CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Vali21

2018. március 13.

IMÁDOM!!!! Még sohasem használtam púdert vagy alapozót, mert féltem, hogy az amúgy is pattanásos bőröm még rosszabb állapotba kerülne az eltömődő pórusok miatt. Mégis hosszú ideig keresgéltem, hátha találok valami olyat, amit érdemesnek gondolok arra, hogy kipróbáljam. Ez a termék megnyert, nagyon tetszett, hogy nem csak elfedi a bőrhibákat, de kezeli is azokat. Nagyon könnyű vele dolgozni, kevés is elég és szép, egységes lesz tőle a bőröm anélkül, hogy vakolat hatást keltene.. Nagyon tetszik, hogy szépen lemattítja, egységessé teszi, mégsem nehezíti, tömíti el a bőrömet. Nap közben egyszer-kétszer meg kell igazítanom, de ez számomra nem probléma. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

FeketePiroska

2018. február 11.

Nagyon érzékeny bőröm van , szerencsére nincs tőle semmi bajom (igaz nem használom napi szinten). Meg vagyok vele elégedve, jók az árnyalatai is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

renitrk

2018. január 19.

IMÁDOMIMÁDOM!! Már évek óta ezt használom, általában ha a Müllerbe megyek 4 darabot le is kapok, azzal bőven bőven sokáig elvagyok. A bőröm tiszta amióta használom, szép matt. Napi 3-4szer igazítom meg, de ez engem abszolút nem zavar. Ár érték arányban csillagos 10-es. Vettem én már 4500 ftos ilyen púder szerű valamit, nagyobb márkától, hát EZ a kis csoda veri eddig az összeset. Ha lehetne 10 csilit kapna.!! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

llidia

2018. január 14.

Itteni vélemények alapján vásároltam.
Nagyon szépen fed, pattanásaim tényleg sokkal kevesebbszer vannak mióta ezt használom.
Egy negatívum, hogy a homlokom kifényesedik tőle, így oda nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Itteni vélemények alapján vásároltam.
Egy negatívum, hogy a homlokom kifényesedik tőle, így oda nem használom.

tonic

2017. december 5.

A leírás alapján vettem meg, egész jó egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

A leírás alapján vettem meg, egész jó egyébként.

belaura

2017. november 18.

Nekem nem fényesedik át (legalábbis így ilyen időben, majd kíváncsi leszek nyáron hogy teljesít), legfeljebb csak a nap végére egy kicsit. Meglepően jó a fedése, nem használok hozzá alapozót, csak primert, rá pedig az essence fixáló spray-jét, hogy kicsit elvegye a poros hatást. Nagyon szeretem, szép egységes bőrképet ad így. Pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

tbanett

2017. november 17.

Nekem bejött, mattít, fed de nem maszk hatású és illeszkedik a bőröm színéhez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

piperepozitív

2017. november 11.

Szeretném többször használni, de a legvilágosabb is csak nyáron jó nekem, egyébként túl sötét.
Nem rossz, de azért átfényesedik ez is pár óra után. Bár lehet, ha lenne olyan árnyalata, amit a hűvösebb évszakokban is jó lenne, kevésbé lenne ilyen gond vele :P
Amúgy egész jó, akinek jók a színek, használja bátran.
Nem okozott pattanásokat sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Amúgy egész jó, akinek jók a színek, használja bátran.
Nem okozott pattanásokat sem.

Zsani.D

2017. november 10.

Szuper kis púder, két árnyalat is megvan belole. Nem szükséges sokat használni belőle, nem kelt maszk hatást. Nap közben viszont legalább egyszer szoktam meg használni, mert sajnos pár óra után atzsirosodik. Ar-ertek arányban viszont kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Matryoshka

2017. november 1.

Először kicsit világosnak tűnt, de felvitelkor eltűnik a színe. Nap végére nálam már elveszíti a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid