Curaprox

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csokirhnn, az összetevőket feltöltötte: zimmbo, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Curasept ADS gél 0,5 % klórhexidinnel az íny helyi kezelésére. Jól megtapad a problémás területen, intenzív védelmet nyújt.

fairynorah

2019. december 8.

Fogszabályzó mellé életmentő, a kikezdtett szájbelsőmet pár nap alatt helyberakta. (hiába kenegettem előtte mindneféle gyógynövényes kencével, nem értek szinte semmit)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Mufurcka

2019. június 1.

Gengigel helyett vettem, mert az nem csinal semmit a gyulladt inyemmel. Korábban is használtam, akkor is nagyon bevált, nem is értem minek kell nekem folyton mast kipróbálni. A gengit vettem, mert olyan jol hangzott a neve, ehelyett. :(
Pedig ennel kellett vna aradnom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

Pedig ennel kellett vna aradnom!

Dori_91

2017. június 29.

Csodásan rendbe hozta a régóta tartó ínyproblémámat, és a család többi termékével együtt hatékony védelmet nyújtanak. Ha valami extrém bajom van, akkor jön ő, egyébként a fogkrém gélt és a szájvizet használom kúraszerűen majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

juditkaa70

2015. november 28.

Ínygyulladásra,és enyhe ínysorvadásra nyugodtan használható. Ínysorvadásom volt enyhén,és megállította. Napi 3 X használtam,és mellette a szájvízét is használom renszeresen. Mindenkinek csak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Tartósítószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.