CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Dourou

2017. május 25.

Nagyon örülök,hogy rátaláltam. 700ft-ért kb. annyit nyújt,mint egy 3-4 ezres púder. Azt bánom,hogy vizes szivaccsal nem tudom használni,mert ahhoz szoktam hozzá,de mégis már lassan az ötödiket fogom venni:). Szerintem jó a fedése,persze korrektort is használok alá,de semmi mást. Akár egy egész napot kibír, néha egy kis frissítés és szaladok is tovább:) Plusz pont,hogy nincsenek benne csúnya összetevők és még antibakteriális is. Hát lehetne ennél jobb?!:) A legvilágosabb színt vettem, télen pont passzol a bőrömhöz,pedig eléggé fehér vagyok és nehéz találni jó púdert hozzá. Nyáron lehet keverem majd egy sötétebb árnyalattal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

natulcien

2017. május 25.

Ennyi pénzért tökéletes. Semmi extra pluszt nem ad embernek, de amit ígér, azt megtartja. A csomagolás nem túl guszta, a szivacsot nem használom hozzá, és az egésznek olcsó érzete van, de mégis jó kis púder ez. Főleg ennyi pénzért, és ezt nem győzöm hangsúlyozni. Véletlenül került hozzám és ha választani kéne a púdereim közül nem ezt vinném magammal, de ha megszorulnék anyagilag, örülnék, hogy van egy ilyen alternatíva, és biztos, hogy ezt vásárolnám meg. Nem csodaszer, de egy nagyon stabil kis darab, amiről jó tudni, hogy van ilyen is. Szerintem kezdő púdernek, illetve "játszós púdernek" nagyszerű. Tipikusan az a darab, amit nem sajnál az ember, ha elejti vagy eltűnik, de mégis nagyon jól funkcionál a mindennapokban. Tényleg nem okoz pattanásokat, és a 10-es soft ivory árnyalat számomra nagyon passzoló szín. Egyszerűen nem tudom lepontozni az "olcsó" kinézet miatt, mert hát ez az erőssége, úgyhogy mégiscsak megkapja az 5 csillagot, a tervezett 4 helyett, mert olyan méltatlanul bánnék vele, ha nem ennyit adnék. Megsajnáltam na. Szerethető kis darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

emeseee6

2017. május 22.

Ha valami,akkor ez tényleg csodaszer. Nem mattít le egész napra ,kicsit átfénylik stb,viszont én nem tudom mit csinál az arcommal,összességében sokkal kevésbé zsírosodik magától. Lemosás után is sokkal jobb a tapintása,nem tocsog úgy a zsírban. Az ára meg külön megér egy misét.Csak 800ft ezért a csodáért :O Ha továbbra is így teljesít sose cserélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

niki994

2017. április 29.

Eddig jól funkcionál. A mattítás valóban nem egész napos sajnos, de ennyiért mit is vár az ember, de az arcbőrömhöz jól illeszkedik a 30-as legsötétebb árnyalatban. Később Uptdate!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. április 14.

Nagyon jó kis púder, rendkívül jó áron. Csak ajánlani tudom zsíros, pattanásos bőrre! A lányom imádja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 14.

b0rzi

2017. április 7.

Asszem összesen 3 szín kapható, na nekem a legvilágosabb és a közepes van meg. Először a szivacsával vittem fel, mert elegem volt az alapozóból, dehát ez így olyan poros volt, mint a bánat, aztán arckrémre vittem fel, úgy már jó volt, most van bb-krémem, afölé használom. Mattít, (de a BB krémem is "mattra" szárad, bár az annyira nem), nem okoz bőrproblémát, és hát így ennyi is. Azért ha valamihez hozzáér az arcom (és az sötét, pl barátom pulcsija), akkor fehér nyomot hagy (szerintem ez nem csak a púder hibája). Nem biztos hogy újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

nancy10

2017. március 29.

Nagyon szeretem, kényelmes viselni. Alapozó/BB krém fölé viszem fel. Nem okoz újabb pattikat, jól fixál, bár nem mattít olyan jól, mint más termékeim. A legvilágosabb színe pedig tökéletes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Gunnjo

2017. március 27.

Tegnap vettem, első használat után a tapasztalatom, hogy nem fed. valószínüleg alapozót fogok majd alá kenni, de ez elszomorít, mert nem ezt vártam. A Manhattan porpúder helyett vettem meg, de köze sincs hozzá! Illata fura, de engem ez sose zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

SophieS

2017. március 17.

Nagyon elégedett vagyok vele, jó a színe, a fedése, mattit, könnyed ,nem érzem azt a maszkos hatást, mint más púdereknél. Nagyon olcsó, mégis jó minőséget nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

niksss00

2017. március 5.

Mellélőttem sajnos a színnel, túl sötét lett, de egyáltalán nem szimpatikus. Nem kényelmes viselni, érzem, ahogy rajtam van, pedig ettől a termékcsaládtól nem ezt várnám. Mivel nem túl drága, így nem vérzik annyira a szívem az áráért, egy gyenge pillanatomban lehet, hogy megpróbálkoznék valamilyen világosabb árnyalat kipróbálásával is, de egyelőre jegelem ezt a púdert. A márkának a BB krémje tragikus, viszont a pattanáskezelő korrektor stiftet nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid