CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Argold

2016. február 8.

Lassan két éve használom. Nekem elsősorban a zsíros bor mattitasara kell, fedese gyenge. Fel napot kibír az arcomon, ennyiért remek darab. Nem okozott irritaciot es pattanasokat sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Elyana

2016. február 5.

Minőségre is jó, és nagyon szuper világos árnyalatban lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Minőségre is jó, és nagyon szuper világos árnyalatban lehet kapni.

timeacska

2016. január 13.

Olyan púdert kerestem ami mattítja és egységesíti a bőröm, hát jelentem: megtaláltam! Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

p1nkp4nth3r

2016. január 2.

Egész jók az összetevői, a kiszerelés mérete (9g) is példás az árához mérve, a mellékelt szivacsot kedves gesztusnak tartom, bár mindennapos használóknak ajánlanám egy rendes púderpamacs/ecset beszerzését. Nekem se pattanásaim, se mitesszereim nem lettek tőle, bár előtte sem szoktak lenni. Szépen mattít, egész tartós is, könnyű vele dolgozni...
DE! nincs hivatalos teszter kirakva, és már a szivaccsal érintkezve is árnyalatokat sötétedik a színe és a bőrre felvíve sem mutat természetesebben (még az idő sem segít rajta). Első vásárláskor kérj meg egy eladót, hogy próbálja ki ecsettel a kezeden (utána a megbontott terméket majd leértékelésnél valaki 20%-kal olcsóbban megveheti) és csak úgy válaszd ki a hozzád leginkább illő árnyalatot. Sajnos csak 3 árnyalatban kapható, de ez szerencsére nagyjából 80%-ban fedi a hazai keresletet (Hófehérke - ivory -, normál - beige - és szolis/napbarnított) és szépen beleolvad a bőrszínbe, akkor is, ha nem teljesen tökéletes az egyezés...
Ha mégsem kérnél meg eladót, és beleesnél a sötétebb szín csapdába a) nyárra még jó lehet b) bronzosítónak is használható c) vevőszolgálatnál visszakérheted az ár 80%-át (szigorúan blokkal)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

kiszpiszok

2015. december 28.

Nagyon jó lett volna ha nem lesznek tőle miteszereim :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Nagyon jó lett volna ha nem lesznek tőle miteszereim :(

zsizsi222

2015. december 16.

Elég jó kis púder. Tényleg mattít és olcsó is. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Elég jó kis púder. Tényleg mattít és olcsó is. :-)

NPetraL

2015. december 13.

Baratsagosak az osszetevoi, emellett nagyon jo, nekem bejott. Szinte semmi problemam nincs vele.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

Emerencia

2015. november 26.

Már jó ideje használom. Meg vagyok vele elégedve. Pattanásos, zsíros bőrre teljesen megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Candy21

2015. november 23.

Nekem nagyon nem jött be ez a púder még a legvilágosabb szín is sötét. Fulladozott alatta a bőröm és kiemelte a száraz részeket alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Lyanna

2015. november 14.

Régóta vágytam már egy kompakt púderalapozóra. Sokat nézegettem a Müllerben, de fenntartásaim voltak vele kapcsolatban, aztán rákerestem itt, és a jó vélemények miatt a Glamour-napokon a kedvezményes kuponnal beruháztam egyre. A legvilágosabbat vettem, szerencsére nem fakít, pont jó az árnyalat.
A vártnál is jobban teljesít. Nem tudom, hogy csinálja ez a termék, de nem ül bele a bőrredőimbe és a pórusaimba, ilyet még egy másik púdernél sem tapasztaltam. Szépen mattít, egységes képet ad, nem pattogok ki tőle, sőt, a használata óta mintha még nélküle is szebb lenne a bőröm.
Negatívuma, hogy pár óra után valóban átfénylik a homlokom, de az a 4x ilyen drága Bourjois púderemmel sincs másképp. A fedése valóban gyenge, két rétegben szoktam felvinni emiatt, valamint a korrektorával fedem el a kisebb bőrhibákat. Így együtt szép természetes hatást érek el, ami nálam prio szempont.
Ha a csomagolása olyan lenne, mint a Max Factor Facefinity kompaktjának volt (az a csomagolás számomra örök szerelem marad), akkor járna a csillag is az 5-ös mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid