CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Milka

2012. október 25.

megvettem, mert itt nagyon dicsérték, nekem nem jött be, se fedés, se tartósság szempontjából, legnagyobb sajnálatomra (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 25.

sydney

2012. október 25.

Én is az itteni vélemények hatására vettem meg, nem csalódtam. Fizikai fényvédő fölé szoktam használni, így visszanyerem emberi színemet. :) A kettő együtt nekem elég tartós, nincs maszkhatása, nem ül meg a ráncokban. Egyenletesebb bőrképet eredményez, de nem tökéletes a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 25.

sugar bunnie

2012. október 18.

Itteni vélemények alapján szereztem be én is. Csodát vártam tőle, ahogy írtátok, órákig tartó matt hatást, jó fedést. De sajnos nem vált be, nem fed,itt-ott piros marad a bőröm, és kb.másfél-2 óra után már zsíros az arcom. A színe se passzol,a legsötétebb árnyalata is világos a bőrömhöz. Sajnálom hogy nekem nem jött be :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

redberry.247

2012. október 15.

Végre egy púder, ami van extra-világos színben (bár nekem egy picit még ez is sötét, de nem olyan feltűnő). Abszolút jól fed, alapozó nélkül is tökéletes, ráadásul úgy biztos jobban "dolgozik" is. Na és az ára...Köszi Nektek, hogy rátaláltam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

zsuku

2012. október 10.

Ooooooh te jó ég!! Soha soha életemben nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen púder, ami minden elvárásomat teljesíti, sőt annál is többet! (és hála a krémmániának hogy rátaláltam!!) Szuper a fedése, természetes, elviseli a bőröm, illeszkedik a bőrömhöz, meggátolja a kifényesedést de közben nem tömíti el a pórusaimat, és tök jó összetevői vannak, az áráról meg ne is beszéljünk, és ráadásul még a pattanások ellen is felveszi a harcot! Én azt hittem ilyen csak a mesékben létezik, de nem itt van, létezik, május óta használom, most fogom a másodikat venni, remélem jó sokáig gyártani fogják, mert nem akarok tőle megválni!!!!!
(magában használtam sokáig, úgy is szuper, csak úgy jobban kopik, mint ha szinezett hidratálóra tenném, úgy a legjobb, nagyon szeretik egymást a másik csodakrémmel az essence pure skinnel)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

illusia

2012. október 2.

Az első olyan púderem aminek jó a fedése, tökéletesen mattít, valóban szárítja a pattanásokat és selymes tapintású a bőr tőle. Hullafehér bőrre tökéletes a legvilágosabb 10-es árnyalata. A szivacsa sem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

dorci38

2012. szeptember 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a Müllerben. Az ára tényleg nagyon jó, de én csak púderként használom. Szinte semmit nem fed, alatta néhol pirosnak tűnik a bőröm. Alapozóra rátéve szép fedést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Csipike

2012. szeptember 16.

Jól fed, szépen mattit, van, hogy csak korrektorral használom alapozó nélkül, és így is vállalható, és így szárítja le jobban a pattanásokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Lisette

2012. szeptember 16.

Az annyira dicsért Essence színezett hidratálóhoz hasonlóan ez sem vált be. :( Sokan írtátok, hogy nektek mattít, sajnos nekem abszolút nem, és a fedésével sem vagyok elégedett. Azt hiszem maradok a Max Factor Creme Puff púdernél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

maya

2012. szeptember 15.

Nem rég kezdtem el használni és nagy kedvencem lett. Szépen matt lesz tőle a bőröm és még a pattanásokra is jó ha 1-2x előjön. Ennyi pénzért nagyon szuper kis terméket kapunk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid