Cuba Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2014. március 10.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   százforintos boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Fougere, orientális, édeskés illat

Illatösszetevők: menta, levendula, bergamott, vanília.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

vicuri1014

2015. január 9.

Páromnak vettem. Én szeretem, ő szereti, más nem is kell :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Páromnak vettem. Én szeretem, ő szereti, más nem is kell :)

KisKormos

2014. február 24.

A világ legjobb férfi illata. Nem szeretem kimondottan, ha egy asin parfüm van, de ezt mikor megérzem ellágyulok tőle...*.* Nagyon tartós és nagyon jellegzetes. 5 pontból 10et adnék neki! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

janush

2013. december 14.

Hmm érdekes, én eddig senkin sem éreztem, igaz, hogy mostanában remeteséget fogadtam. :) Betértünk egy drogériába, ahol ember meglepett 2 illattal engem, és amig én kiválasztottam azt a 2-őt, meglepte hát magát is, mondván, megérdemli. :) És milyen igaza van. Érdekes, hogy üvegből nem igazán tetszenek azok az illatok amiket ő választ, de ha magára fújja... húúha ajkaimat harapdálva dugdosom az orromat a füle mögé , és csodálkozok, hogy hogy lehet valakinek ennyire jó orra a megfelelő parfümökhöz. Bizsergetően édes egy csepp határozottsággal fűszerezve.

/egyébként megjegyezném, hogy nekem ez az illat egy az egyben a Bruno Banani Men, talán egy kis rummal fűszerezve. Máskor meg a piros férfi Dieselt vélem kiérezni belőle./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Kodi

2013. november 20.

Erős, fűszeres jellegzetes illat, nem olyan rossz, mint gondoltam, sokakon éreztem már, ez amolyan férfi Pink Sugar szerintem. Ha egy csöppet fújnak belőle, nem is lehet olyan rossz.
Felénk is járnak Don Józsik, és néha azt kívánom, bár mosdanának és használnának akár ebből az edt-ből is egy cseppet. De egyértelmű, hogy nem mosdanak, így jobb is ha nem használják. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 20.

Vaslady

2013. november 19.

Pár éve férjem kapta karácsonyra,anyósomtól.Évekig rakocsgattam a fürdőszobában az egyik polcról a másikra,csak nem birt elfogyni.Szóval ennyire szerette a férjem.Végül apósom kapta meg,de neki is évekig még láttam,állt a polcon :-D.Aztán,hogy mi lett a sorsa,azt már sajnos nem tudom.Szóval fűszeres,tömény illat,valahogy csak és kizárolag napbarnitott fekete vagy sötét hajú férfiakon tudom csak elképzelni,aki mellesleg még dohányzik is.Nem mondom ,hogy rossz illat,mert hát embere válogatja,de nekünk sajnos nem jött be.A csomagolás és a parfüm üvege mutatós,abban nincs is hiba :-D.Az én szőke királyfim meg marad a jól bevált hugo bossnál,a Cubát meg kapja aki marja.....:-DDDD.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

x

2013. május 26.

Nem bírom megállni, hogy ne updateljek egyet... a hajamon két napig érződik. Aztán megmostam, de szerintem még bírta volna tovább is. Ugyanazon a hajon, amelyet a 10x ennyibe kerülő NR For Her (minden erényével együtt) max 5-6 óráig tisztel meg jelenlétével.

Tudja valaki, mikor jelent ez meg? Mert több helyen is olvastam, hogy a Le Male előtt... tehát nem ez csórta el a Le Male ötletét, hanem fordítva. Ha ezzel tisztában voltatok, akkor pardon, én egészen máig nem tudtam.
Én magamon is szeretem, nagyon dög, jellegzetes, egyedi, és annyira olcsó, hogy tényleg muszáj kipróbálni. Nem nagyon erőlteti meg magát, hogy beilleszkedjen. Sajnos felhasználói köre nem a legszimpatikusabb, de nem hagyom, hogy elvegyék a kedvem. Sőt, ha esetleg a tipikus 6. kerületi mintapéldány ezt megérzi egy nőn, talán magába száll és letesz az utcán való leszólítgatásról. :D

Ja meg a fújókája elképesztően jó minőségű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

Ja meg a fújókája elképesztően jó minőségű.

Macilány

2013. január 14.

Párom csak úgy nevezi, hogy a csótányirtó :D Nehezen,de sikerült lakótársunkat meggyőzni, hogy mellőzze a használatát. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Orchid

2013. január 14.

Előre is elnézést a kedvelőitől...
A párom kapta ajándékba, már amikor megláttam az üveget, akkor elkeseredtem, hogy na ne, ez mégis mi? Megszagoltam, hát egyből kiszaladt a számon, hogy vagy ő vagy én... ez ugyanis nem illat, ez SZAG. De szagból is az a fajta, amivel a világ végére lehetne kergetni. Nemrég előkerül a szekrény mélyéről 1-2 nap erejéig, de nagy kár volt érte. Annyira olcsó jellege van kívül-belül, hogy valóban vallatni lehetne vele. Persze eszméletlenül tartós, még a mosott ruhán is éreztem. Ha bárhol megérzem, vagy látom, hogy szaglásszák az üzletben, komolyan elgondolkodom, hogy miért kellett ezt az emberiségre szabadítani? Egy szó mint száz, ettől garantált a hányinger.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

Előre is elnézést a kedvelőitől...

paunemonika

2013. január 2.

A kedvenc férfi illatom!Olcsó, nagyon tartós, még este is érzem a páromon mikor hazaér!Nekem ez az illat mindig csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

Laci

2012. szeptember 5.

Te jó ég, ma megéreztem ezt pasikon, Medoráék által nagyon találóan elnevezve Don Józsikon. Egyszerre fürödtek meg benne és a gyomrom kifordult. Micsoda illúzióromboló kontraszt volt ez ahhoz képest, mikor én szépen, kulturáltan fel voltam öltözve és tettem egy cseppet magamra. Azt hiszem ezzel a Gaultier imádatom véget ért, ez számomra suhanc és józsillattá változott és többet nem fogom használni. Borzasztó volt szembesülni ezzel így, ilyen formában. Most már megértelek Medora, miért van az az ellenérzés a Bottleddel. Dettó az van most velem. Azért 2 csillag, mert maga a másolat elég jó lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Coumarin, Hydroxymethylpentylcyclohexenecarboxaldehyde, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Eugenol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)