Cuba Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csibecsont, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   százforintos boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Egzotikus, gyümölcsös illat

Ilatösszetevők: tropikus mangó, erdei szamóca, grapefruit,fekete frézia, gyöngyvirág, vanília, tonkabab, hársvirá

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Mandel

2014. február 13.

Felejthetetlen kubai nyaralásom után itthon megpillantottam az egyik üzletben. Már csak úgy nosztalgiából is meg kellett hogy vegyem. Egyébként bejön az illata, tetszik a csomagolása, mérete ideális a kézitáskámban való hordáshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

2013. július 29.

Az egyik drogériában szimatolgattam sorra az illatokat, volt ami tetszett de amikor ezt kipróbáltam tudtam hogy megveszem!
Tartós illat.
viszont az feltűnt hogy a kis üvegcsés változaton az szerepel származási hely Franciaország, míg a nagy kiszerelésén Marokkó.

Tartós illat.

Dinorbia

2013. július 10.

Eurós boltban vettem, 100 ml volt 1500 Ft. Nagyon finom, tartós illata van. Főleg a mangót és a szamócár érzem ki belőle. 1500 Ft-ért ajándék, már aki szereti a gyümis illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

lexx

2013. június 14.

1999 Ftért lehet venni a Douglasban a 100ml-t. Barátnőmnek van meg (persze a csajszi verzió), rajta keresztül ismertem meg. nagyon esélyes hogy én is beszerzek egyet, annak ellenére hogy én jobban szeretem az édes illatokat, mint a gyümölcsöseket, de ez nagyon jó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

agiv

2013. március 17.

Nekem is megvan,már többször újravásároltam,kis és nagy kiszerelésben is,finom gyümölcsös édes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

somodiedo

2013. március 17.

Először a párom kezdte el szagolgatni a müllerben, és mivel neki nagyon tetszett az illat, így én is megvizsgáltam közelebbről. Finom, gyümölcsös illat, rögtön megszerettem. Én a 100 ml-s változatával távoztam az üzletből. Illata meglepően tartós, magamra fújtam belőle egy keveset és még órák múlva is érződött. A 100ml-s változatnak is szivar alakú az üvege, csak nem barna, hanem rózsaszínű. Szeretem, örömmel fújom magamra, jobb kedvem lesz tőle .-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Csibecsont

2012. november 16.

Egy parfümériában a párom pillantotta meg a férfi verzióját, és ott volt mellette ez is. Mit ne mondjak, meglepődtem. 1200 forintért hozzájuthatunk a 35ml-es szivar alakú kiadáshoz, ami egy csini fém szivartartóban található, tökéletes a táskában hurcoláshoz. Szerintem az illata is okés, egész kellemes, egy nagyon pici beütése van összesen amit nem szeretek, de ez nem akadályoz meg benne hogy használjam. Kellemes gyümölcsös- virágos illatú, nőies parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol, Farnesol, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, D-Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.