Crystal Nails

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkozás egy lépésben - nem kell alap és fedőréteg, nem kell fixálás.

1. Polírmattítás a köröm felszínén.

2. Portalanítás.

3. Köröm fertőtlenítése.

4. Egy (szükség esetén két) réteg One Step Crystalac.

5. Köttetés UV vagy LED lámpában.

Csirip74

2015. július 17.

A megjelenésekor vásároltam egy kezdőkészletet belőle, mely az 1-es (klasszikus crystal nails piros) színt tartalmazza, 8 ml kiszerelésben. Ezt a színt nagyon szeretem, simán fenn van két hétig. A 8-as is (gyöngyház-rózsaszín) tartós volt, de a 29-es (lila) katasztrófa. Azóta nem vettem más színeket. Ahogy hallom ismerősöktől és látom a körmösfórumokon, valamint én is tapasztaltam, hogy ennek a terméknek színenként nem egyforma a minősége. A katalógusban és a neten látható színminták általában köszönőviszonyban sincsenek a valós színnel.Fentiek miatt egy csillagot levonok.

Update: határozottan javul a minősége az utóbbi időben. Legutóbb a 65-ös, 16-os és az új szériából való fehéret használtam. Három hétig fent vannak, pedig használom rendesen a kezeimet, gyakori kézmosás és mosogatás miatt ki van téve a megpróbáltatásoknak. Nekem úgy tartós, ha egyesével kenem és köttetem az ujjaimat egyujjas led lámpával. Bizony kell a két réteg, akkor egyenletes és szép. Tetejére super shine optic-ot használok egy vékony rétegben, így köveket is tudok díszítésként beleköttetni. A leoldás könnyítése érdekében éppenhogy átfutok a körmeimen a legfinomabb bufferrel, mielőtt felkenem. Első (vékony) réteget csak 30 mp-ig köttetem led-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 17.

Annie4

2015. június 24.

Többet vártam volna egy ilyen drága lakktól. A tartósságával meg vagyok elégedve, én magamnak otthon csinálom a körmeim, viszonylag hamar megunom, 1-2 hét után mindig újat csinálok, nekem ezt az időt jól kibírja, de a fedése nem túl jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

RitaJudit

2015. június 14.

Karácsonyra kaptam egy kezdő szettet (összeállított, CN alapanyagok, 18 W UV lámpával). A 39 árnyalat atom biztosan bírta 2 hétig, csak lenövés miatt szedtem le, teljesen beleszerettem. A 0 állaga kicsit fura, mintha üvegkristàly lenne, néha pattog. Fedőként használva tökéletes. A héten ezen felbuzdulva vettem 6 új színt, meg egy csomó minden mást. A 65-tel kezdtem a próbát, ez valami borzalom!!! Két extra vékony réteg, 3-3 perc lámpa, és 1-2 nap után válik le. Alatta ragacsos, nem megkötött részek... Javítottam, próbáltam egy vékony rétegben, ugyanaz az eredmény. Ma leszedem az egészet, mert egy hét alatt kb minden ujjam minimum egyszer volt javítva, szépen vékonyodnak el a szuper erős körmeim, pedig oldok, nem reszelek, a végén mattítok kicsit. Munka után minden este viszont kellemetlen program, holott azt vártam 2 hetente elég lesz ezzel foglalkozni. Az első benyomás 5*, az elmúlt hét 1*, most összesen egy hármast kap, a következő alkalom után frissítek.

UPDATE:
Azóta rendeltem egy rakás színt, jelenleg 12 különböző árnyalatom van itthon. Tulajdonképpen elégedett vagyok vele. Jól oldható, jól fed két rétegben, de nálam 8-10 napnál többet nem bír ki. Addigra általában berepedezik, vagy lenő és már vállalhatatlan (főleg sötétebb színeknél).
Az árnyalatok állaga és minősége közt is jó sok eltérés van, a csillámosak jellemzően jobban bírják a strapát.
Kicsit vékonyodott a körmöm egyéb betegség miatt, most azon töröm a fejem, hogy erősítésként (és tartósság növelésként) oltható zselét viszek fel majd alá vékony rétegben.
Én no buffer scrubot és savas primer ceruzát is használok a Nail prep mellett, biztos, ami biztos alapon.
Összességében javított az értékelésén a korábbi 3 csillaghoz képest, a minőségbeli szórás miatt, és mert nem bír azért 2 hetet nálam, négy egész csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

UPDATE:

orsheee

2015. május 5.

Sajnos nekem ezek az egylépéses gél lakkok nem jöttek be. Vettem 4 színt is, és sajnos egyik sem tökéletes. A színek ketté válnak, egy átlátszó és egy színes folyadékra és mindig kevergetni kell, de van amelyik még a keverés ellenére sem áll össze. Tartosságban sem olyan jó, mint a normál gél lakkja, hamar elkezd lepattogni és volt, hogy az egész lejött egyben a körmömről, úgyhogy én maradok inkább a sima alap-fedőlakkos történetnél. Amúgy sem sokkal rövidíti le a munkafolyamatot és a lakkréteg sem lesz sokkal vékonyabb ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Móni@nya

2015. április 5.

Körmöshöz nem járok, most viszont egy munka miatt védőréteget szerettem volna a karmocskáimra. Egy áttetsző, fényes réteget húzott rá a kislány, és megígérte, hogy ezt szeretni fogom. Az első kenőcsölés után még éreztem hogy itt-ott reszelős, sérült a körmöm. Másodszor már nem csak kijavította, de rajzocskát is kértem rá, ettől gondolom vastagabb réteg került rá. Így már nyugodtan dolgozhattam, mindent kibírt a cucc.
Kb. két hét múlva a szüret és az asszúzás megtette a hatását. Felázott a széleken, és puhán lifegett. Picit lereszeltem. Tanulság: nem napi 8 órás mustban áztatással tesztelték.
Most újra kenettem, a szüretnek vége, ragyoghatok. :)
És tényleg szeretem! :)

Lassan 1,5 éve hogy értékeltem, azóta picit változott a helyzet. Elveimet feladva, vettem egy nullás változatot, a körmös kislány utasításainak megfelelően használom. Ami a rutintalanságomnak köszönhetően elég időigényes. 1-2 hétig viszont az én ügyetlenkedéseim ellenére is jól bírja. Mivel áttetsző, én pedig lusta vagyok, van hogy csak egy hónap után kenem újra. A köztes időt buffer és polír segítségével összedolgozva áthidalom. Ha jelenésem van, ráhúzok az első kezem ügyébe kerülő lakkból egy réteget.
Elvek ide vagy oda, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 5.

Most újra kenettem, a szüretnek vége, ragyoghatok. :)
És tényleg szeretem! :)

Elvek ide vagy oda, szeretem.

mellesleg

2015. április 4.

Most már sokadik szín van a körmömöm, így eljött az idő hogy véleményt alkossak. Én szalonban csinátatom, nem magamnak otthon. Két pici gyerekem van, folyton rohanok, ezért nagyon örültem amikor megtaláltam ezt a one step dolgot. Végre szépek és ápoltak lehetnek a körmeim úgy, hogy két-három hétig rájuk sem kell nézzek, és fél óra alatt megvan a teljes manikűr. Egy kicsit "féltem" az elején, hogy kevésbé lesz tartós mint a sima gél lakk, meg nagyon ajánlgatták nekem a shea lakkot is, hogy az tartósabb, de az az igazság hogy két hét után már azért elég csúnya a lenövés, így mindenképp meg kell csináltatni, annyit meg vígan kibír (többet is). Úgyhogy én maximálisan elégedett vagyok, és továbbra is ezt választom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

Dalmicica

2015. március 23.

Kezdő szettet kaptam a páromtól. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Szétváló,töredező körmeim vannak.Minden alkalommal amikor kicsit megnőne szétválik a körmöm és tövig kell vágni...Mióta ezt használom szépen nő.Hetente,2 hetente csinálom attól függ,hogy mennyire nő le. Nagyon ritkán szakad be vagy reped meg. Nagyon szeretem és szerintem megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

torppicur3

2015. március 19.

Ez a lakk kész pénzkidobás volt. Időt akartam spórolni vele, hogy milyen jó, egy rétegben kell felvinni és tartós.... Két nap után elkezdett pattogni, volt körmöm, amiről egy az egyben lejött. Pedig már használok egy ideje gél lakkot, szóval mindent úgy csináltam, ahogy kell. Ja, és hozzátenném, hogy semmi mosogatás, takarítás nem volt, amire esetleg rá lehetne fogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

Katamama

Korcsoport: >54
2015. február 17.

Számomra egyértelműen 5*-ot ér ez a termék.
A lányomtól kaptam Karácsonyra néhány színt, azóta használom és mindig szépek a körmeim. Először az tetszett meg benne, hogy nem kell összereszelni a körmeimet, csak egy folyadékkal áttörölni és már mehet is rá a szín. Világ életemben utáltam várni a lakkok száradását, ezekkel pedig 10-15 perc alatt kész az egész és el se kell mennem otthonról.
Próbáltam a 65-öst, az nagyon szép volt, csak azért szedtem le, mert lenőtt 2 hét elteltével, a 28-as is gyönyörű és tartós volt, most meg éppen a 31-es van a kezemen és imádom. Biztos rendelek majd más színeket is.
Zöld teás lemosóm van hozzá, az szépen feloldja néhány perc alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 17.

Számomra egyértelműen 5*-ot ér ez a termék.
Zöld teás lemosóm van hozzá, az szépen feloldja néhány perc alatt.

SzandrASD

2015. február 9.

Kíváncsiságból vettem meg,nem vártam tőle túl sokat,személy szerint nekem nem jött be (nehezen kezelhetősége miatt). Viszont anyukámat totál rabul ejtette most veszem neki a 2. üvegcsét a OS 57-es árnyalatból,emiatt adok rá csak 5 csillagot. Több,mint 2 hétig simán bírja a strapát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Retinol a I v