Curaprox

Ár:   8255 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: Malac13, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő fogkrém, mely aktív szénnel távolítja el az elszíneződést dörzsölés vagy fehérítőszer nélkül, miközben javítja a szájhigiénét. Citromos ízű.

Lilla777

2016. november 18.

Nagyon jó íze van és jól tisztít, sokáig lehet érezni a mentolos ízt. A fogkefémet sem fogja meg annyira, mint a kék színű társai. A fehérítő hatása nem azigazi, használtam ennél jobbat is. Az ára ellenére azért megérte kipróbálni, de nem biztos, hogy újra meg fogom venni, ha elfogy :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

crocs

2016. szeptember 16.

Nagyon kíváncsi voltam a termékre de sajnos többet vártam. Az íze nagyon szokatlan volt, a mosdót takarítani kellett fogmosás után, megfogta az aktív szén. Lehet, hogy picit fehérített, de alapból szerencsére fehérek a fogaim. Már az ára miatt sem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Erina

2016. július 18.

Pixiboxban volt nekem is kis tubusos. Jól meglepett, hogy tényleg fekete fogkrém van benne. Hatásáról nem tudok mit mondani mert az a kis tubus nem sokáig volt elég ahhoz, hogy látványos hatást lássak. De az "íze" meglepően olyan mint a sima fogkrémeké. Sokáig nem marad a szájban, jól tisztít. Ennyi pénzért nem veszem meg teljes kiszerelésben. Vannak szerintem jobb márkák olcsóbban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

orybea

2016. július 5.

Pixi boxban találtam, magamtól nem lett volna kedvem kipróbálni. Ha utánanéz az ember a leírásának, akkor láthatja, hogy SLS mentes, műanyag darabka mentes, sőt, kék valamivel vonja be a fogad, hogy fehérebbnek hasson, nem dörzsöl, stb., szóval ez egy felsőkategóriásra pozícionált természetes fogkrém. De a mintát sem használtam el, nem lett hozzá kedvem. Megül a fogkefémben, bizarr a számban a fekete hab. Ettől eltekintve egy sima fogkrém élményét adja. Mivel nekem nincsenek elszíneződve a fogaim, egyéb ígért hatásáról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Timo21

2016. április 27.

Pixiben volt egy kis utazó méret, jó kis termék, de ennyi pénzért.. kicsit uhh. Teljes ,méretben ennyiért biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Maarti

2016. március 8.

Egy igazi kuriózum, ötletes és hatásos! Szeretném, ha lenne fluorid mentes verzióban is, akkor igazán boldog lennék. Szerintem tényleg fehérít és a curaprox fogkefékkel együtt szerintem különösen jól érvényesül a polírozó hatás. A fluorid miatt kell sajnos 1-et levonnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 8.

dorcsigo

2016. február 24.

Jó fogkrém, bár először furcsa volt , hogy fekete :)
Utazó kiszerelésben jutottam hozzá, hurcolom is bőszen, nem hagyott még cserben.
Szeretem, hogy nem túl erős, nem túl mentholos az íze.
A fehérítő hatása nem hozta a hozzá fűzött reményeket, mondjuk nem is sárgák a fogaim :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Jó fogkrém, bár először furcsa volt , hogy fekete :)
Szeretem, hogy nem túl erős, nem túl mentholos az íze.

rangela71

2016. február 18.

Sziasztok.
Szeretném kicsit megvédeni ezt a terméket, mert szerintem méltatlanul van alacsonyra pontozva.
Először is, tudomásul kell venni, hogy ez egy drága, fekete termék. Innentől kezdve, azt nehezményezni, hogy drága és fekete, pont olyan, mintha egy Louboutin cipőre mondanánk azt, hogy "nem szeretem, mert drága, ráadásul a talpa is piros". Szóval, nem korrekt, na... :-)
Nem olcsó, de nyilván, aki meg akarja venni, az mérlegeli, hogy ér-e neki ennyit, ilyen szempontból pedig az ár-érték arány az, ami számíthat, az pedig egy ötös skálán nekem nem 3-as (ennyire áll most). Ráadásul egy jó fogkefe jár hozzá.
Ez a fogkrém nem állítja, hogy fehéríti a fogakat. Azt állítja, hogy az étkezési szokások miatti elszíneződéseket távolítja el, ezt pedig nekem igen jó hatékonysággal teszi. Cigarettáról és vörösborról nem tudok nyilatkozni, de a kávé- és teafoltokat szépen lehozza. Emellé még nagyon kellemes, selymes, lágy az állaga, nem szemcsés, nem dörzsöl, nem marja szét a nyálkahártyámat, nem csípi zsibbadtra az ajkaimat, nem érzékenyíti a fogaimat, nem marad száraz a szám utána. Remek termék. Minden tekintetben meg vagyok vele elégedve.
Másik dolgok, amiket felhoztak ellene: piszkolja a mosdót... Hát, nem tudom, nekem semmi problémát nem okoz kimosni a csapból, a fehér fogkrémet is ki kell mosni. Ugyanúgy, ha a szám szélén marad egy pici fehér fogkrém, az is ugyanolyan gusztustalan. A ruháimat szintén össze tudom pöttyözni a fehér fogkrémmel, az is csúnya, sőt, még a tükrön sem mutatnak jobban a fehér pöttyök, mint a szürkék. Szóval, csak azt akarom ezzel mondani, hogy ezek nem ellenérvek a termékkel kapcsolatban, vagy akkor legyenek ellenérvek minden fogkrémmel kapcsolatban is.
A széntabletta-rágásra meg csak azt tudom mondani, hogy ilyen erővel akkor ne kenjünk a hajunkra kókuszos balzsamot, hanem öntsük le kókusztejszínnel, és termálvizes spray-t se kell venni, hanem spriccelhetünk magunkra remek magyar vizeket á la natur.
Ez szerintem nem így működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 18.

Sziasztok.
Ez szerintem nem így működik.

Black Fairy

2016. január 29.

Mintám volt belőle, imádom...imádtam...hatásos volt, és szörnyen szép színű...nekem.nem volt gondom a csap kimosasaval...se a fogmosassal...kellemes íze volt, feheritett, de az ára borzasztó, így nem veszem meg...azért egy élmény volt...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

petoandika

2016. január 18.

Hát-hát...nem is tudom mit mondjak, elég vegyesek az érzéseim ezzel a fogkrémmel kapcsolatban.
Én is csak mintát használtam belőle. Egy élmény volt kipróbálni és aki látott fogat mosni, kicsit hülyének is nézett, hogy mi a jó istennel mosom én a fogamat. :D
Mint sokatoknak, a kagyló nekem is tiszta fekete lett, macerásabb is vele a fogmosás, mint más fogkrémekkel.
Ízre semmi extra, hatásra pedig...szerintem valóban fehérít, de ezt egy 3-4 alkalommal nyilván nem igazán tudtam megállapítani.
Összességében nem rossz, de én biztosan nem venném meg. Azért ennyi pénzt szerintem nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Mannitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.