CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

weird

2015. július 30.

Imádom!! Pattanásod bőrre a legjobb! Szépen fed nekem egész nap bírja, nem okoz pattanásokat, a bőröm is fellélegzik ettől a púdertől, nagyon jó vétel volt ennyi pénzért vékképp! nagyon ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

White Tea

2015. július 18.

SOS kellett vennem egy púdert és persze nem volt sok pénzem rá. Gyanúsan olcsó meg nincs szép csili-vili csomagolás, húztam a számat, de megvettem, mert tényleg kellett valami és nagyon pozitívan csalódtam! Nekem nagyon tetszik, mert egy nagyon könnyű réteget lehet vele felvinni, vannak lányok (kár tagadni) akik azt szeretik, ha egy vakolat van a fejükön, mert akkor nem látszik a csúnyácska bőrük, de szerintem fröccsöntött műanyagarcú lánynak kinézni sokkal gázabb, mint ha nem éppen 100% tökéletes a bőröd de legalább kicsit természetesebb, emberibb vagy. Van fedése, de nem az a jó vastag mint ami ma divat, úgyhogy nekem nagyon megtetszett, nem lettem tőle pattanásos meg semmi. Átcsillogni átcsillog egy pár óra után, de ezt nem a púder számlájára írom, ugyanis nekem iszonyatosan zsíros a bőröm, életemben nem tudtam semmivel sem megakadályozni, szóval akinek mérsékelten zsírosodik a bőre annak tök jó lesz. Nagyon szuper ára van és jó is, nem is veszem meg többé a több ezres Bourjois púdert ami szintén tök ugyanúgy átcsillog csak parfümös meg szép a csomagolása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

guppi666

2015. július 4.

Nem àjulok el tőle. A fedése önmagában semmi, meg sem látszik hogy bármit is felvittem volna, így a pattanàsokat, bőrhibàkat sem halvànyítja. Viszont fixàlàsra alkalmas, és napközbeni mattítàsra is megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Zatanii

2015. június 25.

Nekem egyáltalán nem jött be, egyik ígéretét sem váltotta be számomra. Eltömítette a pórusaimat és több pattanás jött ki a használata után,ezen kívül felkenve maszk hatása van. Tuti, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Drusee

2015. június 20.

Harmadszor veszem újra. Nekem sokáig elég, pedig minden nap használom. A 20-as árnyalat van meg belőle. Szivacson nagyon sárgának tűnik, de felkenés után teljesen illeszkedik az arcbőrömhöz. Ecsettel is szépen terül, de a fedése nagyon gyenge. Inkább fixáláshoz használom úgy. Egész sokáig bírja fényesedés nélkül, a drágább termékek sem tartanak nálam tovább. 3 -4 óránként igazítani kell, táskakakompatibilis, így nem gond hozni-vinni.
Nincsnek pattanásaim, mégis maradok ennél már csak az ára miatt is, na meg egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Ponyshop

2015. június 16.

Ha lehetne, csillagos ötöst adnék rá! Egy ismerősöm ajánlotta ezt a púdert, amikor egy kb 10x ilyen drága másikkal szemeztem a boltban. Gondoltam, ennyi pénzért egy próbát megér. Nagyon örülök, hogy megvettem, simán elfedi a piros foltokat, pattanásokat is, nem fényesedik át hamar, pedig nem számítottam tőle komolyabb pluszra. És amiért a plusz csillag járna: kb 1 hete használom, de nem emlékszem, mikor volt utoljára ennyire szép és pattanásmentes a bőröm. Mivel ezen kívül minden krémem, arclemosóm maradt a régi, csak erre tudok gyanakodni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

v.szilvia789

2015. június 3.

Beállok a rajongók táborába. Munkahelyi "utánpúderezéshez" vettem és erre tökéletesen bevált. Szép, vékony rétegben lehet felvinni(szilikon szivacsot használok), sokkal jobban mattítja a kifényesedett bőrt, mint más púderek. Szeretem, hogy nincs illata, nem kelt poros hatást, masszív csomagolása van és nincs benne paraben. Ennyi pénzért ez tényleg szinte ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

monique001

2015. június 3.

Látom ezzel a véleménnyel a kisebbséghez tartozom itt, de nekem nagyon nem jön be. Épp annyit bizonyított, amennyit az ára ígér. Két órán belül már semmi nem látszik belőle, ragacsos lesz a bőröm, a fedése meg semmi. Felkenéskor sokkal világosabb, mint később, tehát változtatja a színét. Az alapozó funkciót nem veszem észre benne, púdernek meg olyan alacsony-közepes minőségűnek látom.
A két pontot az összetevők miatt kapja, hogy antibakteriális, és nincs benne káros anyag. Ettől több jó tulajdonságát nem észleltem sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 3.

ravenclaw

2015. május 25.

Már nagyon régóta a kívánságlistámon volt, végül rávettem magam, hogy kipróbáljam, és megérte. (A Müllerben a sminkes részlegnél rengeteg időt eltöltöttem, de nem találtam meg, nagyon elkeseredtem. Majd a "hajas" részleg közelében leltem rá véletlenül.) A legvilágosabb árnyalatú van meg, és nagyon jól passzol a bőröm színéhez, nem látszik, hogy fent van. Elég sokáig kibírja, tesi óra után is fent marad, nem olvad. A hozzáadott pamacskával még barátkozom, de ez legyen a legkevesebb gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 25.

Stenico

2015. május 17.

Az itteni vélemények alapján vettem meg (20 soft beige árnyalat), és nagyon jól bevált. Szép, egységes, bársonyos tapintású fedése van, a sima púdereknél erőteljesebb és pár órát kibír átfényesedés nélkül. Nem poros hatású, vegyes bőrhöz jól alkalmazkodik és nincsenek száraz foltok sem. Sárgás tónusú bőrhöz abszolút jól illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid