Cuba Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2014. március 10.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   százforintos boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Fougere, orientális, édeskés illat

Illatösszetevők: menta, levendula, bergamott, vanília.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Laci

2012. szeptember 5.

Te jó ég, ma megéreztem ezt pasikon, Medoráék által nagyon találóan elnevezve Don Józsikon. Egyszerre fürödtek meg benne és a gyomrom kifordult. Micsoda illúzióromboló kontraszt volt ez ahhoz képest, mikor én szépen, kulturáltan fel voltam öltözve és tettem egy cseppet magamra. Azt hiszem ezzel a Gaultier imádatom véget ért, ez számomra suhanc és józsillattá változott és többet nem fogom használni. Borzasztó volt szembesülni ezzel így, ilyen formában. Most már megértelek Medora, miért van az az ellenérzés a Bottleddel. Dettó az van most velem. Azért 2 csillag, mert maga a másolat elég jó lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

széva

2012. július 18.

Erről egy idős kolléganőm jut eszembe ó használta ,mit mondjak hozzáidomult :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 18.

Erről egy idős kolléganőm jut eszembe ó használta ,mit mondjak hozzáidomult :-D

annamarialado

2012. július 13.

Pffffffuuuujjj gyomorforgató borzadály,,ezt csak Don Jóskákon tudom elképzelni.Kém lennék valatni ezt az illatot használnám ,,ezzel aztán nagysikert aratnék sok titok kerülne felszinre:):):D:D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 13.

melcsii

2012. július 3.

Nekem kicsit erős az illata, de attól függetlenül tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Nekem kicsit erős az illata, de attól függetlenül tetszik.

pinklady

2012. június 13.

Apukám használja, kimondottan fűszeres illat..én a frissebbeket jobban szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

Apukám használja, kimondottan fűszeres illat..én a frissebbeket jobban szeretem

Bibi

2012. április 20.

Ez konkrétan a Hugo Boss No. 6 másolata. Fura, h nem érzitek fiatalos illatnak, szerintem abszolút az:D. Bár ennek az oka az lehet, h a barátom Bosst használt a megismerkedésünk környékén, ezért tartom fiatalosnak, lendületesnek és szexinek. Ráadásul ötödannyiba kerül, mint az eredeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 20.

szambi

2012. február 22.

Dindy írta, hogy elvileg ez lehet egy Hugo Boss alternatívája. Na most már tudom apukám miért szerette annyira. Régebben Hugo-t használt, aztán egyszer csak vigyorogva haza állított ezzel, hogy ez nagyon jó. Állítólag megtetszett neki a csomagolása, mert milyen vicces, már ha értitek mire gondolok. :-D
Én nem tudtam a Hugo és e között párhuzamot vonni, viszont őt lebeszélni se, hogy ez nagyon büdös, ha lehet ne fújja magát vele, vagy ne annyira. Aztán egyszer csak megszoktam, azóta nem tartom annyira borzalmasnak.
Szerencsére apa átváltott Armanira, a biztonság kedvéért karácsonyra is kapott tőlünk egyet.

Egyébként tény, hogy baromi olcsó, ötletes az üvege, és van aki megveszi.

Mivel apa szereti nem pontozhatom nagyon le, mégis csak az apukám. :-*

:-))))) *1000000

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Egyébként tény, hogy baromi olcsó, ötletes az üvege, és van aki megveszi.

Mivel apa szereti nem pontozhatom nagyon le, mégis csak az apukám. :-*

:-))))) *1000000

gerbaud

2012. január 25.

Jean Paul Gaultier La Male-hez hasonló illat elvileg. Szerintem abszolút rendben van, nekem tetszett, tartós és a csomagolása is nagyon tetszetős. A férjemnek egy kis Brown-ja van, nagyon szexi illat, tartós és praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

Odil

2012. január 25.

Nem a legtökéletesebb illat, de elég szexi és tartós. A zöld változat viszont fűszeresebb, az roooowr. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Cosza

2012. január 25.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, szerintem jó.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Coumarin, Hydroxymethylpentylcyclohexenecarboxaldehyde, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Eugenol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)