Crystal Nails

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkozás egy lépésben - nem kell alap és fedőréteg, nem kell fixálás.

1. Polírmattítás a köröm felszínén.

2. Portalanítás.

3. Köröm fertőtlenítése.

4. Egy (szükség esetén két) réteg One Step Crystalac.

5. Köttetés UV vagy LED lámpában.

Gwendoline

2014. január 30.

Nagyon szuper! Második hete van a körmömön, sehol nem sérült, csak a lenövés látszik. Políroztam a felületet picit, aztán a gomba elleni cucc, rákentem egy réteget, UV, és nem is kellett több réteg, szép egységes lett. Azóta ugyanúgy bírja, mintha 4 lépésből csináltam volna, nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

sün

2014. január 27.

Babarózsaszínt vettem, 3 ml 1880 volt.
Elég pici, nem tudom, hány alkalomra lesz elég. Van vkinek ilyen tapasztalata?
Egyébként minden rendben vele, bár elég sűrű, Brillbird egylépéses gél-lakkom van még, az nem ilyen sűrű, könnyebben kezelhető.
A mennyiségre nagyon kell figyelni, mert bár tényleg fed egy rétegben, ha egy icipicit kevesebbet viszünk fel, akkor foltosra köt. Sokat meg nem mertem, mert féltem, h egyben leválik.
De amelyik körmömre több került, azon szép egységes, nem vált fel.
Egyetlen problémám van vele, hogy swarovskit köttettem bele, és másnap mind kiesett. Van tip-ragasztóm is, de úgy gondoltam, stabilabb, ha beleköttetem. Hát nem. Ezek szerint az egylépésesbe nem lehet követ tenni, emrt önmagában nem tartja meg, csak ha még kenek rá egy színtelen réteget.
De arra meg nem akarok újabb ezreseket kidobni, mert akkor már nem is egylépéses, ennyi erővel hagyományos gél-lakkot is használhatnék.
Na mindegy, kő nélkül is jó lesz, meg vagyok vele elégedve.

Update: 3 napos, és elkezdett felválni a széleknél.
Nagyon nem örülök, mert előtte 2,5 hétig Brillbird volt a körmeimen, és tökéletes volt. Csak azért szedtem le, mert más színt akartam. Előtte rendesen buffer, nail prep, mint máskor. Eddig a Brillbird jobbnak tűnik. Mindkettő egylépéses, egyébként ugyanaz a tulaj, szóval mindkettő minőségi, de a Brill még picit olcsóbba is jön ki.

Újabb update, bár az előzőt is ma írtam, tehát 3 napja van a körmömön!: pakolgattam a munkahelyemen, ami egy iroda (szóval nem vmi nehéz fizikai munka), és utána láttam, hogy a gél-lakk végig van repedve a teljes körmömön. Gondolom minimálisan meghajlott a körmöm, de több, mint egy éve van gél-lakkom, és ez sosem forult még elő. (Korábban nem ez a típus volt)
Egy picit változik a köröm alakja pl. ha kiázik fürdés közben, vagy valamihez hozzányomódik, de a rajta lévő gél-lakknak kellene annyira rugalmasnak lennie, hogy kövesse a köröm mozgását, ha az nem törik le. Akárhányszor szerkesztem, mindig le kell vonnom egy csillagot, pedig még csak 3 napos a kapcsolatunk. :(
Sötétkéket szeretnék venni legközelebb, de azt hiszem, maradok a Brillbird-nél.

Újabb szerkesztés, a fenti után 1 nappal: este leoldottam azokat, amelyek a széleknél felváltak, és újra lakkoztam. Nagyon vigyáztam, tiszta volt a körmöm, előkészítettem, sokáig lámpáztam, szép is lett. Ma reggel látom, hogy az egyik körmömön középen van egy levegőbuborék, ami este még nem volt ott. De minden irányból le van zárva. Ilyenem se volt még soha.

1x-2x előfordulhat vmi baki, én is hibázhatok, de ez már nem lehet véletlen. Korábban semmi gond nem volt más márkákkal, egyedül a CN-nél jött elő ez a sok probléma.

Új: Megint csak 1 nap telt el, és amit írtam, hogy megrepedt, leoldottam, újra megcsináltam, és újra végig van repedve. A többi pedig a széleknél válik fel, úgy hogy még 1 hetes sincs.
Épp oldom le az összeset a francba, ez egy az egyben pénzkidobás volt, semmire sem jó. Egyetlen olyan nap sem volt ez alatt az 5-6 nap alatt, hogy tökéletes lett volna a manikűröm.

Még annyi jutott eszembe, hogy sajnos elvékonyodott a körmöm, mert az nem normális, hogy 1 hét alatt 3x menjek át rajta bufferrel. Még ha nem is durva eszköz, azért valamennyit lecsiszol. Visszakentem a Brillbird-öt, aminek - mint vártam - semmi baja sincs azóta. Csak hát érzem, hogy vékonyabb és hajlékonyabb a körmöm. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

Babarózsaszínt vettem, 3 ml 1880 volt.
Elég pici, nem tudom, hány alkalomra lesz elég. Van vkinek ilyen tapasztalata?
De amelyik körmömre több került, azon szép egységes, nem vált fel.
Na mindegy, kő nélkül is jó lesz, meg vagyok vele elégedve.

Update: 3 napos, és elkezdett felválni a széleknél.

Sötétkéket szeretnék venni legközelebb, de azt hiszem, maradok a Brillbird-nél.

manobeka

2014. január 22.

Én beruháztam, de magam válogattam össze hozzá a dolgokat, mert nem az a szín tetszett, ami a kezdőkészletben. Nem bántam meg, életem legjobb vétele volt és nem adok ennek a technológiának többet,mint 2 év,hogy ez legyen a legelterjedtebb lakkozási technika.
Szuper szépen és vékony rétegben kell kenni, éleket szépen lezárva és valóban 2 hét után csak azért szedtem le, mert már untam a színt.Leszedni nehezebb, nekem eléggé meg kellett kapargatni,de semmilyen károsodást nem okozott.Azóta már meg sem nézem a körömlakkokat, mert erre tértem át teljesen, nagyon megéri az árát, hiába mondják hogy drága, meg van olcsóbbért is.Én is néztem a neten olcsóbbat , de egy kínai vacakért nem fogok pénzt kidobni, ez legalább made in usa.Szépen lehet dolgozni vele, könnyen terül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 22.

orange01234

2013. december 26.

Két színem van belőle, egy thermos, ami 21-es számú, (normális narancssárga hidegben, és rikító narancssárga melegben), és egy 11-es rózsaszínem.
Nekem elég tartós volt, leoldani csak a sötétebbet lehetett nehezebben. Eléggé meg kell kapargatni, hogy lejöjjön. A saját leoldóját használtam, és elég jól megmarta a tetejét, de vannak részek, ahonnan hosszabb áztatás után is elég erőteljesen kell kapargatni.
Ha túl vastag réteget kenek (második rétegnek), akkor jártam már úgy, hogy kialakult a lakk alatt egy légréteg, ami alatt ott volt egy jó nagy adag megkötetlen lakk. Ilyenkor le kell szedni az egészet, és újra kell kenni.
Kettő színnél megállok úgy gondolom crystalból, mert elég drága a mennyiségéhez képest, és a profi nails 3 in 1 ugyanennyit tud, csak ott 1800ért kapok ugyanakkora mennyiséget. És valahogy a profinailst könnyebb volt leoldani mint ezt.
Szerintem rettentően túl van árazva a crystal, nem vagyok a márka ellen, mert régen csak az ő építő zseléit használtam, ezért csak egy 3-ast tudok adni, mert a sötétebb színeket nehéz leoldani, és az ára sem baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Glara

2013. november 14.

Átlátszó változatot vettem belőle, mert a 100 db-os hagyományos lakk-készletemet nem szeretném kidobni. Ezzel még az én gyenge kis papírkörmeim is elegánsan hosszúra megnőttek. Jó az állaga, az ecset is kényelmes. Egy csillagocskát viszont levonok, nekem sajnos könnyen levegősödik, felpereg. Azért két hetet így is kibír, szóval nem érheti szó a ház elejét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Krémmániás1106

2013. október 22.

Sosem volt még cn lakkom, csak a moyra gél lakkokat ismertem, de ezt kipróbáltam. Nem vagyok elájulva, nekem egy rétegben nem volt olyan szép,2-Ben viszont gyönyörű a színe.nagyon hamar meg lehet csinálni, én viszont mégsem fogok ebből a lakkbol sokat venni, max még egy szint,ha nagyon gyorsba kell lakkozni.a sima gél lakkal stabilabb a köröm,mivel több réteg van rajta. Ezzel nagyon hajlik összevissza,emiatt egy hét után mar felfedezhetőek a felválások. Néhol le is pattant,de csak kis részen.kb 10 nap után teljesen bemattult,nem volt szép.es nem is olcso...szoval nem rossz kis lakk, a sima koromlakkhoz képest,de nekem a moyra jobb. 3hetig hibátlan mindig

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 22.

joouyee

2013. szeptember 25.

Kezdőkészletet vettünk, már gyűjtöttünk hozzá 6 színt is. A legtartósabbak a csillámos változatok. Hetente szoktam még egy réteget húzni rá a lenövés miatt, így 3 hétig bírja körülbelül... Praktikusan azonos színben érdemes hozzá javító lakkot venni (szintén a webshopban találtam), így tényleg szinte tökéletes manikűr. Egyébként 2 és fél hónapja használom, de soha nem volt még ilyen hosszú a körmöm, mindig letört előtte :) Azért 4*, mert a lakkok, ahogy észrevettem, nem egyformán tartósak, mintha 2 féle lenne az állaguk is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Katakatica

2013. szeptember 4.

Nemrég vettem egy kezdőkészletet az 1-es, piros színben, plusz a 16-os és 12-es színeket. Valami gyönyörűek, szuperkönnyű használni egy laikusnak is. Én nem használtam alá mást, mint ami a kezdő készletben van. Egy rétegben tökéletesen fed, 60 mp alatt megköt. Én próbaképp 2 hétig fent hagytam, csak a lenövés látszott, semmi más baja nem volt. Ha csak azt számolom, hogy 2000 Ft - ot hagytam ott kéthetente a manikűrösömnél, akkor ez gyorsan be fogja hozni számomra a ráköltött összeget, ráadásul otthon, tv nézés közben kényelmesen, maximum fél óra alatt végzek vele. Imádom :-).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

azursatellite

2013. augusztus 31.

Kaméleon one step lakkot próbáltam nemrég. Egy hétig hagytam csak fent, mert utána már zavaró volt a lenövés. Tartósnak bizonyult még az én problémás körmeimen is, igaz került alá savas primer. Leszedéskor is érezhető volt a stabilabb szerkezet, mint amit a sima gel-lac-nál tapasztaltam. Ha valaki extrára vágyik akkor válassza a kaméleon színeket, számomra nagyon szórakoztató volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Retinol a I v