CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

babyface

2013. október 24.

pár napos tesztelés után elmondhatom, hogy életem egyik legjobb (ha nem a legjobb) púdere! :) a legvilágosabb árnyalatot választottam, nagyon szépen illeszkedik a bőrömhöz, picit porol, de nem vészesen én mondjuk ecsettel viszem fel a hozzá tartozó szivacs meg sem fordult a fejemben... :) az alapozót nagyon jól fixálja és legnagyobb örömömre a pirosító is tartós rajta. az ára verhetetlen és végre egy púder ami tényleg mattít a nap végére is csak enyhén, egészségesen csillog tőle az arcbőröm. szerelem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Wehler

2013. szeptember 24.

Nagyon tud ez a púder! Órákkal kitolja az arcbőröm mattságát, ami amúgy max 3-4 óra átlagos körülmények között. Fixálja az alapozót, nem ül meg a kisebb ráncaimban sem, nem szárít és ami a legjobb hogy nem okoz pattanásokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

málnahab16

2013. szeptember 9.

Imádom, kedvenc púderem! Hihetetlen olcsó, olyan 700-800 Ft körül van az ára, ezenkívül nem pattog ki tőle az arcom ( nem úgy mint az agyon ajnározott Max Factor Creme Puff púdertől), tehát ajánlom pattanásos bőrre is. Ezenkívül elég sok árnyalat közül lehet választani, nekem kreolosabb bőröm van, általában probléma szokott lenni, hogy az összes púder túl világos, úgy nézek ki, mintha megfejeltem volna a lisztes tálat, de ennél a terméknél megtaláltam azt az árnyalatot, ami teljesen jól illeszkedik a bőrszínemhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

ashley

2013. augusztus 24.

Jól mattít, nekem tartós is, de mintha kicsit eltömítené a pórusokat, amióta ezt használom miteszeres a bőröm, ezért én nem veszem újra. Pedig még az összetevői tetszettek is, mert parabénmentes, azért vettem meg ezt a manhattan helyett (amit nagyon szeretek csak egyes összetevőivel nem vagyok kibékülve).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

erszo

2013. augusztus 3.

többször újravettem, nem a világ legjobb púderja de árhoz képest jó és az arcon is jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

lalola

2013. július 26.

Szépen mattít és az apró patikat, mitesszereket halványítja, viszont nem tartós, így néha frissíteni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

BlackBetty

2013. június 5.

Szépen mattit, teszi a dolgát, nincs vele semmit problémám, viszont valamiért nem fogott meg, nem használom. Elég sűrűn kellett frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

elizabett85

2013. május 25.

Nagyon jól mattít, szinte egész nap tart, az eddigi legjobb púderom, zsíros bőrre. Érdemes ecsettel felvinni, mert a szivacsa érdekesen oszlat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

liljaa

2013. május 11.

Tinikoromban használtam, most már nincsen rá szükségem. A legvilágosabb árnyalat volt meg, szépen mattított, de sminkeletlen arc benyomását keltette. Szerettem, bár nem voltak nagyon csúnya pattanásaim, azokon nem tudom, mennyire segíthet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

szreka

2013. április 16.

Úgy látom nagyon kifogyóban van ez a púder.. 3 Müllerben egyáltalán nem volt (látszik a rajongásom, ha ennyi helyre elmentem), de szóvá is tettem:D Egyedül a vecsési Müllerben találtam, be is szereztem kettőt. Imádom! Szuperül mattít, természetesen frissíteni kell, azért csodát ne várjunk el! Viszont iszonyatosan kiszárította a bőröm, mostanában nem is tudom felvinni:( várok vele, váltani nem akarok, mert nagyon nehezen találok olyan kozmetikumot, amire nem vagyok allergiás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid