CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

krekuci

2012. április 3.

Tegnap vettem egyet akciósan a Müllerben, kb. 600 ft-ért. 2x használtam, de nagyon bevált eddig. Jól fed és tartós is. Illata nincs, legalábbis én nem érzem. Sok árnyalata van,szerintem mindenki megtalálhatja a legjobbat. Ennyi pénzért teljesen jó befektetés volt, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Az itteni kommentek alapján döntöttem úgy, hogy befektetek egybe, de nagyon megérte. Első nap nem mertem egész nap tükörbe nézni, nehogy csalódjak, de a nap végén mikor itthon szemügyre vettem, hogy mennyire fénylett ki nagy meglepődésemre szinte alig. Sokkal kellemesebb viselni mint egy alapozót és sikerült megtalálni a tökéletes színt még a nagyon világos porcelánszínű bőrömhöz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. február 19.

Kellemesen selymes, finom állagú, és természetes bőr színe van. Könnyen felvihető, tartós, és az ára is nagyon kedvező. Problémás arcbőrre tökéletes választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. február 19.

kicsikeke

2012. január 31.

Én most fogom kipróbálni, de csak miattatok veszem meg, nagyon meggyőztetek róla :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

csflori

2012. január 18.

Nagyon imádom, pont szuper színt találtam, ami ritka, szépen mattít és fed, szóval teljesen szuper na :D és nagyon olcsó !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 18.

Ancsi78

2011. november 27.

Tényleg nagyon jó kis púder. Nem tudom, hogy én találtam el ilyen jól a színválasztást, vagy a gyártók alkottak ilyen tökéletes színt, de olyan, mintha semmi nem lenne rajtam. Reggel a hidratáló és/vagy fényvédő krémre viszem föl. Szépen mattít és elég jól ki is tart. Kicsit talán szárít, de ez egy zsíros bőrre való púder esetében nem meglepő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

panna

2011. november 27.

Nekem teljesen bevált, tetszik, hogy van belőle világos szín is, ami pont illik a bőrömhöz. Egyenletes színt ad, nem kelt mű hatást. Persze nem mattít nagyon hosszú ideig, de én eddig még nem találkoztam olyan púderrel, ami képes lett volna erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 27.

gwendolen

2011. november 13.

Nekem nagyon tetszik, egy hete használom az alverdés mineral alapozóm (nem túl erősen fed és néhol kell még valami plusz) fölé és azt vettem észre, hogy egészen természetes hatást tudok így elérni, sőt ezzel a púderrel még a bőrszínem is valahogy olyan mint az eredeti. Nem szokott problémám lenni azzal, hogy átfénylenék, szóval a mattításáról nem tudok nyilatkozni,
Nekem így szuperjó, tetszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 13.

Nekem így szuperjó, tetszik. :)

fancsol

2011. szeptember 27.

A Loreal Accord Parfrait púder utódját kerestem, mivel az drága szerintem. Ez tökéletes!
Garnier Pure Active arckrémet használom előtte primerként, így tökéletes alapozó helyett, tartós, de azért néha utánna kell mattítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Széncinke

2011. augusztus 19.

Tartós és egyenletesen fed, nem tömíti el a pórusaimat. És persze olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Tartós és egyenletesen fed, nem tömíti el a pórusaimat. És persze olcsó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid