra próbálkoztam, azt egy hétig tartott lekaparnia. Most már-már elérjük a 10 nap-2 hetet is, úgyhogy bizakodom. Nekem nagyon tetszik, eddig nem dolgoztam még gél lakkal, de el vagyok ájulva. A fedőréteggel még nem vagyunk barátok, de ha azt megszokom, szerintem túllépjük a két hetet is simán.
Úgy kell felkenni, hogy ne nagyon maradjanak hézagok és rendesen "le kell zárni" és akkor nem lesz gond, legalábbis a tapasztalataim eddig ezt mutatják :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Hát, megpróbálom helyreállítani a becsületét :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Retinol a I v