Curaprox

Ár:   2670 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online, patika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Lelőhely:   DM, online, patika
Kategória:   Fog- és szájápolók

Curasept ADS gél fogkrém 0,12 % klórhexidin tartalommal. Különösen ajánlott a jobb szájhigiéniai állapot fenntartását célzó kezelések kiegészítéseként protézist, fogszabályozót viselők, implantátummal rendelkezők számára. A Curasept szájöblítő tökéletes kiegészítője.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Mosolyka

2021. július 27.

Nagyon jó termék. Pontosan teljesíti amit igér. Az esti fogápolásom meghatározó eleme.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

Kommentelo

2020. január 19.

Imádom, 3 éve ezt használom sosem váltom le!!!! Fogorvosom ajánlotta.
Legjobb!!! Mindent betart a termék amit ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Imádom, 3 éve ezt használom sosem váltom le!!!! Fogorvosom ajánlotta.
Legjobb!!! Mindent betart a termék amit ígér.

juditkaa70

2019. szeptember 15.

Egyik legjobb fogkrém, mindnennapi használatra. Megakadályozza a fogszuvadást,és az ínygyulladást. mivel van implantátumom is, így még jobban ügyelnem kell a szájhiginériára. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Andrea1992

2018. november 4.

vérzésre, gyulladásra hajlamos fogínyemre vettem. pár alkalom után éreztem a hatását. Az ára húzós, de mindenkeéép újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Dori_91

2017. június 29.

Ő az alap, amire építem a többi két tagot, remekül együttműködnek, és így nem kell az SLS tartalmú fogkrémek miatt az idővel vacakolni. Nem ragoznám, a legjobb amit használtam eddig, viszont drága és az íze sem a legjobb, de annyi baj legyen, ezt leszámítva top termék. Maradok náluk, és persze a fogkeféknél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

dudikopf0524

2017. június 15.

A Curaprox márka számomra a leghitelesebb a fogápolás terén. Ínyproblémák miatt kezdtem el használni és néhány nap alatt már érezhető volt a hatása, szájvízzel kombinálva. Én szeretem az ízét, tökéletes az állaga is. Megelőzésre és ha baj van egyaránt alkalmas. Amíg használtam, teljesen búcsút mondtam az ínyproblémáknak. Nem olcsó termék, de tényleg azt nyújtja amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

BlaireK

2017. január 3.

Olyan mint az öblögető. Zseniális termék. Az ízével és a szagával az elején nem voltunk kibékülve, de hát muszáj volt használni. A legjobb fogkrém. Ha seb volt az ínyemen fogmosás előtt rákentem, nagyon jól elérzéstelenítette, és szépen meg lehetett mosni a sebet. Fehérítő hatása is van minimálisan. Én azóta is 2 havonta tartok egy kúrát vele, hogy minden rednben legyen. Nagyon megszerettem, óriási segítség ha nagy a gebasz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.