Cultivator's

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2017. december 4.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hajfestékek

20 árnyalatban kapható organikus növényi hajfesték.

draculina

2019. július 2.

Hol is kezdjem... Nagyon kiakadtam amikor megláttam hogy 4 külön zacskóba van csomagolva, ennyi felesleges csomagolást... Szerintem mindenki ki tud mérni magának konyhai mérleggel 25 vagy 50 g hajfestéket 🙄 Fekete színt vettem belőle, de elég rossz minőségű festék, csak egy picit sötétebb barna lett tőke a hajam, de nem fekete. Lehúzás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Alice83

2019. február 18.

Én a fekete árnyalatot vettem meg mert az volt fél árra leértékelve..3000 ft-ot nem ér mert lehet kapni sokkal olcsóbban is henna indigó keveréket..ami tetszik h külön van csomagolva így nem romlik meg a por..én magam hennát kevertem hozzá és igen csak szép lett az eredmény..hennáva előfestve(vagy többszöri folyamatos festéssel) az ősz hajszálakat is befesti..kellően finom maga a por kellemes pépet lehet belőle kikeverni..ami nem tetszik és egyértelműen nem a termék hibája h az indigótól fejfájást kapok sajnos nagyon erőset de még így is elviselem mert kénytelen vagyok ..elöl őszül a hajam már nagyon régóta(24 éves korom óta) sima hajfestékeket nem bírja a hajam 1-2 hónapig hullik intenzíven a hajam 1 festés után is..borzasztó..a henna indigó kombináció viszont nagyon jót tesz..a korpásodást csökkenti és erősebbnek és fényesebbnek tűnik a tőle..de a fejfájás borzasztó próbálom szellőztetéssel csökkenteni az irritációt néha sikerül..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

tkati

2018. december 21.

A sötétszőke árnyalatot vettem meg, ÉS TÉNYLEG SÖTÉTSZŐKE LETT A HAJAM!

A kiindulóállapot a következő:az eredeti hajszínem hamvas sötètszőke, rajta egy lenőtt, megkopott vegyi hajszinező, az alatt régi henna. Mielőtt őszülni kezdtem volna, a hajamnak szép, aranyos fénye volt, és valahogy ezt szeretném visszakapni, eddig sikertelenül. És most sem sikerült.

A vállig érő, dús, de vékonyszálú hajamra az egész doboznyit rákentem, és simán fevett ennyit, a felével, amennyit javasolt a leírás, sokat kelett volna bajlódni. Kb. 70 percig volt fent, a 90 percet nem volt türelmem kivárni.

A dobozon levő aranyos középszőke fotónak semmi köze az eredményhez, mert nekem az eredetinél is sötétebb szőke lett, és legfőképpen hamvas lett. A vörös lenövés is sötétedett, sötétgesztenye lett.

A hajam nem lett puha és ápolt, nem találkoztam eddig olyan természetes hajfestékkel, ami ilyet csinált volna. Ehhez valami hajvégápoló kell. Az ősz hajszálakat befogta, de csak kevéssé. Ez nem 100%-os őszfedés. Ahhoz a természetes hajfestékkel előbb hennázni kellene.

Abszolút pozitívum: a kisadagos, jól porciózható kiszerelés, és hogy tényleg sötétszőke.

Abszolút negatív: a dobozon levő szőke köszönő viszonyban sincs az eredménnyel, és el nem tudok képzelni olyan alapszínt, amire ráfestve azt az aranyszőke színt el lehetne vele érni. A 100 % őszfedés igérete átverés.

Update:Kb két héttel és ket hajmosással később a színe elmélyült, mostmár inkább barnának mondanám... Úgy gondolom, sok volt a 70 perc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

A sötétszőke árnyalatot vettem meg, ÉS TÉNYLEG SÖTÉTSZŐKE LETT A HAJAM!

Besscica

2018. február 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de elmondhatom, hogy ez a termék vette el végleg a kedvem a növényi hajfestékektől. Először is a szaga annyira erős volt, hogy migrénes fejfájás tört rám, másodszor az őszhajszálakat nem fedte be, harmadszor nem éreztem selymesen puhának a hajam. Úgy érzem ez a termék inkább ártott, sem mint jót tett volna a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

natasa

2018. február 5.

DM-ben vettem. Először hennát utána sötétbarnát.

Ami jó: Kifejezetten tetszik, hogy kis tasakokban van csomagolva. Langyos vízzel kell kikavarni. Itt 35 fokos vizet javasolnak, egy tasakhoz 1 dl víz, gyönyörűen kikavarható, jó állagú pépet kapunk.
Szép fényes lett a hajam.

Ami nem jó: Sajnos a sötétbarnában is látszik egy narancsvörös árnyalat. Nekem ez nagyon nem áll jól. Nem természetes, ráadásul sajnos a tövét nem is igazán fogja be. Mivel őszülök, csúnya így.

Lassan 10 éve hennázok, és most jutottam el odáig, hogy visszatérek vegyizni. Szóval ezek után teljesen elment a kedvem a hennától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

DM-ben vettem. Először hennát utána sötétbarnát.

Szép fényes lett a hajam.