CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Gabriella92

2012. július 30.

Nagyon elégedett vagyok. Zsíros, pattanásos a bőröm, de ezzel egész nap matt! Tényleg alig akartam elhinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

amatar

2012. július 24.

Teljesen elégedett vagyok vele, csodaszernek azért nem tartom, de nagyon jó kis púder. Olcsó, tényleg mattá teszi a bőrt és sokáig bírja, ráadásul jól használható a saját szivacsával is, és az összetevői is eléggé szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

bendee91

2012. július 24.

Én csak a tesztert próbálgattam a kezemen Müllerbe, de nagyon jó!:O
Tehát tényleg van fedése, arcomon nincsenek hibák, így nem tudom, hogy ilyen pöttyökre milyen, de szerintem valóban megéri az árát. Egyre jobban gondolkodok rajta!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Én csak a tesztert próbálgattam a kezemen Müllerbe, de nagyon jó!:O

Silverfang

2012. július 23.

Nekem elég zsíros a homlokom a T-vonalnál, ezért vásároltam ezt meg. Nekem nagyon bejött, igaz, az Essence-s színezett hidratáló fölé tettem, de teljesen megállta a helyét. Délelőtt 11kor raktam fel, 30 fok volt és egész nap a tűző napon voltam, csak este 10 órakor igazítottam újra. Tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

flp.csenge

2012. július 12.

Nagyon jó mást ki se próbálok árban tökéletes, a szivaccsal jobb a felvitel mint ecsettel. Illeszkedik a bőrszínemhez, mattít, és én alapozó nélkül is jónak találom a fedését. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Lyah

2012. július 11.

Megvettem, mert majd mindenkinek csodaszer itt. Sajnos nekem nem :(. A mérete meglepő volt, de olcsó máshoz képest, ezért belefért. Nem mattította a homlokom, bár az arcom igen. Azóta elgondolkodtam, vajon azért nem használ-e a homlokom fényességén semmi, mert nem mattításra szorul, hanem extra hidratálásra. Ha ugyanis összenyomom a bőröm ott, akkor egy ideig matt, konkrétan olyan, mintha túl lenne feszítve a homlokomon, azért lenne fényes. Esetleg, ha valaki van még így, és valami bevált, örülnék a tippeknek. :( A termék mérete és mert nekem nem vált be, 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

zsuku

2012. július 10.

Ilyen nincs...vagy mégis?! Azt hittem ilyen púder csak a mesékben létezik!!:) Egy púder ami mattít és mégse tömít, és ráadásul még a pattanásokon is segít?! De mégis létezik, és hála nektek meg az oldalnak, már én is beszereztem! És el kell mondjam, hogy ilyen jó púderem még sosem volt. Nem zsírosodik át, mattít, jó színt ad ami illeszkedik a bőrömhöz, nagyon jó árban van, ráadásul a rekkenő hőségben is megállja a helyét, csak egy kicsit kell igazítani!!! Én magában használom, nem viseli el nagyon a bőröm az alapozókat meg krémeket, pláne így nyáron, de az én arcomat így se szárítja ki. Néha nekem is sikerül túl sokat a szivaccsal felvinni, de mindig "leporolom" magamról a felesleget ecsettel!
Ennyi szuper jó oda vagyok érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Ennyi szuper jó oda vagyok érte

vercso1

2012. július 7.

Imádom. Olcsó, nagyon jól mattít, lehet találni extra világos árnyalatban is, jár hozzá egy praktikus és használható (!) szivacs. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

simanviki

2012. június 22.

Szeretem. Könnyű,nem tömíti el a pórusokat, jól fed. Végre egy olyan termék, ami passzol a hulla fehér bőrömhöz.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

lau0825

2012. június 18.

A legjobb púder, amivel valaha találkoztam :) Alapozó nélkül is nagyon szép lesz tőle a bőröm. Mattít, szépen fed. Ár-érték arány tökéletes.

Szerk.(06.18.): Több óra tűző napon mászkálás és 40 fokos buszon ülés után sem fénylett az arcom! Azt hiszem, ez szerelem.<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid