CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

DistressedMaszat

2018. július 23.

Legvilagosabbat vettem, a nyári színemhez világos picit. Csak használom kicsit, ha nem teszek fel alapozó mert jó fedése van és nincs túl sok pattanásom mostanában,de nem ennek tulajdonítanám, mert smink meg arclemosót is váltottam +alapozó is ritkábban van rajtam a hőség miatt, pont ezért szinte mindig a szemem alá teszek belőle, mert nagyon karikás a szemem és a korrektor kevés magába oda. Ár érték arányban jó de e4m tudom még hogy újra fogom e venni.

szabofannika0215

2018. július 10.

Jól pigmentált, átlagoss púder

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Jól pigmentált, átlagoss púder

e

2018. július 3.

Ár - ertek aranyban egesz jo, de nem kell tole csodát várni , azt vettem észre, hogy elég gyorsan fogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Luca28

2018. június 17.

Egyre kevesebb a pattanásom mióta ezt használom. Nagyon szépen mattít, és szépek az árnyalatok. Újra veszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

bogarka23

2018. június 15.

Nem szokásom vakolatot készíteni az arcomra, ezért ez a púder nekem telitalálat! Yves rocheres BB krémre ezt használom és a végeredmény valami fantasztikus: fedés a bőrhibák ellen, de nem természetellenes és estig rajtam marad! Nem porzik, szerintem teljesen jó az a kis szivacs, amit hozzáadnak. Egészen biztos vagyok benne, hogy ezt fogom újravenni, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Edinkaa

2018. június 4.

Én már régóta használom, és engem abszolút meggyőzött. Elég problémás az arcbőröm, ha nagyobb fedésre vágyom, akkor a L'Oréal - True match alapozóval együtt használom, bár ilyenkor hamar elkezd fényleni az arcom (ez inkább az alapozó "hibája"). Kisebb fedés esetén van amikor a saját márkás CV-s BB krémmel használom, na szerintem ők együtt jobbak, ezzel a kombinációval nem fénylik annyira az arcom. Az ára egyenesen verhetetlen, nekem a pattanásaimat is visszaszorította, illetve amit ígér, azt tartja is. Számomra szuper termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

doriarany

2018. május 19.

A marka fedo stiftjevel egyutt hasznalom, imadom:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

A marka fedo stiftjevel egyutt hasznalom, imadom:))

berdobarbara

2018. április 30.

Itteni vélemények miatt vettem meg, egész jó.: )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Itteni vélemények miatt vettem meg, egész jó.: )

lyll

2018. április 18.

Tabletta nélkül küzdök a PCOS tünetei ellen és mostanában olyan szinten zsírosodott a bőröm, hogy már nem tudtam, mit rákenni, pár óra múlva tocsogott a homlokom a zsírban és a hajam is borzalmasan nézett ki tőle. Teljesen véletlenül találtam itt rá erre a termékre és kicsit szkeptikusan vettem meg, de most már nagyon örülök, hogy megleltem. Még munka után is matt vele a végeredmény, imádom. Ezentúl mindig lesz nálam, mert ez a termék nekem tényleg igazi csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

tothbabi

2018. március 29.

Nagyon szeretem! Nagyon sok púdert/alapozót/BB krémet próbáltam már, de sokszor visszatértem hozzá. Jó egy biztos pont az életemben. Kabuki ecsettel szoktam felvinni, nem túl vastagon, így közepesen fed+fújok rá egy kis ásványvizes permetet, hogy eggyé váljon a bőrrel. Igaz, nem mattít egész nap, de nem is várom el. Szerintem egész természetes hatást kelt. Kettesével veszem :-) Mindenképp érdemes kipróbálni. Ár-érték arányban 5-ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid