CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

k.boglarka

2013. január 28.

Random vásároltam meg ezt a terméket, pusztán a szimpátia alapján. Meg vagyok vele elégedve szépen fed önmagában árban nagyon megéri picit lehetne tartósabb. Viszonylag ritkán használok púdert mert félek, hogy eltömíti a pórusokat de amióta ezt megvettem minden nap használom :) Ami még negatívum picit talán szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

nnoemi19

2013. január 17.

Én igazából csak azért vettem meg, mert ez volt az egyik legolcsóbb. De remekül bevált. Sajna 10-eset vettem, miközben 20-asat kellett volna, de még ez is jól illeszkedett a bőrömhöz. Tartós, de nekem nem bír ki egy izzasztó tesiórát. És nagyon hamar elfogy, pedig nem teszek fel sokat! Tuti ezt fogom használni továbbra is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 17.

kitticat

2013. január 7.

Én is az itteni vélemények hatására szereztem be, és nem csalódtam. Fed, mattít, tartós, és nagyon olcsó. Egyetlen bajom, hogy nehéz volt a színválasztás, mert ugye miért is raknának ki belőle tesztert... végülis nem lőttem mellé szerencsére, szóval jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

butterfly

2013. január 3.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és köszönöm mindenkinek, aki írt ehhez a termékhez, ugyanis egy nagyon jó termék megvásárlásához vezetett engem!:) Nagyon jól mattít, egy izzasztó tornát is kibír. A színe nagyon természetes (a 30-as árnyalatot használom) és nagyon szép egységes lesz tőle az arcom. Úgy látom a pattanások legyőzésében is kezd segíteni. Abszolút újravevős!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 3.

Alice83

2012. november 20.

Köszönöm nektek..nem hittem ebben a termékben, csak azért vettem mert a KM-án ennyire népszerű..eddigi legjobb mattító púderem..igaz nem szeretem a matt arcot igazán, de most megváltás... reggel más terméket használok, de délutánra igazítani kell hiába és ez a kis púder teszi a dolgát..nekem tetszik benne a szivacs is, jól tud együttműködni a lehelet finom púderrel..jah és a legfontosabb a színe természetes, tehát nem sárga így nagyon passzol az én színemhez..fedése gyenge engem a Max Factor Creme Puff Kompakt Púderre emlékeztet ..ami meglepett h ecsettel nem tudom olyan szépen felvinni, mivel így porzik a púder, de nem aggaszt hisz nem hordok magamnál ecsetet..
Folyt köv..sajnos hosszabb távon szárít nagyon és hámlaszt..tudom zsíros, problémás bőrre van de azt hittem sokkal enyhébb a hatása..heti 1-2 alkalommal használom így 2 évig elég lesz tuti..ha elfogy valószínű nem veszek, mert nem az én bőrömnek találták ki..sajnálom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

fruu.

2012. november 9.

Véletlenül találtam rá a müllerben olcsó púdert keresve..gondoltam ennyi pénzért még akkor is megéri ha nem jó semmire...nem az,hogy kellemesen csalódtam..konkrétan szóhoz nem jutok a meglepettségtől.:D Teljesen illeszkedik a világos bőrömhöz, nem tömíti el a pórusokat,szépen fed.Mióta ezt használom határozottan kevesebb pattanás van az arcomon..egyszóval csoda!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 9.

wikke

2012. november 4.

szépen fed és mattít. viszont nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

szépen fed és mattít. viszont nem elég tartós.

axandra06

2012. november 4.

Nagyon jól fed és könnyű vele dolgozni. Bár nem sok van belőle (hamar fogy), azért mindenképpen ez marad az állandó púderem.

Lilla91

2012. október 30.

Szerintem elég jó púder. Elfedi a pattanásokat és passzol a világos arcbőrömhöz. Tudom nem egy csodaszer de 2 euróért nem is várom el :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

nyetoplecs

2012. október 28.

Alapozó felé lehetetlen használni, csúnyán "felszedi", és túl sötét a legvilágosabb árnyalata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid