Crystal Nails

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkozás egy lépésben - nem kell alap és fedőréteg, nem kell fixálás.

1. Polírmattítás a köröm felszínén.

2. Portalanítás.

3. Köröm fertőtlenítése.

4. Egy (szükség esetén két) réteg One Step Crystalac.

5. Köttetés UV vagy LED lámpában.

sdorika

2014. június 6.

imádom imádom imádom!!!! tökéletes!! tartós, gyors és tetszik az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

imádom imádom imádom!!!! tökéletes!! tartós, gyors és tetszik az illata :)

brizsitke

2014. május 29.

Update2:
Mérhetetlen csalódás több mint fél évvel a vásárlás után. A kezdeti lelkesedés, hogy két hétig tartós..ugyan, még ha profi rakná föl sem. Egyszerűen pocsék. Ezúton is szeretnék elnézést kérni, hogy bárki esetleg az én véleményem miatt ruházott be egy ilyenre, de borzasztóan becsapva érzem magam én is.
De kezdjük az elején, amit már le is írtam korábban; mit is várok egy gél-lakktól?
Legyen tartós, ami nálam minimum egy hetet jelent, mindössze 3-4 nappal nem vagyok kisegítve, legyen szép, ne legyen macerás leszedni, és lehetőleg ne legyen nehéz felkenni.
Tartósság: totál nulla, elfogadhatatlan, hogy 3 nap után lepattogzik. Köröm esetében az, hogy most csak 3 körömről vagy sima lakk esetében 4 körömről jön teljesen egyenlő, ugyanis ronda és igénytelen.pont.
Szépség: Ha sikerül szépen felapplikálni szép, fényes tükörsima. Mint bármelyik másik legolcsóbb, legalja lakk egy jó fedőlakkal. Ez is kevés ennél a terméknél a boldogsághoz. Színek: a francia színei vállalhatatlanok, legalábbis amit fehérként vettem valójában ezüst. Na azért...
Leszedés: Gyötrelem, oké, hogy oldható, de nekem sajnos a vége mindig reszelésbe fulladt, ami egy héten kétszer nem túl körömbarát. Próbáltam én mindenhogy, biztos én vagyok suta, meg türelmetlen, de nekem nem éri meg fél órát hetente kétszer az időmből csak a leoldásra áldozni. Kevesebbel nem lehet ugyanis megúszni.
Felkenés: Tulajdonképpen nem olyan gáz, bár némely szín meglepően sűrű. Nem vagyok híve a kenjük jó tocsogósra a lakkot, biztos úgyis megszárítja a lámpa...sajnos nem, volt, hogy mikor lemostam még fogott a lakk alja ami a körmömnél volt!! Hozzátenném, nem volt extra vastag réteg, és dupla ideid lámpáztam mindig minden körmöt (2perc), hogy biztosra menjek.

Összegezve akkor éreztem igazán, hogy mennyire befürödtem, mikor felkenték nekem a CND shelllack-ját, és igen igaza van Wishnek, egyszerűen az rugalmas, és hajlik a körömmel, így bírja 1-2 hétig, ez nem. Ami igazán, elszomorít, hogy még az essence (!!!) készleténél is csupa jó véleményt olvasni, és valószínűleg, az, hogy itt lespóroljuk az alapréteget sajnos a tartósság rovására megy. Csak azért nem veszek meg az essence szettet mert félek, hogy nem kompatibilis a lámpával, meg reménykedem hátha a sally hansen szettjét is behozzák végre hozzánk is...

Update:
Az én amúgy nem kimondottan tehetséges lakkozási módszeremmel egy hétig tartós.
Még annyit, h a franciához adott lakkok színe nem szép, ezért sima fehér lakkal csináltam meg a mosolyvonalat, és arra húztam átlátszót.

Tegnap este végre átvehettem a csomagom (máskor újragondolom, hogy a Férj munkahelyére rendeljek bármilyen nemű csomagot. De mondjuk úgyis az lesz, hogy igen.:)
Szóval, bár nagyon friss az élmény és nyilván tartósságáról nem tudok még nyilatkozni, (de annyit elöljáróban, hogy bitang erősnek tűnik, szóval két hétre saccolnám első körben) de hát valami mesés. Úgy érzem megtaláltam a megoldást azon problémáimra:
1, lassan szárad én türelmetlen vagyok és belenyúlok
2, randa lesz
3, felkenem mondjuk délután és estére már olyan mintha több napos lenne
Szóval megrendeltem a 4+1 ujjas lámpás kezdő csomagot amiben minden benne van, plusz a franciához való színeket és egy vékony ecsetet, meg leoldót és annyira az összeg sem volt fájó, főleg ha azt nézem, hogy van benne egy király kis lámpa:)
A kezdő szett egy meggypiros színnel érkezett, ami az én ujjaimon egy rétegben inkább koktélcseresznye színű, aminek én jobban örülök, kár hogy odaígértem Édesanyámnak de hát a családból ő a piros szín bitorlója.
Könnyen kenhető, jó az ecsete és elég jó a fedése is.
Mit is írhatnék még? Azt hiszem végre megtaláltam a megmentőm, aminek hála szép és manikűrözött kezeim lehetnek hosszú távon úgy, hogy nem kell a házból még csak kimozdulnom se, és nem is kell vele 2 naponta foglalkozni, újrafesteni. Zseniális találmány, 5 csillag nem is ragozom tovább na.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Update2:

Update:
Az én amúgy nem kimondottan tehetséges lakkozási módszeremmel egy hétig tartós.

1, lassan szárad én türelmetlen vagyok és belenyúlok
2, randa lesz
3, felkenem mondjuk délután és estére már olyan mintha több napos lenne
Könnyen kenhető, jó az ecsete és elég jó a fedése is.

Neovo

2014. május 12.

Nekem ez a körömlakk lett a kedvencem. Végre valami, ami hozza a reklámjában ígérteket. Megvettem a kezdőkészletet és az első kenésem már két hétig tökéletes volt, csak a lenövés látszott. Pedig két gyerek mellett nem kíméltem és mosogattam is vele rendesen..Olyan mintha körmös csinálta volna, csak árban sokkal olcsóbb így és ha letörik valamelyik újra megcsinálom, nem kell rohanni megint körmöshöz (idő, pénz..) Csak ajánlani tudom!!!

Ui: Fél éve már hogy ezt használom és szerelmünk töretlen, sőt... Van egy halvány gyöngyházfényű rózsaszín és egy piros lakkom. Két hét után makulátlan, nem törik a körmöm, meg tudom növeszteni, már csak a lenövés miatt szoktam leszedni!
Előfordult hogy két hétnél hamarabb sérült, de az mindig az én hibám volt, már előre megmondtam, hogy akkor nem lesz jó. Vastagon kentem stb.. Nekem nagyon bevált, az egyik legjobb dolognak tartom, azóta a sima körömlakk közelébe sem megyek!! Most már csillagos 5-t adnék rá!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

csdboo

2014. április 28.

Megvettem,rendeltem az 55-ös színt.. Hát kicsit mérges lettem,mert amikor kibontottam,egy neon rózsaszín szín figyelt rám,a képen pedig halvány pirosas-korallos szín volt. De kezdek megbarátkozni vele,nem cseréltettem vissza, de többet nem rendelek,csak személyesen..Esetleg ha tudnátok halvány,világos,pasztell árnyalatokat ajánlani,annak örülnék. Egyébként 1 hete fent van..ÉS mindent kibír.. Még a flóraszeptet is :D gyomlálást,mindent.. a tartóssága jobb mint vártam,de ez a szín dolog bosszantott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

arte

2014. április 21.

Műkörmösként semmi jót nem néztem ki ebből a One Step típusból,főleg az előzőleg hallott tapasztalatok alapján,de aztán anyukám egyszer csak letett elém egy ilyet,neten rendelte és megkért,hogy "szakszerűen" fessem fel.Megcsináltam és most csak nézek hozzá,ugyanis tök szép,tartós és nekem nem okozott nehézséget felvinni.Nem mellesleg anyukám kicsit se kíméli (mosogat,súrol stb.),de már egy hete fent van a körmén és olyan,mint "új" korában.Szóval nekem tetszik,amit látok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 21.

livi

2014. április 7.

Borzasztó! Minden szabályt pontosan betartva sem tartós! Csíkos, foltos és nem bír ki 2 hetet sem, pedig van olyan vendégem, aki még csak nem is nagyon mosogat!!! A műköröm alapanyagai is minőségben romlottak (és ezt sok mindenkitől hallottam már), úgyhogy teljesen átálltam a brillbird-re, (gél lakkból diamond nails is) csak nem tudom mit csináljak azokkal a gél lakokkal, amik megmaradtak. Ha valakit érdekel, szóljon, van bőven! Áron alul is eladnám! Ráadásul van olyan is, amit katalógusból megrendeltem és élőben még csak nem is hasonlít a színe!!!! Kár!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 7.

Béka01

2014. március 19.

Nekem is van 5 színem, amiből 3-at nagyon nehezen lehet feltenni, csíkoz, foltos, egy rétegben nem fed jól. És bírni sem bírja igazán jól, 4 nap után az egyik ujjamon lepattogott, a másikról meg levált. Én maradok a hagyományos lakkzselénél, alappal, fedővel, igaz, így manikűröshöz kell járni, de szerintem ezt a One Step Crystalac-ot is csak ők tudják jól feltenni. Nekem csalódás volt, kár, hogy egyszerre vettem mind az 5 színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Gabri816

2014. március 17.

Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni? ugyanis vettem pár hete egy one step gél lakkot ami tök jól bevált, ezért beújítottam egy másik színnel. Ez a második lakk annyira híg, úgy folyik, hogy nem marad fent a körmömön. Valaki, aki ért hozzá tudna tanácsolni nekem valamit? Köszi szépen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

NiDDA

2014. március 11.

Szerintem semmi különbség nincs a régiek és ezek között, nyilván a ragacsos réteget leszámítva. Én ugyanúgy bolyhozok előtte, mint a másik előtt, mert kötve hiszem, hogy anélkül megtapadna. 2-3 hétig tartós.
Talán annyi problémám van vele, hogy elég sűrű, és emiatt nehezebb vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

vira.15

2014. február 16.

Ajándékba kaptam az ötujjas készletet. Maga az elgondoloás nagyon jó, hogy nem kell vele annyit bíbelődni, nem olyan bonyolult, nem kell körmösnek lenni, nem kell tanfolyamot végezni hozzá. Tényleg mintha csak egy sima lakk lenne, csak bedugod az UV lámpába. Ez mind szép és jó, de mi van azokkal a nőkkel akiknek nagyon gyenge a körmük? Én ebbe a típusba tartozom. Gél-lakkom van, mondhatjuk úgy hogy régebb óta, főleg amióta rájöttem hogy jót tesz a körmömnek, nem úgy mint a műköröm. Szóval nagyon megörültem, hogy itthon szépen magamnak megtudom csinálni és nem kell kéthetente körmöshöz járni, még a pénztárcám is szeretni fogja, csak azok a fránya gyenge körmök.... Két nap után úgy feljött a one step, mintha ott sem lett volna. Egybe lelehetett húzni az egészet, főleg ha vizes volt. Na, ilyen soha nem volt a sima gél-lakknál, az simán bírta 2-3 hétig. Teljesen elszontyolódtam, hogy nekem ez sem vált be. Aztán addig-addig próbálkoztam, hogy sikerült. Igaz hogy még ráköltöttem további anyagokra legalább 20 000 Ft-ot, de így legalább bírja. Megvettem a primereket, base gélt, alap -és fedőréteget, bőrfeltolót és kaparót, cleansert, plusz még magamnak pár dolgot, amivel megkönnyítettem a munkát, valamint több színt is. Érdekes! Így már bírta ez is :) Igaz hogy 3-4x annyi idő, de megéri, nekem!
Értékelés: Mint írtam az elején, maga az elgondolás jó. El is tudom képzelni olyan közepesen erős körmökön, hogy tartósak, de az én ritka gagyi körmeimen nem működött önmagában. Önmagában 2* kapna tőlem, viszont a további anyagokkal 5*, ezért adok neki egy 3,5-öst, de mivel azt nem lehet ezért egy gyengébb 4-est :) Azt viszont hozzá kell tennem hogy a lámpa nagyon jó és a hagyományos crystalacokkal is működik, sokkal gyorsabban megköt benne mint a sima UV lámpában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Retinol a I v