CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Akara

2016. május 5.

Szuper gyenge kis púder - ezt pozitívumként értem. Nem érzem tőle az arcbőrömet olyannak, mint a rinocéroszé. Jól fed, mattít (igaz, tényleg nem tart soká). A pattanásokon nyilván nem segít, de legalább nem ront a helyzeten, ami az eddig általam próbált púdereknél mindig fennállt.
Ami zavaró, mikor felkenem nagyon száraznak érzem a bőrömet, később meg jól visszaolajosodik. Szintén frissen a homlokomat picit csípi és/vagy viszket tőle.
Összességében mégis ennél maradok, mert eddig a legjobb, ár-érték arányban pedig abszolút nyertes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Babika20

2016. május 4.

Müllerben kb. 700 Ft. Mattítani mattít, de nem egész napra. A pattanás ellenes hatásáról nem tudok nyilatkozni, szerintem se nem javít se nem ront a helyzeten..:D Teszi a dolgát. Nekem a 20-as árnyalat van meg, de nem igazán van színe, ami nem is baj. Illata nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Fans

2016. május 1.

Nekem nagyon bevált😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 1.

Nekem nagyon bevált😍

CupcakeQueen

2016. április 26.

Nem ismertem eddig ezt a márkát, véletlen vettem észre a müllerben, és ez egy szerencsés véletlen volt. Nagyon jó púder, matt fedést biztosít, antibakteriális, jó árban van, a színe is jó, nem tudok róla semmi rosszat mondani. Ha elfogy, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

VaRebekaa

2016. március 29.

Én nagyon szeretem, jó, olcsó és már nyár óta megvan és még így is mindennapos használat mellett is majdnem a fele megvan. Szépen mattít, a fedésével is megvagyok elégedve és pattanásokat sem okozott.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

pilluska

2016. március 27.

Szeretem ezt a púdert, szuper hogy van nagyon világos színben is, arról nem is beszélve, hogy nagyon olcsó. Nincs túl nagy fedése, viszont hétköznapokra tökéletesen elég, szépen mattít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Forster

2016. március 21.

Na jöttem én is lelkendezni. Az én életemben kb. ez az első cucc, ami olcsó és jó is. Nincs nagy fedése, én alapozó vagy bb krém fölé viszem fel mattításra és arra nagyon szuper, órákkal kitolja az átzsírosodást bármilyen "gyengébb" alapozónál is. persze a Double Wear fölé nem teszem, mert nem kell, de ez egy valóban nagyon jó mattító púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 21.

Tatus

2016. március 7.

Nagyon szeretem ezt a púdert. Olcsó,tartós,jól mattit,nincs benne illatanyag és egyéb csúnyaság, és a legfontosabb számomra, hogy nem okozott pattanásokat. Mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

CeCeDrake

2016. március 7.

Viccesen olcsó. Csak BB krém fölé használom, tökéletes. Tényleg mattít. Pedig úgy vettem meg, hogy ennyi pénzért nem várok sem csodát, sem semmit, max kidobom, ha annyira rossz. De nem az!!!
Ennyi pénzért megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Ennyi pénzért megéri kipróbálni.

kyra92

2016. március 5.

Hát nem is tudom. Az itteni jó vélemények és az eszméletlen olcsó ára miatt rohantam be a Müllerbe, hogy megkaparinthassam. Egyébként pont úgy értem oda, hogy az enyémen kívül már csak egy maradt, úgy viszik, mint a cukrot. Pattanásokat egyenlőre nekem nem okozott és szépen fed, bár nem tartós, viszont ezzel meg tudok békélni, igazán nem jelenthet gondot, hogy nap közben gyorsan átkenjem vele magam mégegyszer. Viszont furcsa és darabos lesz az anyaga mikor a homlokomra kenem....de érdekes, hogy csak ott csomósodik össze, kb úgy kell elképzelni, mint mikor radírozunk és azok a kis darabok, amik közben leválnak a radírról, nahát kb az én homlokom is kb így néz ki. Nem tudom pontosan, hogy én rontok el valamit vagy a szivaccsal vagy magával púderrel van baj. Túl vastagon kenem vagy túl vékonyan, de rettenetesen csúnya a homlokom...kb mintha radíroztam volna vele saját magamon.
Pedig nagyon akartam szeretni ezt az olcsó kis cukiságot, de nagyon csalódást okozott, mikor a homlokomon olyan furán összecsomósodott a cucc. Kísérletezgetek vele még egy párszor, aztán ha továbbra is megtartja ezt a rossz szokását, akkor új púder után nézek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid