Curaprox

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildikrém, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az irritált íny intenzív védelmére. A szabadalmazott ADS rendszer lényegesen csökkenti az elszineződés és az ízérzék-zavar előfordulását. Alkoholmentes összetételének köszönhetően használatakor nem tapasztalható égető vagy irritáló érzés.

viragi

2021. január 7.

Szájsebészeti műtét után használtam már kétszer is, fogorvos javasolta, szépen gyógyult a seb, nem színezte el a fogaim és nekem az ízével sem volt semmi problémám. Max 7-14 napig lehet használni (vagy ahogy a fogorvos javasolja), és ha nem SLS mentes a fogkrém (én zendium-ot használtam, az a fajta SLS mentes volt), akkor várni kell a használatával fogmosás után 1 órát. Továbbá, használata után 1 óráig ne egyél és ne igyál. Az ára elég húzós, de legalább tényleg teszi a dolgát és hozza azt, amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 7.

Liara0826

2020. július 20.

Mind a két oldalon volt bölcsességfog műtétem (4-ből 3-mat műteni kellett) és több oldalon is olvastam valamint a fogorvos is ajánlotta, hogy műtét utáni másnap ezt használjam. Persze eleinte óvatosan kell öblíteni, de nagyon hasznos. Sajnos az első műtét után nem vettem meg utána be is gyulladt, majd második műtét előtt megvettem, hogy minden gyulladás lemenjen. A második után nem is gyulladt be az ínyem és valóban nem fogja be a fogakat és szerintem az íze sem vészes. Tényleg nem olcsó, de szerintem jobb az olcsóbb társainál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

Bearbunny

2020. július 14.

Fogorvosom ajánlotta, miután hirtelen úgy begyulladt az ínyem, hogy még a fogaim is mozogni kezdtek. Az ára borsos, de megéri. Nagyon sokat segített, ha azóta éreztem, hogy jönne ki valami, azonnal öblögettem és másnapra már kutya bajom sem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Tündérvirág

2020. július 11.

Ez valami csoda!!!! Egy fogászati beavatkozást követően nagyon begyulladt az ínyem. Sőt, még sebek, afták is megjelentek. Enni alig tudtam, folyamat fájt, éjszakára fájdalomcsillapítót kellett bevennem. Fogorvos tanácsára megvettem ezt a szájöblögetőt. Döbbenet, de 4 nap után teljesen lement a gyulladás, és sebnek, aftának sem volt már nyoma. Előtte más szájvizet is próbáltam, régebben, gyulladásra, de egyik sem használt ennyire. Ez csoda!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

wildrose

2020. július 1.

Szájsebészeti műtét után használtam, nekem nagyon bevált, jól teljesített. Szerintem nem is az íze rossz, hanem az utóíze kellemetlen, de azért nem elviselhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

szeliger

2019. december 30.

Fogorvostól mintát kaptam belőle, ezért csak egyszer próbáltam, de nagyon rossz az íze. Még azt is el tudom képzelni, hogy a mintatermék megbuggyant, mert ilyen ízzel kihozni szájöblögetőt elég bátor dolog. Lehet, hogy én a chlorhexamed mentholos, csípős ízére számítottam és ezért döbbentett meg ennyire ennek a szájvíznek az íze, de én kifejezetten sósnak éreztem és hányingert okozott. Most, hogy így a véleményeket olvasom, lehet, hogy azt is elrontottam, hogy fogmosás után használtam és valahogy a fogkrémemmel (Elmex sensitive) veszett össze, nekem ugyanis senki nem nem mondta, hogy fogmosás után közvetlenül ne használjam és a hozzáadott bőséges, három nyelven is kiadott tájékoztatóra sem volt ráírva.
Annyi dicséretet el kell azért mondanom róla, hogy most éppen egy vírusos légúti nyavajával birkózok és van egy aphta a számban, ami az öblögetés után most gyakorlatilag nem fáj, mintha ott sem lenne, ez tényleg jó dolog. Megvenni azonban ezt az öblögetőt nem fogom, maradok a jó kis chlorhexamednél, úgysem használom olyan gyakran, hogy a barnító hatásával ténylegesen számolnom kelljen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 30.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. február 3.

Előbb, vagy utóbb, de úgy tűnik, hogy sokunknak megkerülhetetlen lesz ez a termék, sajnos. Beállok a dicsőítők táborába, csak ajánlani tudom.
Megfelelő Curaprox fogkefével a legjobb, sőt nélkülözhetetlen összeállítás.
Én az ízét sem érzem borzalmasnak, a fogorvosi szék után bármi csak jobb lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 3.

Megfelelő Curaprox fogkefével a legjobb, sőt nélkülözhetetlen összeállítás.
Én az ízét sem érzem borzalmasnak, a fogorvosi szék után bármi csak jobb lehet!

Dori_91

2017. június 29.

Egy bölcsességfog műtét után vetettem be napi kétszer, a mostani héten már csak egyszer, szinten tartás végett. Nagyon meg vagyok vele elégedve, a fogdoki/szájsebész is megdicsért a varratszedésen, hogy milyen szépen gyógyul a sebem. Negatívumai, hogy gyorsan fogy és az íze valami förtelem, de üsse kő, ezeket elnézem neki, mert a hatása mindent visz (az ára sem a legolcsóbb, viszont a fogaimon nem spórolok, ezt már megfogadtam). Ősszel is velem lesz a második körben, a család többi termékével együtt, utána pedig kúraszerűen fogom alkalmazni majd, megelőzési célzattal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

e0106

2017. március 26.

A szaga és az íze szörnyű, de cserébe a hatása valami hihetetlen. Pár nap alatt rendbe hozta azt, amivel hónapokig szenvedtem. Kipróbáltam szinte az összes szájvizet, több tubus Parodontax fogkrémet, és semmi nem használt, csak ez. A mennyiséghez képest kicsit drága, de a hatásért megéri. Szerintem a fogkrémet is ki fogom próbálni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

doreszka94

2017. február 8.

Fogorvosom ajánlására kezdtem el használni ínygyulladásomra. Napi 2x-i használat mellett is egész sokãig tartott a kis flakon. De amit ez a pár hêt alatt tett, az valami csoda. Nem múlt el teljesen a gyulladás, de nagyon nagyon sokat segített ez az öblögetô. Az utolsó hetekben a fogkrêmet is megvettem hozzá, ami meg fokozta a hatãst. Az utóbbi idôben egyre gyakrabban éreztem kellemetlennek a leheletemet (leginkãbb ébredés után), de mióta ezeket használom, ez is elmúlt. Kicsit drága, de nagyon megèri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Xylitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.