Crystal Nails

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkozás egy lépésben - nem kell alap és fedőréteg, nem kell fixálás.

1. Polírmattítás a köröm felszínén.

2. Portalanítás.

3. Köröm fertőtlenítése.

4. Egy (szükség esetén két) réteg One Step Crystalac.

5. Köttetés UV vagy LED lámpában.

lhekszi

2015. január 5.

0-ás,cleart használom ebből a családból és arra lakkozok sima körömlakkal. Tetszik,hogy nem kell külön primer hozzá és nem kell fixálni, egyedül a Spray prepet használom alá és mehet is a móka. Könnyű felvinni, jól megköt és hihetetlen fényes! Amit rákentem lakkot, komolyan az is fényesebb lett tőle :D Leoldásra illetve hosszabb távú hatásáról még nincs tapasztalatom, a későbbiekben frissítem majd azzal is.
Az viszont biztos,hogy otthoni használatra is nagyon jó ,mert egyszerű felkenni, nem kell tűl sok előkészület hozzá (kevesebb így a költség is ) illetve oldható, így nem áll fenn a veszélye,hogy az ember lánya szarrá reszeli a körmét leszedés gyanánt.
4*,mert egyelőre még friss a kapcsolat,de ha hosszabb távon is így remekel,akkor mehet neki az 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

GlamourAndStyle

2014. december 14.

UPDATE:
Egy év után jön a revízió. Több gél lakkot is kipróbáltam az elmúlt egy évben, ezért van viszonyítási alapom, ezek alapján pedig elmondhatom, hogy ez a lakk erős versenyző, de csak a középmezőnyben. Hatalmas nagy pozitívum, hogy csak egy lépés és kb. negyed óra alatt el lehet készülni vele, dehát ennek ez a rendeltetése, szóval ettől azért még nem esek hasra. A színek között minőségbeli eltérések vannak, van amelyik levakarhatatlan egy hétig és van olyan is, amit egyben le tudok húzni pár nap után, egy biztos: heteken keresztül egyik sem tartja magát tökéletesen. Ami számomra nagy csalódás, hogy idővel, a használat során kezd veszíteni mindegyik a minőségéből, a glitteres színek viszont jól tartják magukat és levegősödés sem figyelhető meg. A legnagyobb hátránya a leoldása. Sajnos hiába áztattam a körmeimet 15 percen keresztül acentonban, úgy sem tudtam maradéktalanul eltávolítani, így mindig reszelés lett a vége, amitől szépen elgyengültek az egyébként erős körmeim.

Hogy ezek után ajánlom-e?

Alkalmi használatra, nem hosszútávra, vagy ha éppen nagy sietségben van az ember bármikor, mert ahhoz nagyon praktikus.
Folyamatos használatra vagy azoknak, akik egy hónapban egyszer vagy kétszer szeretnének manikűrözni, egyébként meg nem szeretnének foglalkozni vele egyáltalán nem ajánlom, mert ahhoz nem olyan minőség.

Egynek jó, de a tökéletes gél lakkozás fogalmát számomra nem ez a termék testesíti meg.

2013. december:

Évek óta tartó folyamatos lakkozás után meguntam, hogy pár napnál tovább úgysem marad tökéletes a lakkozásom, itt-ott úgyis lepattan egy kis darab még a legjobb minőségű lakk (+fedőlakk) esetében is, én pedig ezt kimondhatatlanul utálom, mert onnantól kezdve igényesnek nem mondható a manikűröm...Úgyhogy pár hete betértem egy Crystal Nails boltba és elhoztam 3 gyönyörű színt: egy klasszikus pirosat (30), egy szintén klasszikus nude-ot (10) és a karácsony közeledtével egy feketébe hajló sötétzöldet, milliónyi apró ezüst csillámmal (42), ami jelenleg is a körmeimen díszeleg és valami leírhatatlanul gyönyörű.
A legegyszerűbben használható körömlakk szerintem, kimondottan időigényesnek sem mondanám, ma kb 15-20 perc alatt készültem el egy teljes manikűrrel és utána természetesen nem kellett azon izgulnom, hogy bele ne nyúljak a lakkozásba. Ha elfogadtok tőlem egy technikai tanácsot: inkább több, de nagyon vékony réteggel dolgozzatok (így is elég lesz belőle 2, max. 3 réteg a tökéletes fedéshez), mert ellenkező esetben levegősödhet a lakk, ami ugye nem valami szép és a tartósságát is lerövidíti. Legelőször én is egy vastagabb réteget kentem fel, ami ugyan jól fedett, de elfolyt és ahol összesűrűsödött egy hatalmas nagy buborék keletkezett és egyben letudtam húzni az egészet. Már kezdtem magamban elásni az egész gél-lakk dolgot, mire rájöttem a helyes technikára és így több, mint egy hétig gyönyörűen tartotta magát.
Mindenkinek nagyon ajánlom, akinek nincs ideje, vagy csak szimplán kedve ahhoz, hogy naponta-kétnaponta javítgassa a manikűrjét vagy újrafesse az egészet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

UPDATE:

Hogy ezek után ajánlom-e?

2013. december:

chardonnay

2014. december 11.

Zsírtalanító nélkül, két rétegben használva egy fénylakk-réteggel (az Moonbasa Nails) megerősítve az enyhén csillámos tűzpirosam két hét után tökéletes, sehol sem kopott. Talán szerencsével választottam a színt, de ez teljesen jó állagú és minőségű. Korábban Moonbasa Nails One Step-et használtam, az ilyenkor már sokat kopott a körömvégeknél.

Upd.: 3. hetesen szedtem le, kizárólag a nagy lenövés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

Upd.: 3. hetesen szedtem le, kizárólag a nagy lenövés miatt.

bandita

2014. december 5.

A nullás, színtelent választottam kettős célra.
Egyrészt fel szerettem volna gyorsítani az eddigi géllak-rutinomat, és ezzel együtt kipróbálni azt, hogy a termék mit tud teljesíteni egy szokatlan funkcióban, azaz lezárni vele egy normál, csontra szárított lakkozott, mintázott, vagy akrilfestékkel díszített manikűrt.

Az eddigi géllakk menetrendem a következő volt: bőrmürkölés, bolyhozás, prep, savmentes primer, Perfect Bond, base réteg, lámpa, színes géllakk, top réteg.
Elég hosszú időt töltöttem el a művelettel háromhetente 1x, gondoltam, már akkor megérné váltani, ha alapréteg nélkül tartós eredményt kapok.

Jelenleg a természetes körmeim igen vékonyak, hajlékonyak, és nem hittem benne, hogy sz.ból lehet várat építeni, de az alábbi menetrend szerint immár két hete viselem ezt a nullás lakkot egy rétegben a körmeimen:

Finommattítás, prep, savas primer, savmentes primer, OS nullás 1x, lámpa.

Ez a réteg olyan vékony, és olyan rugalmas, mintha csupán valami körömerősítő lakkot használtam volna, ráadásul iszonyat szépen, könnyedén felkenhető.
Azt érdemes tudni rólam, hogy extrém behatásoknak teszem ki rendszeresen a körmeimet egészségügyi munkám során, és rendszeresen áztatom, mivel két akváriumot is üzemeltetek.
És még így is remekel a cucc.
Ezek után mindenképp beszerzek ebből a szériából legalább egy francia árnyalatot.

Viszont abban továbbra sem hiszek, hogy a márka által ajánlott előkészítéssel tökéletes eredményt produkál, nem merném elhagyni a savas primert-ezért a négycsillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 5.

A nullás, színtelent választottam kettős célra.

Finommattítás, prep, savas primer, savmentes primer, OS nullás 1x, lámpa.

És még így is remekel a cucc.

victorika

2014. november 21.

Az én papírkörmeimet nagyon ellenállóvá teszi, gyors és tartós... nekem simán bírja a 3-4 hetet, és a színek... uhh! Csodásak!

skorpió

2014. november 10.

Nagyon szeretem a márka termékeit, ezért is próbáltam ki bátran ezt a verziót. Gondoltam, ha sürget az idő, akkor remek megoldás lesz!
Nagyon akartam szeretni, de nekem csalódás volt. Van már némi tapasztalatom más gél lakkokkal, így nem hiszem, hogy bennem van a hiba. Ugyanolyan életvitel mellett máskor lereszelésig makulátlan állapotban marad a manikűr. Két gyönyörű csillámos színt vettem, a fedésük 2 rétegben tökéletes. Valóban nagyon egyszerű és gyors a használata, de a tartósság nem az erős oldala. Úgy érzem, az egy lépéses használat a minőség rovására ment. A köröm élén nagyon megkopott 2 hét alatt. A gyűrűs ujjra került festett minta, amelyet 2 vékony réteg (CN) fedőlakkal fedtem, itt tökéletesen hibátlan maradt a lakkozás. Azonban a többi körmön csúnya kopást tapasztaltam. Az élzárásra odafigyelek, lepattogás sehol nem volt, csak kopás. Igaz, nem volt kímélve, hiszen rengeteg kézmosást, kézfertőtlenítést, házimunkát kapott, de én ezért az árért magasabb minőséget vártam volna el. Maradok a 3 lépéses gél lakkoknál.
Sajnálom CN, de ez most csak 3 csillag. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Sajnálom CN, de ez most csak 3 csillag. :(

creamy01

2014. november 7.

Nekem maximálisan teljesítette az elvárásaimat, sőt, nem is 2 hétig tartott, hanem 4 :) igaz akkorra már nagyon nagy lenövésem volt, de ezen kívül nem volt más baja a körmömnek. Ajánlani tudom mindenkinek.
Szeretem váltogatni a színeket, így nekem sok színem van, csillámostól az átlátszóig, mindegyik jól megmaradt eddig. Úgy is szoktam csinálni, hogy pár körmömet eltérő színűre festem, de már arra is rájöttem, hogy hogy csináljak ilyen színátmeneteket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

fanni413

2014. augusztus 20.

Körmösként nagyon szeretem, tartós, szépek a színei, bár a pasztel árnyalatokkal kicsit jobban oda kell figyelni. A vendégek részéről se volt még rá panasz, mindenki úgy jön vissza, ahogy elengedtem.
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy akik lepontozták, azok szakemberek, vagy otthoni próbálkozók?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Cseriné S. Bernadett

2014. augusztus 19.

Nekem nem jött be inkább kenegetem a régi megszokottat, sajnos ez felpöndörödött s telibe lejött a körmömről.... Állítólag nem bírja a napot s a vizet :s nem tudom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

linda.labik

2014. június 16.

Upd.: Lényeges minőségbeli különbség van az egyes színek között, a mattok kevésbé "tapadnak", mint a csillámosok, a fehér az valami veszettül sűrű, meg sem kötött 2 rétegben, úgyhogy maradok a fényes-csillogósoknál, ezek simán kitartanak 2-3 hétig :)

Ma vettem meg az ötujjas készletet, egyelőre a színtelen lakkal mertem kísérletezni, mert bénácska is vagyok, illetve nemrég lettek leszedve a műkörmeim és a sajátjaim még nem teljesen "épek", de első ránézésre jó lesz ez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Retinol a I v