Crystal Nails

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkozás egy lépésben - nem kell alap és fedőréteg, nem kell fixálás.

1. Polírmattítás a köröm felszínén.

2. Portalanítás.

3. Köröm fertőtlenítése.

4. Egy (szükség esetén két) réteg One Step Crystalac.

5. Köttetés UV vagy LED lámpában.

H4niko

2016. május 16.

Könnyű használni és szép színekben kapható, viszont amit ígér azt nálam nem tartja, illetve színenként változó a minőség és tartósság is. Például a fekete - a régi csomagolású - nekem mindig felhólyagosodik. A fehér nagyon sűrű nehezebb dolgozni vele, viszont szép tartós. 1-2 hetet bír maximum, amivel azért sincs gondom mert ha ennél tovább van a körmömön jó időre meg tudom unni azt a színt. Vannak színek amik felpattognak hamar és kb. egyben le tudom húzni a körmömről. Nem is értem. Az első szín amit vettem - 65 - azt pedig leoldóval is alig bírtam lerobbantani a körmömről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

SheryllCosim

2016. május 10.

Nagyon szeretem, csodálatos találmány! Könnyű használni, a sok mosogatás, takarítás, gépelés sem árt neki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

pmarcsi

2016. április 3.

Nagyon szeretem a One Steppes termékeket. A vendégeim is ezeket kérik általában. Szép színekben kaphatók, gyönyörű a finisük , két hetet nagyon simán kibìrnak, könnyen oldhatók, és nem utolsó sorban nagyon gyorsan elkészülnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

szalamaja

2016. március 11.

Nem rossz.de nem is ájultam el tőle.elég hamar megromlott.mert most olyan sűrű hogy használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

adamirita

2015. december 29.

Nekem az első One Step-em a 30-as árnyalat volt,ezt már egy jó párszor használtam,de sose bírta ki teljesen 2-3 hétig,mindig volt ahol felpattogott,már nem volt szép.Most karácsonyra rendeltem egy szettet,amibe volt 2 csillogós lakk,2 fényes.Most a 45-sel festettem ki még úgy 2 hete,és most jött fel a mutatóujjamról egy kis rész.Elsőre én is csalódott vagyok ,mivel ez CN,többet vártam tőle,de bízok hogy a többi amit még nem próbáltam hátha kibírnak hosszabb időt.Mindenesetre én a sima körömlakkokat már nem szeretem,azoknál mindenképpen jobb ez a géllakk,de nem is mondom hogy elájultam tőle. Úgyhogy tőlem most 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

snowyfairy

2015. december 5.

Update: Vettem egy átlátszót is, de az egy borzalom, nem tapad, cafatokban válik le. Ragacsos az egész, a szettben lévő rózsaszín a legjobb, bár néha a körömlakk aceton tartalma felpuhítja. De 2 hétig fent van így is. A Gél oldószer sajna nem oldja úgyhogy néha kapargatom. Hát hiába a kezdeti lelkesedés csökken.

Nekem bejött az egész. Csomagban vettem, amihez a babarózsaszín járt. Felkenem 1-2 vékony rétegben aztán azt lakkozom. Így, ha megunom a manikűrömet, egyik napról a másikra tudom cserélni. Eddig ugye sok időbe telt egy mani elkészítése, alaplakk, színes plusz díszítés. Ha elrontottam, akkor meg az elejéről mindent. A one step stabil alapot add a lakkoknak, így már fedőlakkot sem használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Kencemániás

2015. szeptember 30.

Sajnos nálam a Crystal nails nem vizsgázott jól pedig több színt, többféle technikát is kipróbáltam.
Nekem 3 napnál tovább nem nagyon marad a körmömön, egyben lejön a réteg.
2 rétegben kell használni, 1 nem fed, vagyis foltosan, csúnyán.
Van aki esküdözik, hogy neki nagyon jó, hát nekem nagyon nem, de lehet én vagyok ennyire béna.
14 különböző színt vettem eddig, hátha valamelyik jobb lesz, de nálam sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Nekem 3 napnál tovább nem nagyon marad a körmömön, egyben lejön a réteg.
2 rétegben kell használni, 1 nem fed, vagyis foltosan, csúnyán.

Adree86

2015. augusztus 25.

Amennyivel egyszerűbb a használata, sajnos nálam annyival veszít is a tartósságából. 1 hétnél tovább nem igazán bírják ki lepattogzás nélkül, de volt már rá példa h pár nap után elkezdett, pedig nagyon figyelek arra, h a szabad éleket is mindig lezárjam. Használok én is fedő lakkot, sőt, próbáltam már base gel-el, acid primer-el is, sajnos sokat nem javított a helyzeten. Amikor a körmös rakta fel, akkor sem volt sokkal tartósabb...Nagyon sajnálom, mert egyébként nagyon szeretek velük lakkozni, van jó pár színem, 2 rétegben szépen fed, de 1 hétért nem éri meg...Lábkörmön azért jóval tartósabb, ott kibírja a 3-4 hetet. Nehéz megítélni, h az én körmeimmel van-e baj, és bármit is csináljak ledobja ezt a lakkot. A sima CN-es géllakkal nincsen ilyen problémám. Több színt biztos nem veszek belőlük. Leoldása egyébként egyszerű, mostanában a CN easy remover-el szoktam, 10 perc után bőrfeltoló kaparóval szépen le tudom szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

timity

2015. augusztus 24.

Igazán egyszerű a használata! Sokkal gyorsabb mint a hagyományos gél lakk! Ehhez tényleg nem kell annyi felszerelés, előkészítés is minimális. Viszont a színek között minőségbeli különbségek vannak, és ez azért nem túl jó. Pl. a csillámosak és matt színek szépek, a gyöngyházasat egyszerűen nem lehet csíkozásmentesen felkenni, mert nem a technikán múlik és nem is a mennyiségen.. Ez bizony a lakk "hibája", velejárója. Ha valaki szépen lezárja az éleket, akkor 2 hétig nem veszít a fényéből, nem kopik, vagy pattog le. Mindenesetre 2 rétegben sokkal intenzívebb az össze szín. Én mindig teszek rá fényt is, és így 100%-ban hasonlít a hagyományos gél lakk tartósságára. (csak ugye ez nem ad tartást a körömnek, kvázi tényleg egy tartós lakk.)

Ami miatt kevésbé tetszik, mint a hagyományos gél lakk, az hogy egy rétegben nem elég pigmentált, szóval a két réteg szín mindenképpen kell. Plusz a valódi(kb.3hét) tartósságért a fény is. Tény, hogy CN, mégis egyek színek minősége között van különbség. Összességében a legtöbb márkával szemben tartósabb, több színben kapható, de lenne még mit fejleszteni rajta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Yamahayz

2015. augusztus 21.

Én egy kaméleon szett tulajdonosa vagyok. Elég jó. Ámbár a sárgás színnél a 2. réteg felpattogzik az alatta levő pedig meg se mozdul. A kékesnél pedig mind a 2 réteg tökéletes. A lilásat és pirosasat még nem próbáltam. (Bocsi a színkódokat fejből nem tudom)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Retinol a I v