CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szofi9

2013. március 18.

Érzékeny bőrt sem irritálja. Nekem csak kisebb bőrhibáim vannak, azokat elfedi. Pár óránként tényleg frissíteni kell!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

DittyCat

2013. március 15.

Elég sokáig tart a hatása, enyhén fed, nem szárít. Én inkább ecsettel viszem fel, a hozzá adott szivaccsal kissé foltos lesz az eredmény. Nem rossz, főleg ha az árát is nézzük, de persze nem a legjobb púder. Ár-érték aránya viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

dorcus89

2013. március 10.

20-as soft beige árnyalatot vettem meg már jópár éve. Azóta is kitart, de csak azért mert ezt hordom a táskámban váratlan eseményekre, nem használom minden nap. A színe tökéletes, szépen mattít, viszont nem tartós. Pár óra alatt elkezd foltosodni, majd teljesen eltűnik, egész napot semmiképp nem bír ki. Illata semleges, saját szivacsa elég sok púdert vesz fel ami az arcon lepereg. Ilyen áron szerintem nagyon jó kis termék, erre amire én használom pedig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

miomio

2013. március 4.

Szintén az itteni véleményeket látva vettem meg. Sajnos az első alkalommal vásárolt 10-es szín sokszor fakította az arcbőröm, így beszereztem hozzá a későbbiekben a 20-as színűt is. Így tudom módosítani egy kicsit az összhatást. A sötétebbel tudok a világos Clinique BB krémemen sötétíteni, a világosabbik árnyalattal meg a Catrice alapozón világosítani. Számomra bevált, nem képzett a bőrömön több pattanást, a fényesedést is megfelelően kezelte. Eleinte a mellékelt szivacsot használtam, később váltottam, túl töményen vitte fel a réteget. Elégedett vagyok vele, szebbé teszi az arcképemet , ezenkívül az ára is kecsegtető!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Vixodite

2013. március 4.

Nekem nagyon nem vált be. :( Alig fed és foltos a végeredmény. Sajnos eggyel sötétebbet is vettem, mint kellett volna. Balea-s kompakt púder jobb nála, de még mindig a Manhattan Clearface a #1, fedésben, hatásban egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

lionshare

2013. március 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Ár és természetes hatás elérése szempontjából maximálisan megéri, valóban ver számos márkásabb, vagy drágább (jóval drágább) púdert, a színe a bőrömön elég természetes hatást kelt a problémás, pirosodásra hajlamos bőrömön, szimpatikusak az összetevők, jól bírja a problémás bőröm, nem lesz több mitesszer vagy más tőle... nem ül bele a ráncokba, nem öregít...
Tesi órát nekem biztos nem bírna, ill. pár óra után újra kell igazítani, ez akár lehetne -1 pont.
De igazából utána gondolva nem is volt ez a nagy elvárásom vele kapcsolatban, összességében tuti kis termék.
Szép, természetes hatást kelt a problémás bőrömön, megfelelő a használata, veri a drága cuccokat, irtó jó áron van....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Ancsuh

2013. március 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam :) mattá teszi az arcom, és kicsit szárít is :) bár nem tart egész nap, de laza 3-4 órát kibír igazítá nélkül :) nagyon jó, de én hülye most kezdtem el szolizni, és a legvilágosabbat vettem :D Szerencsére nagyon olcsó, szóval be fogom szerezni a sötétebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

unicole

2013. március 1.

Számomra veri a drágábbakat és nem azért mondom, de ne akarjuk már, hogy egész nap kitartson akármi is. Persze meg a krém eltüntet minden ráncot, a paprikás olaj meg a narancsbőrt, striát, és mindenki olyan szép, mint a TV-ben, stb.!!! Semmi sem úgy van a valóságban, ugyanis számos más tényező is befolyásolja! Na így nálam ez a termék max. 5*:))) A szivacsa nem érdekel, én nem azt használom, nagyon jól fed, mattít, tartós, egyenletes színt ad, az árát is mindenképp megéri! Pedig az Én arcbőröm nem egyszerű eset;) Biztos fogom még venni;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 1.

szuperninaa

2013. február 23.

Előnyei:
1-remek áron van
2-jó az összetevőlista
3-nem ül bele a ráncokba
4-felkenés után egészségesen matt színt ad,de csak pár óráig

Hátrányok:
1-fedése minimális,szinte áttetsző
2-kb 2-3 óra után a szájnál látványosan kopik
3-estére teljesen eltűnik a bőrről
4-a szivacs amit hozzá adnak használhatatlan

Bár az összetevők jók,nem tudok 4-est adni,mert egyáltalán nem tartós és ez fontos szempont. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 23.

Előnyei:
1-remek áron van
2-jó az összetevőlista
3-nem ül bele a ráncokba
4-felkenés után egészségesen matt színt ad,de csak pár óráig

Hátrányok:
1-fedése minimális,szinte áttetsző
2-kb 2-3 óra után a szájnál látványosan kopik
3-estére teljesen eltűnik a bőrről
4-a szivacs amit hozzá adnak használhatatlan

keettee

2013. február 13.

A balea helyett vettem, mert az bizony pattanásokat okozott. A CV már mattítás terén is győzedelmeskedik, nekem nem porzik, és észre sem lehet venni, hogy az arcomon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid