CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

bunnyberry

2012. június 14.

VÉGRE! Ez volt az első reakcióm néhány napos használat után.

Miért?
-nem csúnyák az összetevői, nincs benne parabén, szilikon és egyéb csúnyaságok
-nagyon olcsó
-a színe passzol a bőrömhöz
-nagyon finom, selymesen lágy textúrája van ami beleolvad a bőrbe
-nincs "lisztes" hatás
-az alapozómat természetes hatásúvá fixálja, sokszor el se hiszem hogy sminkeltem
-nagyon kevés elég belőle, lassan fogy (1,5 hónapja használom de ez egyáltalán nem látszik rajta)
-szebb tőle a bőröm
-nem ül bele a pórusokba, nem okoz mitesszereket
-van egy minimális fedése ami halványítja a pirosságot
-MATTÍT, a nap felére az orrom szokott egy kicsit csillogni, elég azt újrapúderezni, az arcom többi része nap végére is matt marad
Mindez 700Ft-ért... Ennyit a drága loréál meg extraluxusmárkásettőlátfogváltozniabőrödtextúrája púderekről ;)
Azt hiszem mindent elmondtam... :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

VÉGRE! Ez volt az első reakcióm néhány napos használat után.

Miért?
-nincs "lisztes" hatás
-szebb tőle a bőröm
-nem ül bele a pórusokba, nem okoz mitesszereket
-van egy minimális fedése ami halványítja a pirosságot
Azt hiszem mindent elmondtam... :)))

brizsitke

2012. június 12.

A sok 5 csillag hatására beszereztem a soft beige árnyalatot és elégedett vagyok abszolút. Tetszik, hogy jó az összetétele, kimondottan az én bőrömre találták ki (elvileg), a csomagolása is korrekt nem nyílik túl könnyen. Én a kis szivacskával használom és működőképes velem, no meg az ára is imádnivaló.:)
Egyszer sikerült átcsillogtatnom, de tűző napon állás, rohangálás, vendégek kísérgetése és sok stressz után történt meg, nyilván nem rábetonozom az arcomra így is jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Snoopy

2012. május 27.

A sok jó vélemény hatására vettem tartalékba, ha elfogyna, amit most használok. A mattító teljesítménye nagyon meglepett, egy nagyon meleg napon volt rajtam először, több kilométert kellett gyalogoljak és kezdtem érezni, hogy a homlokom megnedvesedik. Ennek ellenére mikor lehetőségem volt megnézni magam rendesen még mindig matt volt az arcom. Azóta biciklizni is voltam ezzel, bárcsak két órára, végig matt maradt az arcom. Szép, közepes fedés. Mikor próbáltam többet rakni egy helyre kicsit mintha "összerándult" volna, de sikerült eldolgozni. Nagyon szépen rásimul a bőrre, ami jó, másrészt kicsit nehezebb felvinni nekem ecsettel pont emiatt, a saját szivacsával viszont tökéletesen tudok dolgozni. A színe egy kicsit túl szürkés számomra és felvíve sötétebb a bőrömön de most, hogy már kicsit barnultam pont jó, nyárra meg már pont nem lesz jó, de sebaj. Összességében ár/érték arányba kitűnő, de maradok a nemrég felfedezett csodapúderemnél :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

egifeny

2012. május 12.

A ti hatasotokra vettem meg, es milyen jol tettem :) Kellemes hasznalni, mattit, passzol a szine (ez nalam gyakran nem sikerul :D) viszont ami a legjobban tetszik... mintha javitott volna a borom allapotan, hasznalaton kivul is, szebb es "egysegesebb" lett!
En is ketfele csomagolassal lattam, Db-ben! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.

En is ketfele csomagolassal lattam, Db-ben! :)

zs.hencsi

2012. május 6.

Nagyon jó! Az egyik barátnőm ajánlotta ezt a púdert, aztán utána olvastam itt és bár korábban megtaláltam már a számomra tökéletes púdert, ennyi jó vélemény után nem bírtam ki, hogy ne vegyek egyet. Nem bántam meg! :) Jó színekben lehet kapni, meg is találtam az arcbőrömhöz teljesen passzoló színt. Természetes hatású, kellemes viselni és tartós. Hát, most ez is a kedvencem lett, úgyhogy ezentúl felváltva használom a másikkal. :) Szuper termék. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

juzuha

2012. május 6.

Az itteni jó vélemények hatására vettem én is egy iylet, mivel igazán nem drága, gondoltam, kipróbálom, keresem még a tökéletes púdert, ami segít az állandó problémámon, a kifényesedésen.. eddig rimmel stay matte púdert használtam de a kifényesedésen nem sokat segített, 1-2 óra múlva már fénylettem. Úgy látom, hogy ezzel a púderrel jobb a helyzet, órákkal a használata után amikor belenéztem a tükörbe nem láttam fényesedést és nem volt az az inger sem hogy újrapúderezzek. Jó színekben lehet kapni, a legvilágosabb árnyalat passzol a bőrömhöz, én is már átlátszó fedelesen vettem meg.. tényleg szárít egy picit de nálam ez rendben van mert gyakran vannak itt-ott pattanásaim.. pár napja használom, brutális állapotban volt épp a bőröm, de most nincs éppen pattanásom, úgyhogy örülök és én elégedett vagyok. Kellemes az állaga, és én a fedésével is elégedett vagyok, valamelyik nap alapozó nélkül használtam és tejesen rendben volt az arcom pedig van mit takarni.. ennyi pénzért maximálisan elégedett vagyok, valószínűleg újra fogom vásárolni és csak ajánlom mindenkinek akinek fényesedésre hajlamos, pattanásosodó arcbőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 6.

Adriemil

2012. április 29.

először akciósan vettem(nem is hittem a szememnek 350Ft-ért) és azt kell mondjam bevált. a szivacsát nem szeretem inkább ecsettel használom, tényleg nem lesz pattim tőle, egész jól mattít, igaz a fedése nem tökéletes, de arra nekem mindig van úgyis alatta alapozó. Leginkább mondjuk a creme puffot használom, de ha épp kevesebb a pénzem ilyet veszek, mert ez is nagyon jó de ugye létezik a megszokás hatalma:) attól függetlenül ötösre vizsgázott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

vador

2012. április 26.

A sok lelkes vélemény és a szimpatikus összetevőlista (nincs illatanyag, hurrá!) miatt beszereztem én is, és nem csalódtam. Ha magában viselem, szivaccsal, ha színezett hidratáló fölé, akkor pedig ecsettel hordom fel, így természetes hatása van. Napi egyszer utánapúderezek, ennyi igazán belefér, de ezen kívül nem kell igazgatni, egészen jól mattít. És ami a legjobb, hogy végre valami passzol a szörnyű fehér bőrömhöz.
Nem lettem tőle mitesszeres, pattanásos. Egy icipicit valóban szárít, ez tény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Nem lettem tőle mitesszeres, pattanásos. Egy icipicit valóban szárít, ez tény.

Vicus

2012. április 14.

Tényleg szárít, de ez azt hiszem érthető egy zsíros bőrre való púdernél. Jól mattít, tartósan is. A szivacs szerintem nem jó benne, és nagyon sok púdert vesz fel ha az ember nem nagyon finoman húzza meg a púderen, de miután megszoktam már, megfelelő mennyiséget sikerül felvenni rá. Nekem hiányzik belőle vmi finom illat, de ár/érték arányban mindenképp ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Catti

2012. április 14.

Ő az én Zöld Púderem :) Szép összetevők, természetes szín, mattít ahogy kell és nem fényesedik át egyhamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid