CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Bettii98

2019. szeptember 6.

Nekem a 10 soft ivory árnyalat volt meg. Fedése 0, arc viszketés+új pattanások garantált. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Heidi13

2019. augusztus 15.

Itteni vélemények alapján vásároltam.Nem vagyok elégedett.A bőröm ugyan nem pattanásos, de nagyon könnyen zsírosodik. Mattító alapozóval együtt 1 óra alatt teljesen kifényesedik a homlokom.Rengeteg kell belőle.Talán egy mentsége lehet, hogy nem télen próbáltam ki, hanem nyáron, mikor az ember bőre amúgy is korábban ledobja a sminket.Télen teszek még egy próbát, aztán kuka...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

KDori1993

2019. augusztus 2.

Több,mint 1 éve használom,az egyetlen negatív véleményem róla,hogy annyian veszik,hogy sokszor nem is találok belőle 20-as színt a Müllerben :D Minden szempontból imádom! Többször is volt,hogy megjegyezték,hogy nem is gondolták volna,hogy ki van sminkelve az arcbőröm,annyira természetesen fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

mollimo

2019. július 26.

Itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Volt már hogy túl világosat, vagy túl sötétet vettem, de ez pont megfelelő. Nekem a 20-as van meg belőle. Jól mattít, alapozó után teszem fel, így nem csillog az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

a.muse.d

2019. június 28.

évekkel ezelőtt sokat használtam, aztán valamiért váltottam, de nem emlékszem, mi volt az oka :)
most újravettem, a kedvencem megfelelő árnyalatának megszűnését, majd egy kevésbé szerencsés márkaválasztást követően, és újra tesztelem, egyelőre továbbra sem tudom, miért ejtettem korábban :) jól teljesít, szépen fed, ritkán kell frissíteni...
úgyhogy egyelőre egyetértek az alábbi pozitív véleményekkel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

úgyhogy egyelőre egyetértek az alábbi pozitív véleményekkel :)

Cipur

2019. június 27.

Évek óta használom (most már azt hiszem kék a kiszerelése). Imádom, a legjobb. Van, hogy alapozót fel sem teszek csak ezt. Saját szivacsát nem használom. Egész nap tart, hagyja lélegezni a bőrömet. Mindemellett az ára is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

padriiiii

2019. április 6.

A 20-as árnyalat van meg belőle, kicsit világos számomra,de a 30-as árnyalat nagyon sárga. Maga a púder nagyon jó, megfelelően mattít, sokáig elég és az ára is baráti. A színválaszték azért lehetne nagyobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Szandra1983

2019. március 26.

Draga,márkás púdereket cseréltem le erre!Meguntam,hogy mindentől csillog a bőröm 1 óra múlva!Hozzáteszem nem zsíros a bőröm!Tökéletes színt találtam!Tartós,természetes megjelenést biztosít,enyhe fedőképességgel!Nem iritálja a bőrt!Nekem tökéletes!Évek óta őt használom!Lekörözi a dràga társait!Szíből ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

bereszsuzsa

2019. március 6.

Ez egy szuper kis termék! Az ára elképesztően kedvező, mindeközben szerintem a hétköznapokra teljes mértékben elegendő fedést biztosít, nem okoz pattanásokat, és egészen jól mattít egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

HNReni

2019. január 23.

Update:
Azóta sem találtam jobbat nála, nagyon jók az összetevői. A legtöbb púderrel az a bajom, hogy pattanásaim lesznek tőle, de szerencsére ez pont az ellen jó, a szalicil miatt.
Nem okozott irritációt sem. Ha jobb állapotban van a bőröm nem használok korrektort sem csak ez teszem az alapozó fölé és kész.
Ja igen eddig három alapozóval használtam ( Oriflame everlasting, Maybelline Fit Me, Yves-Rocher super mat) mindegyik nagyon sokáig tart tőle és az utolsó kettő nap végén is teljesen matt marad.
2018.07.11.:
Könnyű érzés a bőrön, a fedése közepes. Korrektorral és alapozóval együtt használom. Elégedett vagyok vele, szépen mattít. Szerintem újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Update:
2018.07.11.: