CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

szalaijudit92

2011. június 8.

Nekem még az ez előtti dizájnban volt,akkor max. 400 ftért vettem,de a 700at sem sajnálnám érte,mert nagyon jó volt,szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 8.

wishes

2011. május 29.

Nagyon olcsó, kb 700 ft. Nyáron ezt használom alapozó helyett. Szép egyenletesen fel lehet vinni és viszonylag tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid