CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Bunnylove92

2014. január 26.

Ha itt nem olvastam volna olyan sok jót róla, soha nem vettem volna meg, de szerintem ő az egyik legjobb, konkrétan egy kis korrektorral és alapozóval selymes babapofit csinál! Árban pedig az egyik legolcsóbb! Csak a Müllerben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Gnesi

2014. január 15.

Nagyon szeretem! Jó a fedése, sokáig matt marad tőle a bőröm és találtam megfelelő színt a nagyon világos bőrömhöz is :) Ár-érték arányban is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Babyborn

2014. január 6.

Azt hiszem, ilyenem volt régebben, csak mintha annak átlátszó lett volna a teteje....na mind1, igazából én szerettem, különösebb gond nem volt vele, csak néhány helyen, ahol több pattanásom volt, ott valahogy még jobban kiemelte a problémát, ahol csak 1-2, ott nagyon szépen elfedte. Egész jól mattított is, nem volt olyan maszkhatású, legyen 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 6.

Csajszi26

2014. január 2.

Jó kis termék, az ára is tökéletes a színe is, jó puha kevés is elég belőle!
Az enyémnek is átlátszó a fedele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 2.

Jó kis termék, az ára is tökéletes a színe is, jó puha kevés is elég belőle!
Az enyémnek is átlátszó a fedele.

sofie_sz

2013. december 16.

Színe tökéletes számomra, nem porzik, nem okoz pattanásokat, megfelelően fed és jó az ára. Viszont az a pamacs hozzá... Eddig más alapozókhoz hasonló szivacskát használtam, és sohasem volt problémám. Mindegy, ez nyilván nem von le a púder értékéből, maximum ecsetet használok majd hozzá. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Babuin

2013. november 28.

Húúú..hát régebben nem volt rám jellemző,h púdert használok, de amikor megvettem ezt még én is elcsodálkoztam, h milyen durván fed. Szerintem elég erősen és egyenletesen fed egy púderhez képest...akkor nagyon meglepődtem. Árban, minőségben is nagyon jó púder...szerintem akinek szép bőre van és zsírosabb annak elég is csak ezt használnia. Nekem inkáb T-vonalban zsírosabb de nem vészesen, azt szépen kezelte. Amúgy hormonális pattik lefedésére vettem az állam körül, hát ugye arra nem volt elég.De ár-érték arányban simán jó és elég tartós is, szerintem vetekszik a MaxFactor nemrég megjelent púderével (amit a Paltrow reklámoz). Nem is szárította az érzékenyebb részeket. Na szóval zsír! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

amazing

2013. november 18.

Nekem bevált, a 10-es árnyalat illik most az arcomhoz.
Nagyon jól fedi a pattanásokat, és így már se alapozót, se korrektort nem kell használnom, ez elég magában. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 18.

Nekem bevált, a 10-es árnyalat illik most az arcomhoz.

grosesaxl

2013. november 9.

Nagyon jó kis púder,tényleg leviszi a pattanásaim nagy részét. Nem használom sokszor,csak amikor látom,hogy kezdenek kis pattik megjelenni. Olcsó, a fedése egy erős közepes,de nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Beleza

2013. november 9.

Tök király, nem tömít, olcsó (kb 700 ft müllerben), van jó világos árnyalat, ennyi!nem kell több!nekem minden átfényesedik pár óra után, de erről nem ő tehet. szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 9.

vargazsofia23

2013. november 8.

Köszönöm minden krémmániásnak, hogy "rábeszéltek" erre a púderre. Kb. 1 éve a birtokomban van, de valamiért sose nyúltam hozzá. Itt nézelődve láttam meg a véleményeket és másnap kapva kaptam az alkalmon. Alverdés alapozóra vittem fel.... a legnagyobb érdeme részemről, hogy az esti vacsi alkalmával drága párom nézegetett majd így szólt: " Milyen szép vagy ma, mit csináltál magaddal?' Hát kell ettől több bizonyíték? :) Ritkán hagyja el a száját ilyesmi, úgyh nálam tuti az 5*. Ha még egy pasi is kiszúrja, hogy más az ember lányának arca tőle, akkor tud valamit! Remekül egységesít, gyönyörűen mattit, szuper áron beszerezhető! Későbbiekben azt vettem észre, picit talán porol. Ezt elsősorban akkor veszem észre, ha pattanásaim nincsenek kordában tartva, ill. a tetovált szemöldökömön. (ne kérdezzétek, hogy kerül oda, nem az ő hibája :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid