Crystal Nails

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkozás egy lépésben - nem kell alap és fedőréteg, nem kell fixálás.

1. Polírmattítás a köröm felszínén.

2. Portalanítás.

3. Köröm fertőtlenítése.

4. Egy (szükség esetén két) réteg One Step Crystalac.

5. Köttetés UV vagy LED lámpában.

linszu

2017. január 9.

Három-féle színt vettem meg egyszerre: nude, csillámos fekete és korall. Két éve megvannak és a színük elkezdett megváltozni, illetve kezdenek több rétegbe válni. Elég furcsa, összehasonlítva más, nem professzionális gél-lakkjaimmal, a többivel nem fordult elő ilyen, pedig van, ami még régebbi. A másik,a mit nem szeretek, hogy túl sűrűek és nehezebb velük dolgozni. A színek pedig nem teljesen olyanok felvitel után, mint ahogy arra számítanánk. A feketében van valami olcsó, zöld beütés. A nude egy sárgás színné vált, a korall pedig változtatja a színét. Néha egy-két helyen felvitel után látványosan kivilágosodott (szerintem meleg hatására), aztán egy kis idő múlva visszaállt az eredeti színére. 1
Egyszóval furcsa. Ma már annyi gél-lakk közül lehet választani, azt hiszem ezt a fajtát hanyagolni fogom. ):

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

szkat

2016. november 14.

Ajándékba kaptam egy kezdőcsomagot és azóta már jópár színt beszereztem. Én nagyon szeretem. Elég erős, gyorsan növő körmeim vannak, nekem a hagyományos lakkok 2-3 napot bírtak. Ezek a gél-lakkok 2-3 hete simán, akkor is inkább a lenövés miatt kell váltani. Én így használom: reszeléssel szedem le, (körömágybőr visszavágás, stb )kicsit polírozom, kezelem no buffer scrubbal, használok alaplakkot - eleinte nem használtam,úgy is jó volt, de így sokkal tartósabb - 1-2 réteg szín, fedőlakk. Ennyi. Arra kell nagyon figyelni, hogy ne menjen rá a bőrre (is) és ne legyen a széleken a körömágybőr mellett vastagon, mert akkor könnyen "megindul" és lejön. Kell gyakorolni, de pár alkalom után nagyon jól lehet vele bánni. Már 2 éve használom, és nem lett rosszabb vagy kevésbé egészséges a körmöm, ugyanúgy nő. Eddig a rekord idő, amíg fent volt (hosszabb nyaralás miatt) egy huzamban 6 hét volt kb (és csak az iszonyatos lenövés miatt kellett végül leszedni). A kezdőkészlethez kapott normál méretű színtelen fedőlakk most kezd kifogyni, szóval elég sokáig bírja egy üvegcse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

10cica

2016. október 20.

Nagyon akartam szeretni és tulajdonképpen sikerült is megkedvelnem, de azért bosszantó, hogy egyes színeket úgy kell lerobbantani a körmömről 2 hét után, míg más színt matricaként le lehet húzni 1-2 nap múlva.. Minden esetre van pár szín, ami telitalálat és sokáig ki fog szolgálni. Összességében szeretem, megérte az árát.

Update:
További használat és pár új szín vásárlása után is azt tudom mondani, hogy nagyon megszerettem. A kezdeti nehézségek az én gyakorlatlanságom miatt lehettek. Most már fixen 2 hétig bírja, nem pattog le de addigra már annyira látszik a lenövés hogy inkább leoldom. :) A csillámos színek és a kezdőkészlethez tartozó babarózsaszín továbbra is "lerobbantós" kategória nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Update:

asdf27

2016. október 18.

Ez nagyon jó, könnyű vele dolgozni, szépen meg is köt. Én a halvány rózsaszínt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Hales

2016. október 17.

Eddig a DiamondNails kezdőcsomagom darabjait használtam, de szomorúan vettem tudomásul, hogy 2-3 napot követően minden körmömről le tudtam húzni a lakkokat egy darabban. Legutóbbi vásárlásom alkalmával beszereztem ebből egy gyönyörű padlizsánlila árnyalatot, ami óriási szerelem. Két hete hibátlan a körmöm és mivel ez nálam rekord, elégedett vagyok. Azt hiszem, beszerzek még pár színt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Betti92

2016. augusztus 10.

Mindegyik szín tökéletes :) bár én ezekhez is használok alap és fedőlakkot... megszokás :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Timike150

2016. július 9.

Imadom hibatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Imadom hibatlan.

petoandika

2016. június 20.

Kb 3 hónapja vettem meg az első színt próbaképp. Azóta is használom, nekem nem pattogzott le, 3 hét után csak a lenövés látszódott. És még az illata is nagyon jó.
De azért azt meg kell jegyezzem, hogy különbségek vannak az egyes színek tartósságai között, mert van amelyik jobban bírja, és van, amelyik kevésbé. Ez szerintem csak tapasztalat útján deríthető ki.

UPDATE: Mostmár egy jó ideje csak CN márkájú ONE STEPeket használok. Még mindig szeretem, nem cserélném le se körömlakkra, se másra. Azért igazán egységesíthetnék, mert kezd idegesítő lenni, hogy egyes színeket alig tudok leszedni, más színek meg lejönnek maguktól. A felkenés és a technika/előkészítés ugyanaz minden alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Ano

2016. június 10.

nagyon gyorsan nőnek a körmeim, ezért a one step mellett tettem le a voksomat. több árnyalatom is van belőle, mindegyik szépen tart, akár 1 rétegben is. 2 hét után viszont csak a lenövés miatt kell lereszelnem. az OS11 pinkes árnyalatot viselem jelenleg, ami kézen, lábon 1 rétegben vittem fel, így is szépen fed, csillog. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Kicsikem

2016. május 27.

Én most használtam először az 1S6 (Mézédes szőlő) árnyalatot. A színt két rétegben vittük fel, illetve alkalmaztunk még Super Shine Optic-ot is fedőlakként (Ezzel plusz egy hét tartósságot adtunk neki. Speciálisan a One Step-hez fejlesztették ki. Oldható és fixálásmentes.). A körmeim tökéletesek, ragyogóak vele 3 hétig. Nekem nagyon tartósnak bizonyult, pedig nem kíméltem a kezeimet ez alatt a 3 hét alatt. Én mindenkinek bátran ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Retinol a I v