Crystal Nails

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkozás egy lépésben - nem kell alap és fedőréteg, nem kell fixálás.

1. Polírmattítás a köröm felszínén.

2. Portalanítás.

3. Köröm fertőtlenítése.

4. Egy (szükség esetén két) réteg One Step Crystalac.

5. Köttetés UV vagy LED lámpában.

Tina6

2018. április 17.

Sajnos a Crystal nails géllakkjai nekem nem jöttek be :( pár nap után lepattognak, pedig mindent úgy csinálok ahogy kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Bettu

2017. július 12.

Több szín is megvan, habár magamnak festegetem csak vele, és még kezdő vagyok, valamit mindig elronthatok, mert pár nap után elkezd lepattogni a körmöm végén. Most kifestettem újra, jobban ügyelve mindenre, majd kiderül. Mivel gél lakk, és jó márka is, többet vártam volna tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

edi01

2017. június 23.

Nagyon szeretem szep színeket adnak ki. Tartóssagaval meg vagyok elégedve . Szettben es magaban is megvettem es ha jol elokészitett a korom akkor teljesen jó. Nem tapasztaltam lepattogzodast sem repedezést . Ledben 30-60 mp alatt szepen köt. Annyi a problémam vele hogy neha fedőlakk hasznalat esetèn kicsit elszineződik lilasabb hatasa lesz.ezert csak 4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

Scrubmania8

2017. május 20.

Több szin is megvan viszont a tartossága sajnos nem a legjobb. Jól köt, de 3-4nap és valami gond mindig van vele. Ha elutazom (stb.)akkor inkább maradok a normál géllakknál, mert ezzel csak mérgelödök. Szóval szerintem egyáltalán nem éri meg. De azért kap két csillagot, mert a színei szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

DynaNusser

2017. április 24.

Pink árnyalatot vettem, és a Prismatic-ből kiindulva kapásból két réteget vittem fel. a kettő réteg között, ha fél percig köttetem, akkor szépen fed már a második réteg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

ekata

2017. április 21.

Szerintem nem olyan tartós mint az eredeti crystal nailses géllakkok és szerintem a minőség is rohamosan romlik a lakkokat illetően. Inkább maradok a jól beváltnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

savolynoncsi

2017. március 18.

4 féle szín van meg az one step lakkok közül, a rózsakvarc és a derűskék színeknél vettem észre, hogy a 3. használatkor a kék nagyon folyós állagú lett a rózsaszín pedig kb 3 féle rózsaszín árnyalatot vett fel egyszerre és lehetetlen volt felrázni is, hogy egységes színe legyen.. lehet, hogy nekem sikerült selejtes darabokat kifognom, de azért bosszantó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

lenizsu

2017. március 15.

Egy korallos árnyalat van meg ebből a termékből. Sajnos nekem sem UV sem led lámpa alatt nem kötött meg rendesen, csak 2-4 napot bírt ki a körmömön. Alap- és fedőlakkal együtt nagyon szép és tartós volt, ami viszont a termék specialitását vesz el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Magill

2017. január 15.

Én egy hete vettem meg leginkább saját felhasználásra, de már kollégai nőimnek és anyukámnak is felkentem. Az én körmöm valami hihetetlen gyenge... a műkörmöt is csak 2 hétig bírja és ha nincs rajta semmi sajnos rágom is. Én körmösnél csináltattam gél lakkot nekem az nagyon nem jött be mert egyben letudtam húzni róla ha sikerült valahogy megsértenem.
Egyenlőre 4 napja van a körmömön, én azt tapasztaltam, hogy ezt egyben lehúzni képtelenség lenne inkább felpattogni tud. (45-ös falsh piros van nekem) Szóval 4 nap után azt tudom mondani, hogy a széle kezdett kicsit megkopni. Én ezt a saját hibámnak tudom be egyenlőre mert még nem sikerült oda a fedőt sem rendesen felkennem mert nagyon pici a körmöm.
A munkatársamnak még aznap felpattogott, amit nem értek, mert próbáltam mindenre figyelni, hogy jól csináljam és neki nagyon erős körme van. De még legközelebb is felkenjük.
Vettem még egy party on készletet, ebből csak az egyik színt teszteltem, nekem nem volt bajom vele.
Most kíváncsian várom, hogy az én problémás körmömön hogy szuperál, és majd updatelem a posztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

zsolyomi.dora

2017. január 9.

Nagyon jó lakk, imádom, nagyon könnyű felvinni, megváltás a diamond nails termékek után. Tartós és csodaszép egyenletes rétegekkel dolgozhatsz, nincsenek hólyagok. A szélein vigyázzatok, ha bőrig kened, aláfolyik, és könnyebben feljön, de ez a géllakknál aranyszabály, nekem mind feljön a körömágynál, ha nem vigyázok. Mindenkinek ajánlom, nagy választék, szép színek, jó kiszolgálás. 🎖🎖🎖🎖🎖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Retinol a I v