Curaprox

Ár:   8255 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: Malac13, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő fogkrém, mely aktív szénnel távolítja el az elszíneződést dörzsölés vagy fehérítőszer nélkül, miközben javítja a szájhigiénét. Citromos ízű.

nikiblink

2015. október 29.

Én mondjuk a citromos ízt nem éreztem rajta....viszont nincs erős mentolos íze, amit nagyra értékelek. Plusz a netes videók alapján direkt közvetlenül fogmosás után ittam gyümölcslevet és nem változtatta meg az ízét, nálam már ezért is jár a plusz pont. Fehéríteni szerintem úgysem fog, de a fogfehérítés utáni állapotot szerintem jobban fenn tudja tartani, mint egy sima fogkrém. Úgyis ezzel a céllal vettem. Meg egyébként is mókás fekete fogkrémmel fogat mosni :D Az ára miatt nem tudom, hogy újraveszem-e.......de nálam egyelőre 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Mannitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.