CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

trstimea

2016. július 23.

Az árához képest nagyon klassz. Részemről eddig egyetlen hátránya, hogy pár óra elteltével igazítani kell rajta, de mivel táskabarát kiszerelés orvosolható a probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Dea

2016. július 13.

Egy ideje már használom,és nagyon jó :) Tartósabbá teszi az alapozót mattít és a legvilágosabb szín jól passzol a bőrömhöz :) Ár-érték arányban csillagos ötös ^^
Update: Megfelelő ecset kell hozzá különben nagyon maszkos hatást lehet vele elérni, illetve nekem a legvilágosabb árnyalat is picit sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

pudinggie

2016. július 10.

Vajúdtam a 3 és 4 csillag között, végül a 4 felé hajlott a szívem, mivel mattít, valóban nem tömíti el a pórusokat, szóval tartja, amit ígér, teljesen baráti áron. Ezzel szemben a fedését nem szeretem, kicsit mű árnyalata van és valóban nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

macskusz

2016. június 5.

Ár-érték arányban jó, de nekem sötétnek bizonyult az alapozón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Ár-érték arányban jó, de nekem sötétnek bizonyult az alapozón.

marryjane

2016. május 18.

Pórusaimat tényleg nem tömíti el, fedése nem valami jó, de nem baj, mert fixálásra-mattítsra vettem meg. Tovább mattítja az arcomat, mint az Alverde kompakt púdere. Nem egy rossz termékről beszélünk, akiknek nem problémás az arca, annak jó lehet. Ár-minőség arány teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Lana93

2016. május 14.

Csak az előttem írókat tudom ismételni...mattít, de nem sokáig. Azért van jobb ilyen termékem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

lenastewart

2016. május 11.

Elvégzi a dolgát, de nem valami sokáig, 1-2 óra múlva fényesebb a bőröm, mint sminkelés előtt, pedig nem zsíros típus. A színe jó, fedése közepes, az állaga is jó, habár nekem széttört apró darabokra, így már nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Snowflake96

2016. május 10.

Mattítani mattít, de nem olyan sokáig. Pár óra után már újra fényes volt az arcom. Szóval vannak ennél jóval tartósabb púderek, de ez pont arra tökéletes, hogy a táskámban tartsam ha kéne. A csomagolása masszív, táskabarát, a púder meg természetes hatású. Az összetevői is jók. A pórusösszehúzó és pattanástalanító hatását én nem tapasztaltam, de semmilyen problémát se okozott. Megérte megvenni, hiába nem olyan tartós. Ha nem találok jobb púdert, amit cipelhetek minden nap, akkor még újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

KissDori93

2016. május 9.

Már lassan másfél-két éve használom és egyszerűen imádom. Nem is csak a jó ára miatt,hanem a tulajdonságai miatt is. Használtam már jó pár púdert, de egyik mellett sem ragadtam le, csak ennél. A T vonalam sajnos nagyon zsíros,igazából a méreg drága púder sem tud segíteni rajta, kénytelen vagyok többször egy nap felvinni a púdert, hogy mattítsak. Ez a termék teljesen megfelel ehhez, nem kelt maszk hatást. Mint a legtöbben én is csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

nicole74

2016. május 7.

Jó púder, jó az állaga, mattít is, de az igaz, hogy nem sokáig. A legsötétebb árnyalat sem sötét, nekem az jó, pedig világos bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid