CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

picike

2012. szeptember 12.

Ma vettem.. holnap kipróbálom. eléggé félek mert az eladó a müllerben mondta, hogy szerinte melyik a nekem való szín.. viszont most kételkedek benne. várom a reggelt, hogy fény derülhessen az igazságra!

UPDATE: Háát most akkor vagy én vagyok a béna.. vagy a púder nem jó. Kb. 2 óra múlva már fénylett az arcom... és semmit sem fedett.. de lehet, hogy ez az új tonikom hibája és mintha új pattanásaim is lennének.. Holnap nem tonizálok. Adok még egy lehetőséget a púdernek:)

UPDATE: megkapta az újabb esélyt, mattított, pattanást szárított, és fedett. :) azthiszem eddig megvagyok elégedve vele:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

dorc

2012. szeptember 5.

Teljesen elegem volt a pattanásaimból, hogy semmi nem segített, rengeteget olvasgattam itt a KM-n, és rátaláltam erre, elhatároztam hogy megveszem, kipróbálom, nagy nehezen eljutottam egy Müllerbe és beszereztem, és imádom! Nem olyan régóta van meg, de már látom hogy hat, én az illatát is szeretem, egyedül a kis pamacsot nem használom ami hozzá volt, jobban szeretem ecsettel felvinni mert jobban eltudom oszlatni az arcomon. Mindenkinek ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Christal

2012. szeptember 2.

Az itteni vélemények hatására nagyon fellelkesültem és rohantam megvenni az Essence Pureskinnel együtt. Mindenki agyon dicsérte, hogy milyen jól mattít én meg reménykedtem hogy végre megtalálom a megoldást az iszonyú gyorsan zsírosodó bőrömre. Hát sajnos nagyon nagy csalódás volt ez a púder. Ugyanúgy átfénylettem tőle max. 2 óra múlva mint bármi mástól, akár többet, akár kevesebbet vittem fel, és már egy lehelletnyi izzadtságtól is kicsapódott fehér színű porként a bőrön, márpedig 40 fokokban ki az aki nem izzad. Ha megtöröltem, foltokban hozta le magával az Essence krémet, úgyhogy már fél órával a felkenés után borzalmasan nézett ki.Nagyon sajnálom, mert szuper áron van és tényleg annyira akartam hogy végre valami működjön és ne kelljen óránként itatnom a faggyút a bőrömről, de sajnos nem ő lett a megmentőm. Az ár miatt nálam csak 2 csillag, normál-kombinált bőrnél jobban működhet.

UPDATE: Ma kipróbáltam önmagában egy leheletnyi hidratálókrém fölé és föl kell pontozzam, mert 6 óra után mostam le lefekvés előtt és az orromat leszámítva, ahol ici-picit elkezdett fényleni, teljesen matt maradt! Úgyhogy egyenlőre megadom a 4 csillagot, ha nem okoz pattanásokat és továbbra is ilyen jól mattít, megkapja a maxot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

sissy93

2012. augusztus 19.

Szerencsére nincs problémás bőröm, az összetevők, az ára és persze az itteni vélemények miatt választottam ezt a púdert.
Hosszútávú tapasztalatokról nem tudok beszámolni, mivel még csak pár napja vettem, de eddig nagyon meg vagyok elégedve.
Eddig a MIss Sporty So Matte púderét használtam, az is bejött, de már régóta terveztem natúrra váltani. (A Miss Sporty összetevőit sajnos nem találom sehol - sem a dobozon, sem a neten)
Soft Ivory (legvilágosabb) árnyalaban vettem, abból kiindulva,hogy nekem álltalában a legvilágosabb árnyalat felel meg, teszter sajnos nem volt.
Otthon mikor kinyitottam kicsit megijedtem, túl világos lesz, nem akarok úgy kinézni, mint aki lisztbe nyomta a fejét.
Kipróbálás után azonban minden aggodalmam elszállt. Passzol a bőröm színéhez, nincs erős fedése, nem lesz poros hatású. Olyan, mintha nem is sminkeltem volna, persze pozitív értelemben. Semmi maszkhatás, csak természetes matt arcbőr. :)
A célomnak (mattítás) teljesen megfelel.
az Essence színezett hidratálójával együtt használva lesz a legszebb az eredmény, de önmagában is megállja a helyét. Viszont kicsit szárít, de ez a probléma egy kevés hidratálókrémmel kiküszöbölhető.
Hosszú távon mattít, a legnagyobb melegben is. Délután púdereztem, és este még mindig a helyén volt, nem fényesedett át.
Cuki a kis szivacsa, nagyon szépen lehet dolgozni vele. Tetszik, hogy nincs illata.
Első ránézése tényleg kevésnek tűnik, de amugy nem az, 9 gramm. (Nálam kb fél, háromnegyed évre elegendő adag.)
Az ára meg elképesztő, mindössze 715 Ft. Azt hiszem, megtaláltam az igazit. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

A célomnak (mattítás) teljesen megfelel.
Az ára meg elképesztő, mindössze 715 Ft. Azt hiszem, megtaláltam az igazit. :D

Kispitypang

2012. augusztus 13.

Az itteni vélemények hatására vettem meg én is ezt a púdert. Elsősorban amiatt, mert azt írtátok, hogy púderhez képest elég jó fedése van, és szépen illeszkedik a bőrhöz. Nos, el kell ismernem, hogy ez mind igaz. Nagyon bevált :)
Önmagában feltéve valóban egész szép fedése van, de azért ne gondoljon senki alapozó szintű fedésre. Én gyakran színezett hidratáló fölé viszem fel, és így a kettőnek például határozottan van annyi fedése már, mint egy gyengébb alapozónak. Ez nekem nyárra elég is. Vagy, amikor nincs kedvem sminkelni, vagy hétvége van és úgysem számít, esetleg csak le akarom mattítani az arcom, akkor szoktam önmagában is használni, pusztán ugyanennek a márkának a korrektorával kiegészítve, úgy is nagyon szép eredményt ad. Tényleg nincs darabos, púderes hatása, szépen beleolvad a bőrbe. Külön pozitívum, hogy a legvilágosabb szín jó az egyébként nagyon világos (sárgás tónusú) bőrömre, ennek ellenére most nyáron sem üt el a kicsit barnább színemtől.
A felviteléhez, érdekes módon, nekem nem a hagyományos púderecset vált be a legjobban, hanem egy kabuki ecsettel úgy viszem fel mint egy alapozót, jól beledolgozom a bőrömbe. Így akár színezett hidratálón, akár csak magában jó pár óráig kitart. Érdekesség, hogy ha magában használom, és végigsimítom az arcom, érzem a kis szemcséket a bőrömön (látni azonban nem látszik), míg valamilyen alappal használva, már nem érződnek benne a kis szemcsék. Ez mondjuk semmilyen módon nem befolyásolja a termék használatát, vagy hatását, de gondoltam megosztom a tapasztalatot.
Értékelés: 5* - egy nagyon jó és olcsó termékről beszélünk. Nem mondom, hogy minden nap ezt fogom használni, de ha könnyedebb fedésre vágyom, gyakran veszem elő, kifejezetten nyáron. Abszolút megéri az árát!

Update: most a kicsit hidegebb időben használva azt tapasztaltam, hogy egész szépen fennmarad akár 12 órát is, reggeltől estig szépen mattított, úgy hogy délelőtt a városban rohangáltam, délután még aludtam is, és estére még mindig nem fénylett át. Abszolút meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

ercsike76

2012. augusztus 13.

Barátnőmnél láttam, kipróbáltam, megvettem. Magában felkenve is szép, nem maszkos, bababőr hatása van, szépen fed (az apróbb hibákat). Az ára nagyon kedvező. Tartós, egész nap szépen fent marad. Igen és a színe nem mű, természetes. Újraveszem ha elfogy. Ja és nem pattogtam ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Andi17

2012. augusztus 12.

SOS-ként dobtam be a kosárba a mindössze 680 forintos púdert. Hirtelen benyomásom az volt, ha ilyen szép fűzöld a csomagolása, akkor olyan sok káros összetevője nem lehet.:D Az egyik legjobb befektetés. Ha nem is sminkelem ki magam, akkor is egyenletes, matt, de nem művi arcbőrt biztosít. Szemhéjra téve pedig nagyon sokat segít benne, hogy a smink ne másszon le onnan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 12.

narancsdzsem

2012. augusztus 9.

Mattít, tartós, jól fed, olcsó.
ÉS:
nyáron a combom belső felére kenve jó vastagon megelőzi, hogy kidörzsölődjenek! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Mattít, tartós, jól fed, olcsó.
ÉS:

anett.lalova

2012. augusztus 9.

Egy hosszú utazást és több mint 40 fokos meleget is kibírt igazítás nélkül. Barátnőm megjegyezte, hogy milyen szép matt a bőrőm 10 órás utazás után is. Nagyon megéri azt potom 700,- Forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 9.

sheetmusic

2012. augusztus 4.

Szuper a termék! Legjobb benne, hogy tényleg nincs liszt hatása, az egész természetesnek hat! Ami pedig elég nagy előny, mert azért napra is kell menni és nagyon ocsmány tud lenni mikor látszik valakin a smink szerintem. Jól mattit, ötös:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid