Curaprox

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildikrém, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az irritált íny intenzív védelmére. A szabadalmazott ADS rendszer lényegesen csökkenti az elszineződés és az ízérzék-zavar előfordulását. Alkoholmentes összetételének köszönhetően használatakor nem tapasztalható égető vagy irritáló érzés.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. február 3.

Előbb, vagy utóbb, de úgy tűnik, hogy sokunknak megkerülhetetlen lesz ez a termék, sajnos. Beállok a dicsőítők táborába, csak ajánlani tudom.
Megfelelő Curaprox fogkefével a legjobb, sőt nélkülözhetetlen összeállítás.
Én az ízét sem érzem borzalmasnak, a fogorvosi szék után bármi csak jobb lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 3.

Megfelelő Curaprox fogkefével a legjobb, sőt nélkülözhetetlen összeállítás.
Én az ízét sem érzem borzalmasnak, a fogorvosi szék után bármi csak jobb lehet!

Dori_91

2017. június 29.

Egy bölcsességfog műtét után vetettem be napi kétszer, a mostani héten már csak egyszer, szinten tartás végett. Nagyon meg vagyok vele elégedve, a fogdoki/szájsebész is megdicsért a varratszedésen, hogy milyen szépen gyógyul a sebem. Negatívumai, hogy gyorsan fogy és az íze valami förtelem, de üsse kő, ezeket elnézem neki, mert a hatása mindent visz (az ára sem a legolcsóbb, viszont a fogaimon nem spórolok, ezt már megfogadtam). Ősszel is velem lesz a második körben, a család többi termékével együtt, utána pedig kúraszerűen fogom alkalmazni majd, megelőzési célzattal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

e0106

2017. március 26.

A szaga és az íze szörnyű, de cserébe a hatása valami hihetetlen. Pár nap alatt rendbe hozta azt, amivel hónapokig szenvedtem. Kipróbáltam szinte az összes szájvizet, több tubus Parodontax fogkrémet, és semmi nem használt, csak ez. A mennyiséghez képest kicsit drága, de a hatásért megéri. Szerintem a fogkrémet is ki fogom próbálni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

doreszka94

2017. február 8.

Fogorvosom ajánlására kezdtem el használni ínygyulladásomra. Napi 2x-i használat mellett is egész sokãig tartott a kis flakon. De amit ez a pár hêt alatt tett, az valami csoda. Nem múlt el teljesen a gyulladás, de nagyon nagyon sokat segített ez az öblögetô. Az utolsó hetekben a fogkrêmet is megvettem hozzá, ami meg fokozta a hatãst. Az utóbbi idôben egyre gyakrabban éreztem kellemetlennek a leheletemet (leginkãbb ébredés után), de mióta ezeket használom, ez is elmúlt. Kicsit drága, de nagyon megèri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

BlaireK

2017. január 3.

Íny problémákhoz mindenképpen ezt ajánlom. Többet is kipróbáltam már de ez az abszolút kedvenc. Az íze nem túl jó, meg kell szokni, a szagát én nem éreztem, de a párom elfordult tőlem az ágyban, viszont ezek ellenére is nagyon megéri. Hihetetlen mennyire hatásos. Erős gyulladás csökkentő, és emellett fájdalom csillapító is. Fogmosás előttre és utánra is ajánlják, előtte azért ha probléma, seb van a szájban fogmosás előtt elérzésteleníti és így a necces területet is alaposan meg lehet mosni. Ez egy csoda, és nagyon örülök hogy rátaláltam. A fogkrémmel együtt használva a legjobb. És tényleg fehérít ami nagyon tetszett benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Soly77

2016. október 4.

Szájsebészeti gyötrelmek után vettem ezt a szájvizet, már a család másik tagját is használtam az is kiválóan teljesített. Tegnap voltam varratszedésen és nagyon megdícsértek... működik ajánlom... kellemes nem maró, gyengéd de mégis hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

juditkaa70

2016. augusztus 17.

Én erre a szájvízre esküszöm! Szájsebészeti műtét után különösen ajánlott,de,akár ínygyulladás,afta kezélésére és gyógyulására szolgáló szájvíz. Én éppen most estem át egy nagyobb szájsebészeti műtéten, 2 impalnatátummal gazdagabb lettem,csontrepsztéses eljárással. Az 5 napos antibiotikum szedése mellett naponta 3 X öblögetek vele,és a G.U.M márka paroex fogkrémjét használom. Az íze nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Juli88

2016. június 30.

Baromi drága, de a legjobb. A legdurvább ínygyulladással, aftával, nyálkahártya-sebekkel is gond nélkül megküzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

helgus96

2015. május 24.

Az én kis csodaszerem! Rengetegszer jött ki aphta a számba, kenegettem már mindennel, amikor rábukkantam erre a neten. Gondoltam próba szerencse, így megvettem. Valóba nem olcsó, én olyan 3-4000 ft-ért vettem azt hiszem, de teljesen megérte. Amióta használom ( hetente-kéthetente 1x) azóta egy aphtám sincs. Az íze viszont valami borzalom nekem, de ez legyen a legkisebb hibája! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

natasa

2014. december 27.

Ínygyulladásra nagyon jó. Kicsit drága, de megéri. A fogorvos javaslatára vettem meg. Nem marja szét a számat, ez is fontos szempont. Gyorsan gyógyít, elvileg hatékony baktériumölő.
Fontos, hogy SLS-mentes fogkrémmel kell használni. (Az SLS hatástalanítja a fő hatóanyagot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Xylitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.